Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

monia - no ja jednak na noc narazie zakładam pieluchę, bo tak to codziennie bym chyba wszystko prać musiała, bo rano ma zawsze mokrą pieluchę, ale on dużo pije w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka mieszkasz tam od urodzenia ? Mój synek ma tez na imię Szymon:-) piękne imię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, od urodzenia tu mieszkam, teraz obecnie z rodzicami moimi mieszkamy, ale wykańczamy dom. W przyszłym roku może się wprowadzimy. Ty od zawsze w Tarnowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśka- to ja chyba teroryzuje dziecko, bo jak zabrałam mu pieluche w dzień to i skończyło sie picie mleczka na noc i w nocy, raz go wysikuje i jest dobrze ,czasem się tylko zleje, mój bład bo zaspałam i go nie wysadziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z mikołajem jest ok, kamilek nigdy się nie zasikał ani w dzień ani w nocy jak miał 2 lata to juz sam chodził do kibelka, ale problem mam z moim dominikiem on ma prawie 5,5 roku a nadal sika, w nocy codziennie a i wdzień potrafi, a do szkoły poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ud urodzenia w Tarnowie a mam właśnie w planach budowe w Lisiej Górze dlatego tak się dopytuje:-) Moja rodzina stamtąd pochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniqe20 - naprawdę, łał to my może zostaniemy dalszymi sąsiadkami:):) a gdzie byś się dokładniej budowała, w której części???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm nie wiem jak to wytłumaczyć raczej na koncu wsi:-) Dziewczyny pracowałyście przed zajściem w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście się rozpisał! a tylko 3 godziny mnie nie było :P Franuś zasypia, zobaczymy jak mu pójdzie dzisiaj :P na razie gada :P moniqe - a co do pilnowana młodszych dzieci przez starsze to wszystko zalezy od dziecka. ja np bardzo chętnie braci pilnowałam (jeden jest ode mnie młodszy 11 lat, drugi 18), ale moja siostra już nie :P (między nimi odpowiedni 8 i 16 lat różnicy). łapka a prześlij proszę te ćwiczenia na naszą ogólną pocztę. nam jeszcze nie potrzebne, ale kto wie :) no to się dziewczyny zgadały no :P ładnie ładnie,a ode mnie nikogo tu nie ma i sama musze siedzieć :( jeszcze moja koleżanka wyjechała na całe wakacje, wróci w październiku i to z małym dzidziuniem :) zaraz będzie rodzić :) jutro termin cesarki jej ustalą :) a u nas przepiękna pogoda! Franek sie wybiegał! dzieci ze szkoły na wf nad zalew wyszły biegać i on za nimi gonił :D ale sapał jak parowóz tak szybko biegł! i jeszcze się w błoto wywalił i caly brudny był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie :) Kurcze ale żeście od rana naskrobały...no nieźle :) Witajcie nowe mamuśki Anuśka to może Ci się nowa sąsiadka szykuje:) A ja sama w domciu ,babcia zabrała małego do siebie,w sumie to Gabryś się uparł żeby z nią iść,także ze 2 godzinki mam dla siebie,tzn tak prawie bo muszę prasować i obiad zrobić-dzisiaj ziemniaczki,rybka i surówka z kapusty kiszonej Daga ja wczoraj poszłam spać o trzeciej...nie chciało mi się wcześniej,to sobie zobaczyłam 3 odcinki klubu szalonych dziewic bo jakoś wcześniej nie miałam okazji...tak więc na następny seans filmowy zapraszam do mnie...kochana winko gwarantowane :) Daga a bluzę reklamuj,nie można tak ludzi w konia robić,kurcze czasem trafi się na takich nierzetelnych sprzedawców...nie odpuszczaj A ty Pietruszka gdzie? pewnie zabiegana... Mummy kochana gdzie się podziewasz...nie zapominaj o nas... A ja dzisiaj czekam na dostawę zakupów z allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w domku już. Na dworku cieplutko dziś:) Moje dziecko mnie dziś zaskoczyło na maksa. Jak byliśmy na spacerze to zjadł ogromna przulepkę chlebka a jak wróciliśmy to zjadł dwa duze kubeczki mega danonków, troszkę twarożku z dżemem i kawałek kanapki ode mnie:) on nigdy nie je az tyle, zawsze jak wróbelek....:) Anuśka to widzę, ze bedziesz miała sasiadkę:) czy pracowałyśmy przed ciaza tak ja pracowałam:) za jakiś czas planuję miec drugie dziecko, tez chcę z nim posiedzieć troszkę w domu a póxniej chcę pracować. Nie chcę całe życie siedzieć w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniqe - ja nie pracowałam. zaszłam w ciaże na ostatnim roku studiów, broniłam mgr praktycznie na miesiac przed porodem (30 października :P) w czasie studiów bylam na stażu, miałam