Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Artigiana wysłałam ci na maila swój profil z NK:) Pietrucha ale się chociaż do meża przytulisz a to już dużo daje:) Artigiana a Ty nadrobisz amory zaległe:) spokojnie ....kurcze tak myślłam o Was i zajrzalam:P ale prasuje nadal. Mati spi ciekawe kiedy wstanie i pójdzie znowu spać, a moze wogóle nie wstanie tylko ok 3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga - wysłałam zaproszenie. Oj to ładnie ma Twoje dziecko przestawione ze snem. Wstanie o 3 i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam wyciągnąć mu smoczek z buzi i się obudził, w sumie i dobrze...zobaczymy co teraz będzie ze spaniem.. zaproszenie dostałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam dziwuszki na spacerku a i jeżdziłam z moim tatem do kolegi oglądac samochód,mąż ma wysłac kasę i mam go ponoc kupic. Oj daga tęsknię za mężem i to bardzo,codziennie kładę się i budzę się SAMA :( możecie sobie tylko wyobrazic ja też zaraz wyślę e-maila :) ja też chciałabym ta spirale ale troszke sie boje , jak narazie służą mi cerazette to przy nich zostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia załóz sobie profil na NK tyle osó ma i jest ok. adresu nie dajesz tel tez nie:) moze jacys hakerzy się do nas nie dorwą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana wyślij mi na mojego e-maila bo się nie mogę coś zebrac z tym Kubą justysia099@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha wpisz w google - facebook, wejdź na stronę i znajdź mnie przez adres mail-owy, tylko nie spiesz się bo jeszcze nie uzupełnilam profilu. Oto on andzia2525@hotmail.com Mummy trzymam kciuki żeby poszło sprawnie! Napisz koniecznie jak już będziesz w formie :) Jadę jutro do gina na cytologię - badanie kontrolne, mam nadzieję,że wszystko ok. i tak wyniki dopiero za dwa tygodnie od badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz podaję adres e-mail andzia2525@hotmail.com w poprzednim wpisie jest błąd - nie z mojej winy, to właśnie może być wirus, którego złapałam , ostatnio przyplatalo się ich 5!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana wysłałam zaproszenie mummy trzymaj się kochana bądz silna,szybkiego porodu kiedyś napewno się zobaczymy już się o to postaram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz się obudził, ale pałkał mi jak nie wiem co biedaczek. Już dawno nie amiałm tkaiego alarmu. Przebrałam go w pizamkę, zjadł troszke mleka i usnął. Tylko ciekawe o której wstanie. Maluszek mój mały. Andzia a jak się nie ejst zarejestrowanym na FB to nie mozna Cię znaleśc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana Kiepsko ,ze biodra odmówiły posłuszeństwa , teraz czekać na operację i do przodu, łatwo się mówi ,nie ? Oby to nie trwało długo. Małżonek moj długo dochodził do zdrowia po urazie nogi- wieloodłamowe złamanie kości piszczelowej, no i niestety leczenie było źle rozpoczęte i w efekcie teraz ma 20% uszczerbku na zdrowiu. Trzeba samemu weryfikować diagnozy lekarzy, jak coś to dobrze jest udać się do innego, a juz najlepiej prywatnie. Kurna muszę ogarnąć dzieci i sama zjeść, potem obejrzymy z M film i lulu. Do jutra. Pozdrawiam Acha, jutro wyslę zaproszenia na facebooka , tylko napiszcie która chce, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga trzeba się zarejestrować na facebook-u , ale rejestracja jest szybka i też nie musisz wpisywać wszystkiego, wystarczy imie nazwisko i adres e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigna widze ze nasze dzieci sa podobne- moj tez wszystko wsysa jak odkurzacz i do tej pory nie mialam z nim problemow jedzeniowych:P Mala Agatka- ja tez mam spirale i musze powiedziec ze tez jestem zadowolona... no moze ostatnio pobolewa mnie brzuch ale nie wiem czy to od tego i musze sie wybrac do lekarza...bo mam ja dopiero 3 miesiace. Ale moj lekarz nie kazal mi sprawdzac sznureczkow, zreszta ine sa tak krotkie ze ja ich nie wyczuje;/ Dzisiaj robilismy sobie wycieczke do katowic(ok 40 km) bo musialam cos na uczelni pozalatwiac. Niestety nie mam prawka i musielismy sie wlec autobusem i pociagiem a potem