Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

parę minut temu miałam tel z zerówki damianka,dzwoniła jego pani ze na boisku szkolnym jest nasz pies i damianek lamentuje że coś się tobiemu stanie(auto rozjedzie)no i musiłam jechać po psa:)szkołe mamy ze 100 m od domu więc psiak musiał wyczuc swojego pana tam i pobiegł:)ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha - ale cyrki tam u Ciebie się dzieją:) rozśmieszyłaś mnie tym pieskiem strasznie:):) Właśnie przyprowadziłam Szymona z przedszkola, wieje okropnie, strasznie nieprzyjemnie jest, słoneczko ślicznie świeci ale ten wiatr daje w kość! Agatko - zdjęcia widziałam, cudne jak zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i igor zasnął:)a z tym pieskiem to na pierwszy rzut wesołe,ale tobi potrafi być niegrzeczny,w szczególności wobec dzieci:(i wystraszyłam się żeby nie zrobił komuś krzywdy.Ostatnio np przybiegł za nami na plac zabaw i gdy jedna dziwewczynka chciał go pogłaskać,osioł jeden zaatakował ją(ale nie ugryzł na szczęście).No i jakiś czas powtarzam tęsciom i m by zamykali psa bo dojdzie do nieszczęścia.A niestety kojca brak.Tobi jest mały kundelek ale nicpoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to faktycznie nieciekawie :( przydałby się dobry kojec! a Franek nadal śpi. rybka zrobiona, ziemniaczki też, do tego marchewka z jabłkiem i już :D jak R wróci z pracy to ma małego na wieś zabrać. ja jakoś nie mam siły. jestem strasznie zmęczona i taka pozbawiona życia. chyba przez ten okres :( jak zawsze podczas okresu leje się ze mnie strumieniami, do tego krew z nosa mi leci i jest masakra :( ale jeszcze dziś, jutro będzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj agatka uważaj na anemie w takim razie. dziś uruchomiłam nawilżacz powietrza:)zaczynamy sezon w piecu się pali to i powietrze suche wdomu a potem dzieciaki chrypkę dostają babcia poszła po damianka,ja już miałam spacerek 2 razy dziś do szkoły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha wiem :) badam często krew, bo przy takich okresach to o anemię nie trudno :P ale ja piję sok z buraków, często natkę jem to powinno być dobrze. mały już wstał, zjedliśmy obiad i teraz czekamy na tatusia :) oj chyba mojemu dziecku zęby ostro idą, bo dziś już biegunkę ma :( ehhhhh niedługo wyjdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly dzis jakis dziwny,Jeju mam nadzieje ze nie bedzie chory. :( Teraz spac nie chcial ani jes tylko mama i mama i placze.Musialam go nosic godzine.Pozniej zrobilam mu kaszke i troszke na siłe wmusilam a pozniej juz padł i na razie spi.Na pewno w nocy bedzie pobódka na jedzenie. Ech,,,,,ten wiatr mnie wykonczy.Juz mam go dosc !!! ogolnie to mam ostatnio wszystkiego dosc.Jak dobrze czytalam to chyba wiekszosc z nas ma jakąs jesienna chandre. Ogladne seriale i chyba przegryze cos słodkiego na poprawe humoru a pozniej pojde spac. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!!!co się dzieje?chyba ta jesień ma taki wpływ na nas,ogarnia nas melancholia,smutek,złość,nerwy mnie najbardziej ta pogoda wnerwia,jak nie pada to wieje,a podobno za 2 tygodnie spadnie już śnieg na całego;) damian poszedł spać a igor szaleje,co sie dziwić jak obudzil się o 17.30:P agatka a fotki bomba,franek ma super fryzke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wypoczęta i super się czuję :) oj potrzebna mi była taka długa kąpiel, maseczka, balsamy i inne cuda :D :D :D :D polecam na jesienną chandrę!!! Franuś śpi :) fajnie że fotki się podobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mj gałgan jeszcze nie śpi,oj agatka jak ja ci zazdroszczę tego spa domowego.Ja dziś wskoczyłam na 2 minuty pod prysznic. a daga i dziunia to coś zanidbują nas nie?chyba je zwolnimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kurcze dzionek poleciał jak nie wiem co:O Blanka dasz radę kurs przelci potem egzamin i będzie spoko. Trzymamy kciuki Pietrucha mój Mateusz wstaje ok 6 z minutami takze o 12 czy 13 juz pada, zaskoczona jestem, ze Igor nie ma checi na drzemkę, tymbardziej, ze nocki nie przesypiane sa:O u mnie dziś pobudka była o 4 na dwie godz:O co do chrypki to tantum verde psikaj, jest dobre... agatka to też się macie z tymi ząbkami, my naszczęście juz po... anuska zaraz lukne na ciasto....tylko wpadne na pocztę.. dziunia właśnie miałam Ciebie się zapytać przy okazji, czy posyłasz Gabrysia do przedszkola? ja byłam dziś u przyjaciółki na akwie. Pojechałam na godz. ale kiepsko było jakos:O jej córeczka cały czas płakała. Mateusz się tak rozkręcił, ze szok:P takze wymieniłysmy parę zdawkowych zdań....Tęskni mi sie za takimi fajnymi babskimi rozmowami jakie kiedys miałyśmy:( teraz juz nie ma okazji:( jutro idę do gin. Będę miała usg piersi pierwszy raz. Tyle sie słyszy o raku, ze stwierdziłam, ze sobie zrobię. Krwawienia juz nie ma. Ale i tak pwoiem, by