Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Witam, ja też dzisiaj ledwo żywa, strasznie senna jestem, mam jakieś takie spowolnione ruchy i chodzę jak obłąkana ćma, strasznie się czuję:( Agatko- ten Twój Franio to zahartowany chyba nieźle, nawet w deszczu spacery.. ho ho, żadne choróbsko go nie dopadnie:) Witaj monia- to i ja się przedstawię: Ania, 26 lat, małopolska, 2 synów (3,5 latek i 2 latek), na urlopie wychowawczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Anuśka u nas spacer to konieczność :) deszcz, śnieg, mróz, on chodzi i już :) w sumie poprzedniej zimy nie byliśmy na dworze 1 (słownie jeden) dzień, bo mały miał gorączkę! a jak tylko gorączka spadła (miał w nocy i rano, więc na następny dzień już wyszliśmy) wyszliśmy na dwór :) a tak to mroziło do -20 stopni w dzień ale i tak spacerował :) a taki mróz to najlepszy na...katar! miał katar całe 2 tygodnie (związany z wyżynaniem sie ząbków)i nagle przyszedł mróz i jak wyszliśmy na ten mróz tak po katarze ani śladu nie było :D także polecam spacerki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No Agatka ten twój Franuś to faktycznie zahartowany chłopak.Fajnie że żadna pogoda mu niestraszna :) My dzisiaj też byliśmy na dworze choć padało...ale Gabryś chciał troszkę po kałużach poskakać Witaj Monia fajną gromadkę masz :) A szwagierka to tupet ma...zacznij opłaty od niej pobierać :) Ja mam 27 lat,jestem ze Śląska i siedzę sobie w domciu z synusiem który w lipcu skończył 3 latka A Ty skąd w ogóle jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1000
ja kilka km od białej podlaskiej, takie zadu....e przy wschodniej granicy, no wesoło mam, a szwagierka to przywoźi swoje dzieci teściom, bo ja z nimi mieszkam, szkoda tylko że moi teściowie oboje pracuja do 17.00 a potem idą świnki karmić, więc dzieciaki cały czas u mnie, w sumie one nic nie winne, przecież nie zostawie ich głodnych i spłakanych, ale ja bym tak nie potrafiła podrzycić dzieci z myślą że może ktoś się nimi zajmie a może o nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wieczorem znów bez najmniejszego problemu bez smoczka zasnął :D położyłam go, dostał w łapki swoją żabę i zasnął :) zobaczymy jutro... a ja jeszcze sernik na zimno zrobilam wieczorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monia 🌼 Podziwiam Ciebie,masz swoją wesołą gromadkę a jeszcze bratowa robi takie niespodzianki,musisz byc dzielna kobitka. Ja mam 24 lata,jestem z lubelskiego,mam dwóch synków Sebastianek 3,5 roku i Kubuś roczek. Powiedzcie mi kiedy ja się wkońcu wyśpię. Kubuś niby zaśnie i co z tego jak mija 20 minut i wstaje. W nocy też ciągle wstaje. Nie rozumiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ojej ale ciezki dzień miałam, normalnie mówię wam:) Na początek witam monię:) miło, ze zapukałaś do nas:) czytam, ze masz chłopców u nas faceci dominują. Zaczenij się kochana i wpisz w stopke swoje maluszki, tak dla lepszego rozeznania ja jestem z mazowieckiego, mam 27 latek i mam synka który w gruniu skończy dwa latka U nas dziś wodę w grzejniki napuszczali, my z Mtim na luzaka na spacerek poszliśmy, przychodzimy i....w domu pełno wody..wiec tek do administracji i wogóle brr problemów po drodze...ale ok 17 wyskoczyłam na aerobic, tesciowa zgodziła się zostać z Matim to skorzystałam:) i poczułam, ze żyję:P Agatka mój Mateusz bez smoczka ani rusz zasnać, on wogóle to go uwielbia teraz , a do roku prawie nie. Anuśka a jutro szymek idzie do przedszkola?? Mummy chyba cos się stało.....nie ma jej i nie ma:) Aha i przyszła ta bluza co zamowiłam na allegro. zupełnie inna i w innym kolorze napisałam do tego goscia o zwrot kasy wiecej nic od nich nie kupię. NIE POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wszystki śpia jak susły:) hehe tylko ja nie a dlaczego?:P oglądm własnie niemoralna propozycję...jakos nigdy nie widziałam tego filmu a miałam chec, fajny...ale jaka pora chyba nie dam rady:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga nie wszystkie śpią ,też oglądam niemoralną propozycję...tylko że już kiedyś widziałam,nawet ze dwa razy :) Kurcze ale spać mi się nie chce,ja to taki nocny marek jestem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! Wstałam, bo kurde się stresuję, Szymka będę zaprowadzać do przedszkola, nie widać u niego żadnej choroby, więc trzeba go wysłać, bo jak mu zrobię taką długą przerwę to potem może być gorzej... Daga - to jaki kolor Ci przysłali?? Ja myślałam zamówić sobie tą bluzę ale jak tak piszesz to nie wiem:( a jeszcze mi powiedz jeśli możesz jaki to sprzedawca? A bluza sama w sobie jest ok?? no właśnie coś długo mummy nie widać:( oby wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) tylko się witam i dalej w wir sprzątania lecę :) Franek traktor ogląda (tzn bajkę po niemiecku na youtube) a ja kończę porządki :P fakt mummy długo nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) kurcze dziś się kłade o 22:) powaga. Mati przespał nockę od 21-7 rano:) mazmnie za to obudził o 3 rano, bo spodni jakis nie mógł znaleśc:O no cóż...:) Blanka temat niesypiania dziecka w nocy mam opanowany do perfekcji. Dopiero teraz Mateusz zaczyna przesypiać nocki, a ma prawie dwa latka. Cóż trzeba się uzbroić w cierpliwośc. Pietrucha tez ma ten problem. U mnie jest lepiej, bo mój synek jest z tej trójeczki najstarszy...w końcu ile można?:) Anuśka co do bluzy to kolor jest czarny. Mam w domu dwie czarne bluzy i nie chce kolejnej i koniec!!!! reklamuję. Sprzedawaca to jakis chcechloszczak . Ja bym nie radził kupować. Zamów sobie coś gdzie indziej. Zła jestem. ciekawe co i odpisze ten gość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia ja nie obejrzałam do końca:O a szkoda, nigdy tego filmu nie obejrzałam do końca, a chciałam. Miałam kryzys ok północy i wymiękłam:) ale nastep razem dam radę!!!! chyba przyjadę do ciebie i przy winku obejrzymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaprowadziłam Szymusia, ze łzami w oczach został:( a w domu przy ubieraniu katastrofa, co mu ubiorę buty to ściąga i mówi że on nie idzie do przedszkola:( kurcze jakoś musiałam wytrwać i zostawiłam go. Ale tak się zastanawiam, może by go nie zostawiać na leżakowanie tylko zabierać go zaraz po obiedzie, ale z 2 strony wtedy byłby tylko do 12, a jak już został w tym tyg na leżakowanie to nie wiem, może niech już zostanie. Tylko tak jak bym czasem chciała jakieś sprawy pozałatwiać to zawsze będę się musiała spieszyć by przed 12 być w przedszkolu i dodatkowe zajęcia są zawsze po podwieczorku koło 14, a chciałabym żeby on chodził na te zajęcia z logopedą, bo niewyraźnie mówi... kurde ale mam dylemat.. no wyżaliłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuska// bardzo Ci wspolczuje,zal tak patrzec na płaczacego syneczka. Wiem ze dzieci tak placzą czasem dosc dlugo,ale mam nadzieje ze Twoj synek sie niedlugo przyzwyczai.Opowiadaj mu co dzien ze tam jest fajnie,ze bedzie sie bawil i ze bedzie duzo fajnych dzieci.Szkoda tylko ze to lezakowanie tam jest,dzieci tego nie lubią.Moja Zuzia nie plakala na szczescie ale za to marudzila ze juzdo domu isc musi hihi U mnie wszystko na przyspieszonych obrotach.Rano szkola potem szybko jakis obiad i to nie zawsze zdaze,potem znowu szkola i lekcje,zadania itp.Czasem jak padne o 20ej to i zdaza mi sie zasnac ze zmeczenia. Filipkek marudzi bo ciagle wychodzi mu druga dolna