znow to samo- i jak wyruszylismy o 13 tak dopiero o 18;30 bylismy w domu... maly padl jak zabity:P Maz jeszcze w pracy a ja siedze i sie troche nudze:( Trzymam kciuki za rodzaca mamusie:)oby szybko i sprawnie poszlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nic nie piłam, rysy twarzy masz fajne, szczególnie podoba mi się zdjęcie na nk to z października 2009:) Chłopaki mi śpią, a ja siedzę jeszcze na necie, bo mężusia nie mam , jest w delegacji, ale będzie w piątek... i jakoś tak spać mi się nie chce, jeszcze pół godziny temu wywieszałam pranie na balkonie:) A zaświeciłam sobie światło i heja:) Pietrucha - synek nie ma narazie żadnych objawów, czego mogę się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, cały dom śpi więc biore sie do pracy. Miłego wieczoru i spokojnej nocy Wam życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dziś ja pierwsza :) Franuś wczoraj o 16.30 wstał, po 4,5 godzinach snu :P wieczorem wylatał się na dworze i zasnął przed 21 i dzis do 6.40 spał :) Daga a jak u Was noc??????? Kubusiowa - po 3 miesiącach może jeszcze być cos nie tak, tzn może lekko brzuch boleć. u mnie tylko przez pierwsze 2 miesiące czasem występowały małe plamienia, a tak to spokój :D ja tabsy brałam przed ciążą - całe 6 lat! ale teraz mam ich dość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Agatka to Franio sobie pospał:) i dobrze. U nas noc tez ok. Mały zasnał wczoraj tak jak pisałam. Obudził mi się o 3.40. Dałam mu 160 ml mleczka, bo mu w brzuszku stranie burczało i przysnał równiutko do 6:) takze nie jest źle. Mnie cos napadło dziś z rana i juz obiad podszykowuję:) bo póxniej nie bedę miała czasu:) Śniadania jeszcze nie zjadła a juz obiad szykuję:P ale ja tak mam, ze sniadanie jem zawsze tak po 2 godz jak wstanę, jakoś przy małym tak się przyzwyczaiłam. U mnie dziś kotleciki jajeczne i zupka pomidorowa. Poodkurzane mam, pranie wisi i się suszy. Jakiś power mnie chyba dzis uderzył:) Pogoda piękna dziś, to ruszamy pewnie ok 10 na spacer. co do tabsów, to ja tez bralam długo i nie zamierzam do nich wracać jak an razie. Na razie zostajemy przy gumkach. Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! i o zdrowie pytam! Artigiana ale wypaliłam z tym pytaniem na czacie o gry, mogło zabrzmieć nie ładnie :/ ja od niedawna korzystam z internetu, nie spojrzałam dokładnie na Twoją stronę, mam nadzieję ,że się nie gniewasz? Słonko świeci, wichury nie ma, może dziś będzie fajnie na dworzu. Szykuję się do wyjścia. Miłego dnia Mamusie! Wszystkiego najlepszego! Grzecznych dzieciaczków! Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po sniadaniu :) zdążyliśmy też zrobić i rozwiesić pranie i pójść do krów :) teraz Franek poogląda sobie bajki w telewizji, a potem na dwór mykamy :) dziś środa to domisie będą :D :D :D już czeka na nie, ale najpierw koszmarny karolek, więc pewnie będzie biegał po pokoju i balkonie w oczekiwaniu na domisiaki, bo karolka jakoś nie lubi, zresztą on lubi domisie, budzika, i jedynkowe przedszkole:) a że te bajki są jedna dziennie to ok :P poogląda sobie ok 15 -20 minut i koniec z bajkami na cały dzień :) bo niestety net nie działa na tyle żeby na you tube mu puścić piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha zapomniałam ci odpisać, co do tych kulek. Nie nie kupowałam, bo Mati zaczął lepiej spać:) w razie co mam w pogotowi żel i czopki lub inny środek przeciwbólowy. Zawsze jestem jakoś zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej no tak dziś nasz dzień:) też się dołączam do wspólnych życzeń..Wszystkiego najlepszego i obysmy zawsze były szczęsliwe:) My lecimy na spacerek..dzis tez wieje, ale chyba troszke mniej:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj chłodnawo, ale właśnie Szymuś i Wojtuś siedzą w piasku:) A ja z laptopem w altance:) Skończyłam przed chwilą przesadzać kwiatki, a miałam takie 3 które domagały się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też chłodno, ale na szczęście nie pada ) słonko świeci, wiatr też słabszy.... dobra biegam na podwórko :) do poklikania jak mały zaśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×