Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

hehehe, a to w sumie tak jest... mojej szwagierki córa ma 10 lat i młodszego braciszka 4 latak atez nie chce pilnować, a jak do mnie przyjeżdż to nawet tyłek zas...ny myje mikołajowi chętnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, no faktycznie, tylko u Ciebie jest równo rok a u mnie ten 2 jest z sierpnia :) no i jak sobie radzisz z nimi:) chodzą do przedszkola Ci starsi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIESZKAM NA TAKIM ZADUPIU ŻE ZA DALEKO DO PRZEDSZKOLA OK,30 KM ALE NAJSTARSZY POSZEDŁ DO ZERÓWKI, TYLKO ŻE TERAZ WSZYSCY CHORZY SĄ I SIEDZI W DOMU, ALE TAK OGÓLNIE TO NIE ŹLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi,moje dzieci to tez ledwo co pomoga przy malym. a tak a propo logopedii.Zwracajcie uwage czy dzieci wszystkie głoski szeleszczace czyli sz,czy,s,z, mowia z jezykiem za zebami bo wlasnie ta wada jest najczestsza u dzieci ze jezyczek wsuwaja miedzy zabki i mowia tak np szczotka. A uczy sie dzieci mowic tak : usta ułozone jak do mowienia " czisss" po angielsku do zdjecia, jezyk za zebami i powtaza sie takie sylaby : sa,se,si,so,su oraz : sza,sze,szi,szo,szu,sy se,sa,sem,som,szy,sze,szem,szom. Zeby maja byc złaczone razem,usta jak do "czisss" i jezyk ma przy wymawianiu tych sylab dotykac zebow ale nie powinno byc go widac w ustach. Mam nadzieje ze dokładnie wytłumaczylam. Takie cwiczenia przez bardzo długo ma robic nasz Dominik zeby skorygowac wade taka jak pisałam co ma Muniek Staszczyk. Najlepiej cwiczyc z dzieckiem i przed lustrem ok 15 min co dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kobietki jestem Ania,27 lat mama 10 miesięcznej Juli . moja szwagierka też podrzuca mi 2 dzieci, niby do teściowej przychodzą ale zawsze są u nas ale jak są niegrzeczne to ich po prostu wypraszam. Same wrócą do domu bo to tylko przez ogród. Julia zaczęła dzień od płaczu kochany tatuś nauczył ją na rączkach nosić i teraz nie chce się bawić tylko nosić. Ja Julie też na spacer biorę w każdą pogodę w deszcz pod daszek ale jest zadowolona bo jest na polku. podjęliśmy decyzje ze nie będziemy czekać na te meble z projektu tylko będziemy szukać gotowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra nic nie piszecie, to ide sobie, zapalę i w picu chyba rozpalę bo jakoś zimno u mnie, i wracam za jakies 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa między twoimi dziecmi jest 7 lat różnicy Córka zadowolona że ma braciszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam monique:) ile latek masz kochana ii skad jestes???:) zapraszamy do anszego babskiego grona Monia przypomnij ile masz lat:) pełen podziw dla ciebie trójka rok po roku!!! Taki plan był czy tak wyszło:P wiesz my tu zazwyczaj pytamy prosto z mostu:P my lecimy chyba na spacerek. Poprasowała razem z matim. Kurcze marze mi po scianach lece!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja do was kobitki to chyba za wolna jestem , siedze nie ma nikogo napisze ze ide , sprawdzam a takm kilka postów juz przedemną,hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniqe xle napisałam twój nik poprawiam:) wstaw stopkę ze swoimi dzieciaczkami, tak dlalepszej orientacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrobisz sie monia!!:) bo my tu raz raz wpisy robimy i dalej pędzimy:) hehe jak na rolkach!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez w sumie mogłabym iśc dalelej ale jakos moisie nie chce nic , brzydka pogoda najchętniej bym spac poszła, kurcze jeszcze muszę mikołaja z nocnika ściągną bo siedzi juz pół godz, i krzyczy że jeszcze robi kupe, a śmierdzi juz jak cholera, będzie trzeba wietrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały znowu bunt na nocnik:O pł godz mówisz hehe u nas to siup szybiutko siada i szybciutko wstaje raz raz i dalej pedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia a ty jesteś z rogatek mojej babci:) ona mieszka przy łosicach:) napewno wiesz gdzie to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się tutaj tłoczno zrobiło, fajnie:) No mój Wojtuś już super sika do nocniczka, tylko na noc jeszcze zakładam pieluchę i jak wychodzę gdzieś. A ja robię sobie śniadanie właśnie, pasuje coś zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniqe20 - ja też z małopolski:) okolice Tarnowa ja wczoraj miałam taki smętny dzień, nic mi się nie chciało, dziś już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój na nocniku siedzi tylko rano bo wiem że wtedy zawsze robi kupsko:-) Często jest tak że wysiedzi się ok pól godz na nocniku nic nie zrobi założe pampersa a tu fruu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my jednak skoczymy na ten spacerek, bo mały kota dostaje w domu!!:) to do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on cos teraz wystękał, ale jest tak wredny że z premedytacja robi w majtki, jak go wczesniej nie dorwe, a pampersów nie używamy wogóle juz 7 miesięcy, i to chyba bład dzis w nocy zasnal ze mną i zalał mi całe łóżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a łosice to wiem gdzie, ale to spory kawałek odemnie a jak do liceum chodziłam do leśnej podlaskiej to w internacie mieszkałam i do łosic z kumpelami na biby jeździłysmyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×