jedynka.Wieczorem nic tylko na rekach. Zamowilam sobie na allegro krzeselko do kapieli bo mi sie juz maly w wanience nie miesci,a poza tym to ciagle rozkladanie stojaka i skladanie i noszenie wody juz nam sie znudzilo.Ja nie mam wanny nad czym ubolewam a jedynie brodzik i prysznic,bedzie wiec maly siedzial w krzeselku w brodziku. dzis piatek,wiekszosc ludzi pierogi robi.Ech.....jakbym miala czas to bym zrobila,bo mi slinka az leci.Niestety beda tylko mielone :( to sie szybko robi hihi Na szczescie od 17ej dzis odpoczne.Zuzia jedzie do swojego ojca i bedzie troszke luzu az do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tak sobie mysle anuśka ze dobrze by bylo zeby maly byl na zajeciach z logopedą.Syn meza ma straszną wade wymowy a ma 13 lat.Byl wlasnie w dziecinstwie niedopilnowany.Mowi jak Muniek Staszczyk z TLove.Logopedia to wazne zajecia.Dawaj mu tez duzo pic przez rurke,nam tak radziła logopedka.Kakao czy soczki czy inne picia nawet do 7 lat niech pije przez rurke.Teraz mozna kupic takie fajne rozne kolorowe.To ponoc bardzo dobrze wykształca więzadełko i jezyk. Jakbys kiedys potrzebowala to moge Ci napisac jakie my robimy cwiczenia w domu zeby poprawnie wymawiac wszystki tzw szeleszczace głoski czyli sz.cz itd Tak pisze Ci to bo wiem ze z Dominika czasem sie smieją w szkole i szkoda by bylo zeby Twoj synek tez tak miał a wiesz ze dzieci są okrutne.Wady wymowy tylko do 7 rż mozna ładnie skorygowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa - dziękuję Ci :) właśnie bardzo mi zależy żeby chodził na te zajęcia, a przez rurkę nawet czasem pije, ale dzięki że mi podpowiedziałaś teraz będzie częściej pił:) a te ćwiczenia napisz mi jak będziesz miała chwilę!! wiesz on zaczął mówić dopiero koło 2 lat, widzę z dnia na dzień że troszkę lepiej wymawia, też do przedszkola go zapisałam dlatego m.in bo mówili mi że on w przedszkolu będzie bardziej doskonalił tą mowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i owszem to prawda.ja uwazam ze ogolnie przedszkole duzo lepiej rozwija dzieci niz siedzenie w domu. napisz mi meila a ja Ci skseruje to co robilam z dominikiem i wysle na poczte wraz z opisem.To bardzo łatwe cwiczenia tylko trzeba codziennie systematycznie cwiczyc i przed lustrem.Dominik mowi po nich o wiele wyrazniej ale niestety bylo za pozno by wade całkiem skorygowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nie z nieba tylko z Jarosławia. Skseruje to po poludniu jak maz przyjdzie bo ja skanera nie bardzo umie obsługiwac/wiecie blondynka jestem/ ale na jutro bedziesz miala na mailu. a moj maly wlasnie spi i mam chwile oddechu bo obiad juz wczoraj zrobilam dzis tylko usmaze mielone i bedzie z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa, poczekam:) ja też właśnie teraz przygotowuję do obiadu, ziemniaczki już obrałam, teraz robię kapustę, a będzie taka kapusta zasmażana... nie mam weny na nic innego.. a potem jeszcze posprzątam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DROGIE PANIE ja już mam narazie wolne, posprzatane i ugotowane, a wy samo zajęte kobitki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie mamy:-) Chciałambym się dołączyć do waszego grona o ile mnie przyjmiecie? Jestem mamą dwójki dzieci i obecnie przebywam na urlopie wychowawczym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj moniqe20 :) w jakim wieku są Twoje dzieci?? A do kiedy masz urlop wychowawczy, bo ja też na urlopie a mam do 17 grudnia 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zdziwiłabyś się:-) Jak musi to pomoże ale tak żeby sama od siebie to nie Wyjada mu tylko chrupki kukurudziane i biszkopty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×