Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

łapa ale jajca!!!!:)to się uśmiałam:)chciałabym Cię widzieć uciekinierkę.....he he a co do słodkości i niezdrowego jedzenia,to damian uwielbia słodycze,ja mu specjalnie nie zabraniam,oczywiście wszystko rozsądnie a hamburgerów itp poprostu sam nie lubi,ledwo frytki zje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha mój Mati to niejadek tez ale nie do słodyczy:):) nigdy w zyciu:) kurcze dziś mam dzień buntownika na maksa!!! moje dziecko wymusza głosnym krzykiem. Nie chce wogóle zakładac majtek ani spodni i jest wrzaks na maksa...... ufff morze cierpliwosci nam potrzeba kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa jak nikt nie przylukał to ci sie upiecze:) a była tam wogóle jakaś szkoda? bo mzoe tamten gośc nawet niezauwazyc, ze ktoś go pyknął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani ryski nie ma ja mam lekkie wgniecenie w drzwiach.A jemy lekko w bok błotnika wjechalam.Ale zwalam to na niego jakby co bo stał w niedozwolonym miejscu na chodniku czesciowo a ja nie mialam miejsca do wycofanie.Tak w ogole to u mnie pod blokiem to ciagle problem z parkowaniem cofaniem itd.mieszkam niedaleko starostwa a wiadomo ze tam kupa ludzi chodzi i wlasnie unas pod blokiem czesto parkuja a parking maly i to na 3 bloki.Ogolnie mam to w d....zwale wszystko ze jestem blondynka a maz to w ogole nie kazał mi sie przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa u mnie pod blokiem też masakra z tym wyjeżdzaniem, zresztą na mieście tak samo, wiecznie wszedzie ciasno.... a my siedzimy w domku i gotujemy rosołek. Jakos nie zebralismy się dziś na spacer:P przed chwilką wypiliśmy z Matim kefir 0% truskawkowy. Mateuszowi posmakował:) maslanka nie bardzo a kefirek tak. Wciskam w niego coraz coś, bo on tak tylko po troszku. Wiec saramy się często a mało w takim wypadku. Ważyłam sie wczoraj z nim i mój synek wazy 11 kg:) jak wiekszy indyczek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :P Pranie robię takie większe Moje bluzki, spodnie opaciane a później nie będę miała czasu na pranie. Kubuś śpi a Seba śmignął do babci :) Daga to Mati to taka kruszynka :) Mój Kubuś to pewnie nawet 10 kg nie ma wagi. Mikrusi jest Łapa dobrze,że zwiałaś. Dobrze że to napisałaś,jakieś wskazówki dla mnie he he he Muszę rozejrzeć się za kurtką zimową dla Seby,wyrósł mi już z zeszło rocznej. Dla Kuby mam i kurtki i kombinezon i czapki a dla Seby nic. Pojadę do Chełma to może tam coś kupię. Mummy podrzuć jakiś sklep. Gdzie nie zajdę do tonę ubrań dla dziewczynek widzę a dla chłopców tylko garstka z czego i tak nie da się nic wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) położyłam mojego morsa spać :) jak na razie 3 razy wstał :( ciekawe jak dziś z zasypianiem będzie. ehhhh jak nie śpi w dzień to jest marudny, a zasnąć nie może, jak już zaśnie to śpi po 4 godziny :O kurcze no i co z nim robić????? co do słodyczy to Franek prawdziwy cukrożerca jest :P wszystko co słodkie pochłaniałby natychmiast! ale sie nie daję :P co 2-3 dni je batonik typu milky way, a tak to zajada się rodzynkami, daktylami (oj daktyli to może całą pakę na raz wciągnąć), orzechami włoskimi, czasem rodzynki w czekoladzie dostaje :P biszkopty, no i ciasto jak upiekę :) a frytki jadł 2 razy, no dobra próbował, bo inaczej zjedzenia 1/3 frytki nazwać nie można :P pizzę domową jadł jak miał 9 miesięcy :P ale sama upiekłam spód i sama dodatki kładłam, więc wiedziałam co to jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis pojechałam po młoda do szkoły wózkiem z Filipkiem i strasznie narzekam na ten wózek.Mowie wam jakie badziewie sobie kupilam. Co chwila trzeba oliwic bo piszczy az wstyd isc ,nie mogłam załozyc dzis ocieplacza na nogi jakis taki przykrótkawy i pol godziny meczyłam sie z zapieciem napów czy jak sie to mowi.Ech.....az mokra bylam z nerwów Ja taka durna dałam sie skusic na ten wózek,tak mnie sprzedawca namaiwał.Szkoda mi go sprzedawac bo w zimie spacerówka jezdzic to niebardzo ale mnie kusi by sprzedac i kupic inny uzywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he łapa na wózek się przesiadłaś?:P a ja dziś o mały włos na masce seicento bym wylądowała,mój