dostać umowę, jak sie dowiedzieli o ciaży to niby wszystko ok, nie ma problemu, umowa będzie ale dupa, nie dostałam :( i trudno, nie am tego złego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia napisałam maila do tego goscia ale na razie nie odpowiada...poraz co bys zrobiła w tej syt, jeszcz nikt nigdy mnie tak w konia nie zrobił na all to ładnie posiedziałas wczoraj!!:) kurcze ja nie dałam rady. Szalone dziewice oglądałm jak leciały na TVN tak średnio do mnie przmówił ten serial, oglądałm go w sumie na wyrywki moze z 4 odcinki:P jakiś taki drętwy trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Swojego Mateusza przed chwila do kata postawiłam:) bo mi non stop ściany marze...i pomogło stał tam minutkę i mówię mu, ze jak bedzie mazac jeszcze raz to będzie tam stał i odpuscił.:) ja mam obiad z wczoraj takze nic nie gotuje dzis. Może ksiaze zaraz pójdzie spać, bo mam mały pierdolnik w domu....a jak nie to zaczne jak nie śpi trzeba sobie radzic:) pietrucha halo:) kupuj te rolki co Ci mówiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniqe ile masz lat? bo ja już nie wiem czy ja jakos źle czytam czy nie napisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w sumie odpracowałam 12 miesięcy stażu, a od 1 grudnia 2005 jestem zatrudniona w jednej firmie. Także już w grudniu będę miała 5 lat pracy, bo ponoć jak się jest na urlopie wychowawczym płatnym to się liczy jak by się pracowało?? Sama nie wiem czy tak jest na pewno... wiecie może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga ciężko coś poradzić.Jeżeli koleś zgodzi się na wymianę to pewnie każe ci pokryć koszty wysyłki;to nie fair ale z reguły tak robią,więc będzie to dla ciebie nieopłacalne. Istnieje też takie ryzyko że możesz odesłać bluzę a kasy i tak ci nie przeleje,wtedy ani bluzy ani kasy. Chyba w ty przypadku najrozsądniej byłoby wystawić tę bluzę na sprzedaż,przynajmniej ja bym tak zrobiła,te bluzy schodzą więc powinna się sprzedać. A co do pracy to ja przed ciążą pracowałam trzy lata, z tym że była to umowa zlecenie,dopiero jak byłam w drugim miesiącu ciąży dostałam umowę,tak się z szefem dogadałam...proponował powrót po macierzyńskim ale się nie zgodziłam i tyle,Pewnie do pracy pójdę po drugim dziecku (na razie w planach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśka wydaje mi się, ze lecą. Moja siostra jest księgową to się jej zapytam. Ale wydaje mi się, ze leca. Mój ksiaże usypia takze nie kręcę się podomu. Musze spokojnie posiedzieć, bo będe mu zakłócać spokój:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka wychowawczy wlicza się do lat pracy-nie słyszałam żeby w tej kwestii coś się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem jak to jest Ja mam umowe o prace do lipca 2011r Przed ciążą pracowałam 4 lata tylko od drugiego miesiąca byłam na zwolnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie lipa wyszła z bluzą...cholera to ja tylko na tym stracę Nie kupujcie nic u tego kolesia wystawię mu taki komentarz, ze szok!!! ale mnie w balona zrobili no po cholerę mi teraz taka bluza jak ja mam w domu prawie identyczną. Brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dziewczyny, właśnie nie byłam pewna, słyszałam że się wlicza, to dobrze. Jednak tam do pracy chyba nie wrócę, zmienił się prezes i redukują etaty i też atmosfera nie ciekawa była.. no nic narazie do grudnia jestem na tym wychowawczym a potem nie wiem. A wiecie dziewczyny jak po wychowawczym zapiszę się na bezrobocie to dostanę jakąś kasę, czy nie. Bo mi się wydaje że nie, a moja mam mówi że jak mi się skończy ten urlop to żebym szła na bezrobocie i dostane jakiś tam zasiłek..? Patrzę na oferty pracy i powiem Wam że tak pomału czegoś szukam, ale jakoś ciężko mi to idzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam powrót do pracy ale na inne stanowisko ktore mi nie odpowiada:-( pewnie na wiosne coś będe szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga wrzuć link do tej bluzy, tak zebyśmy wiedziały :) ja tez pracy szukam i to już od dawien dawna, ale nic nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję iść do pracy, bo też nie chcę siedzieć w domu, tylko ten Wojtuś do przedszkola będzie się nadawał dopiero za rok i nie bardzo mam go z kim zostawić, ale jakby się trafiła jakaś nienajgorsza robota to będę kombinować kogoś do niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×