mnie zbadała.. dobra teraz wskauje na pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha jestem na posterunku:) mażzabrał kompa to nie maiałam jak się do was dostać kochane moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz szczęście daga,w takim razie twojego m zwolnimy:Pza to ze zabiera c laptopa:Pi nie mamy jak kontaktować się z tobą:( ja do gina też wybieram się,jak na razie tylko myślami;)czasu brak no chyba zasnąłmały potworek:)chyba opuszczę was dzisiaj i wpadnę do m łóżeczka,bo coś ostatnio mijamy się za często:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i ja jestem,też jakoś ten dzień mi przeleciał,3 godzinki prasowałam bo mi się tego nazbierało i na dodatek jeszcze pościel. Pod wieczór jechaliśmy do galerii,po drodze jeszcze do rodziców i niedawno dotarliśmy do domciu :) Agatka zdjęcia rewelacyjne...i tez by mi się takie domowe spa przydało a ja jakoś tak wszystko w biegu Daga co do przedszkola to teraz najwcześniej mały będzie mógł pójść we wrześniu 2011,ale z tym jest taki problem,bo zapisy są w marcu i nie wiem jak u Was ale u mnie w regionie jest problem z przedszkolami,tzn.jest ich bardzo mało i w pierwszej kolejności przyjmują dzieci samotnych matek,potem te gdzie oby dwoje rodziców pracują,więc ja nie mając zaświadczenia ze pracuję mam szanse naprawdę minimalne ...a na prywatne to u nas 600-700 zł. W ogóle to takie chore że musiałabym gdzieś od lutego pracować(aby mieć z pracy zaświadczenie do przedszkola)aby mały poszedł we wrześniu do przedszkola i ciekawe co mam zrobić z dzieckiem przez te pół roku ? Mam nadzieje że napisałam to w miarę zrozumiale,wiem że w niektórych regionach takich problemów nie ma :) A Pietrucha pewnie z m się mizia...szalej mała szalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia sa sa problemy uwierz mi:) my mamy taki plan, ze ja się najwyzej zatrudnię u nas w skklpeie jak bedzie problem. Ale tez jest opcja, bo mamy znnajomości w jednych z przedszkoli:P ale chyba Mati pójdzie do prywatnego, nie jest duzo droższe. Otworzone w tym roku:) i to rzut beretem od mojego nowego domku:) takzę nawet nie bede musiała odwozić go samochodem i stać w korkach:) tylko czy on nie bedzie za mały jeszcze w następ roku we wrześniu:) inne dzieci z jego rocznika np ze stycznia to co innego... pietrucha szalej:) jestem tego zdania co dziunia:) bo podobno tylko ja tu molestuję meża:P:P:P jak pisały pewne pomarańcze:) ja jestem grzeczna jakos po tym plamieniu nie mam checi na zabawy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga ja jestem dobrej myśli i licze że Franek za mały nie będzie :) ćwiczy nowe umiejętności i już ostatnio nauczył sie pięknie pić wodę łyżeczką :) teraz uczy się pić ze zwykłego kubeczka i coraz lepiej mu idzie :D tylko z ubieraniem sie leni :P nie chce mu się wysilać i karze sobie zakładać nogawki a on tylko podciąga :P ale za to rękawy ślicznie sam wciąga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka Mati juz dawno pije ze zwykłego kubeczka:) pochwale sie:P ubieranie idzie mu ale z pomocą. Za to sam rozsunie kurtke i sie rozbierze :) zobaczymy jak bedzie:) uciekam spac, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Szymon w przedszkolu, Wojtuś jeszcze śpi. A ja przygotowuję pomału obiadek. Słoneczko u nas mocno dzisiaj świeci ale chłodno bardzo 7-8 stopni, takie mroźne powietrze. Ciekawe jaka będzie ta zima? Dziunia - u nas z przyjęciem do przedszkola jest tak samo jak u Ciebie. Mi się udało, bo jestem dalej na umowie tylko przebywam na wychowawczym, warunkowo mi Szymka przyjęli. Właśnie się martwię, bo ten wychowawczy kończy mi się w grudniu i nie wiem czy mi Wojtusia przyjmą we wrześniu, muszę szukać pracy jakiejkolwiek byle by umowę dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki:) u nas też słonecznie ale zimno jak nie wiem co. u mnie to najbliższe przedszkole jest w mieście niecałe 30 km ode mnie. to mi się nie opłaca to wcale. a i tak nie przyjmuja dzieci spoza miasta. chociaż moja teściowa wpadła na genialny plan (jej zdaniem). wymysliła że jak Wojtuś podrośnie to ona się nim zajmie a ja pójdę do pracy. dzieciaki będa mieszkać u niej od poniedziałku do piątku a na weekendy będe mogła ich zabierać!!!! ją chyba pojebało!!!!! niech sie naszykuje jak dzieci u niej będa mieszkać!!!! a ja Wam sie pochwalę że Wojtuś przespał caluśką noc:) od 20 do 6 rano:)może to dobry znak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko witam kochane zaraz jadę do Hrubieszowa,później z Hrubieszowa do Chełma i wrócę znowu o 20 :( pozdrawiam ciepło buziaki👄 odezwę się późnym wieczorem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuska - dobra ta moja teściowa:p blanka - dopiero doczytałam to co napisałaś na poczcie. brak słów normalnie. tez coś napisałam na pocztę. pomyslcie o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×