pośpiech i nieuwaga kierowcy .... upiekłam drugi placek:)do bananowca włoski podcięte,ale na mnie nowina czekała u fryzjerki,oznajmiła mi że jest w 3 miesiącu ciąży:)a że chodze już do niej i znamy się parę ładnych latek to ak jakoś się rozczuliłam:) igor jeszcze śpi,damianka odbieram o 15.30,mam nadzieje że do tego czasu igor się obudzi bo nie mam z kim go zostawić dziunia przyszły kozaczki:)kurierem,nawet fajne:)za te pieniądze mogą być bo najdrozsze nie były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia mam pytanko podałabys jeszcze raz ten przepis na tę sałatkę co ostatnio podowałaś, chyba z brokułami jak dobrze pamietam. Jutro mam imprezę to by mi sie przydała:) a moje malutkie spi od 12:P a pomarańczy wyzej kto karze czytac te beznajdziene głupie rozmowy???:) :) nie szkoda czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha jakos głębiej się tym nie przejmuję:) uwierz mi. Jak komus sprawia radochę, ze napisze taki fajny komentarzyk to niech się ciezy w kncu forum publiczne... i jak noce pietrucha? Mateusz przespypia!!!:):) budzi sie ok 6 lub po 6 ale nocki przespane:) w końcu się docczekałam, mam andzieję, ze to zmianie nie ulegnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia napisz mi jak tam ciasto wyszło?moje mi ładnie wyroslo ale zastanawiam się czy dodatkowo nie przełożyć je kremem bo może być za "suche"i goście mi się podławią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane moje :) Znajoma rano u mnie była w sumie to mój i jej mąż razem pracują i tak się poznałyśmy-fajna babka ale spotykamy się tak raz na dwa miesiące wiec zawsze jest sporo do obgadania. A teraz wszystko na szybko,obiad kończę,sprzątam potem idę do mamy Pietruszka fajnie ze buciki doszły i ze są oki...ja dostałam maila ze dzisiaj wysłał. Co do bananowca to zrobiłam troszkę inaczej niż w przepisie tzn,tą ostatnią masę-zrobiłam normalną bitą śmietanę z takiej śmietanki do ubijania 30% i bez dodatku galaretki...wygląda apetycznie ale jeszcze nie zdążyłam spróbować...nie mogłam się przemóc do kwaśnej śmietany-kurcze nienawidzę ble Daga ta sałatka to filet z kurczaka tniesz na kawałki i w przyprawach i obsmażasz na patelni,gotujesz ryż...do ugotowanego ryżu dodajesz kawałki kurczaka,paprykę czerwoną w kosteczkę pokrojoną ,puszkę kukurydzy i brokuły (mogą być świeże lub mrożone-wcześniej obgotowane,).Do smaku solisz i pieprzysz,na koniec dodajesz majonez...to chyba wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietruszka placek ładnie wyrósł i nie przekładałam kremem mąż rano próbował i napisał mi eska ze dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziunia!a ja zostanę przy kwaśnej śmietanie,już kiedyś piekłam podobny placek i było pycha ale ok,każdy ma swoje kubki smakowe:) zmykam zaraz po damianka,a igor dalej kima,musze go budzć nie ma rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje małe wstało zjadło rosołek sam!!!:) teraz mykamy do miasta. zadzwonili, ze sa już projekty kuchni dla mnie w dwóch sklepach, wiec lece zobaczyć co tam naszykowali dla mnie. Anuska a gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Daga :) Franek też wstał, R wróci za jakieś 40 minut to chyba razem zjemy, chyba że mały będzie się szybciej ryby domagał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała agatka//taki mam wózek i przestrzegam przed kupowaniem bo bardzo niepraktyczny. http://www.patti.pl/?page=catalog&catId=4&proId=49 Ja sie mecze z odrabianiem lekcji prze z młoda.Pisanie to najsłabsza jej strona a poza tym lenistwo.Ale za chwile pojedzie do ojca i troszke odpoczne. Zyj tak,aby znajomym zrobiło się smutno,gdy umrzesz Filipek 15.02.2010r Zuzia 15.08.2003r [url=http://www.siatkicentylowe.com/]http://www.siatkicentylowe.com/odznaki/994c46f86ce1cf7.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuciłam cos na poczte od siebie:) pietrucha dopiero teraz zajrzałam do tego maila co wysłaąłś kilka dni temu dobre dobre!!!!:)::) uśmiałam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mogłam otworzyć maila pietruchy :( ehhhh mój net i jego super prędkość :P ale od siebie dorzuciłam kilka nowości. eh troszkę tego mam ostatnio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×