Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lukas88

Tort Weselny :)

Polecane posty

Gość Lukas88

Witam.Mam pytanie.Jeżeli mamy wesele na 45 osób to jaki tort wystarczy? Bo dziś pewna babka wciska nam niespełna 8 kilowy i zastanawiam się czy to nie za dużo tym bardziej że za kg z kremowa plewa chce 37zł a za marcepanowa 42? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfdsa
bedzie na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz pamietać
jak wychodzisz z mieszkania, żeby sprawdzić, czy drzwi są zamkniee na klucz, nieraz odruchowo zdarza siezapomniec o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do divy
A kiedy Ci się skończył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na 100 osob mialam 18kg-owy i powiem ze niewiele go nam zostalo :) ja tez mialam ten problem ale zaufalam fachowcom i mieli racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doauuutttorki
Mili goście tort weselny kroić czas. Niechaj go skosztuje chociaż raz. niech go kroją ręce młodych dla osłody, a upieką taki sam na złote gody. Pierwsza porcja ukrojona dla rodziców, dla rodziców, dla rodziców. Niech go jedzą, niech kosztują, młodym szczęścia nie winszują. Mili goście tort weselny kroić czas. Niechaj go skosztuje chociaż raz. niech go kroją ręce młodych dla osłody, a upieką taki sam na złote gody. Druga porcja ukrojona jest dla chrzestnych 3x Niech go jedzą, niech kosztują, młodym szczęścia nie winszują. Mili goście..... Trzecia porcja ukrojona jest dla dziadków 3x Niech go jedzą, niech kosztują, młodym szczęścia nie winszują. Mili goście... Czwarta porcja ukrojona jest dla gości 3x Niech go jedzą, niech kosztują, młodym szczęścia nie winszują. Mili goście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas88
Widze ze mało kto poważnie podchodzi do mojego pytania... szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim miescie ceny tortow sa podobne. mysle ze 8 kg na prawie 50 os jest ok. ja raczej wzielabym kremowy dlatego ze marcepan nie kazdy moze lubic, a poza tym jest on bardzooo slodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas88
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doauuutttorki
laj laj laj tort weselny kroic czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorsRelax
My mielismy liczone 20gr na Gościa, ale tak naprawde na 125 osób wzielismy czteropietowy tort i jedno pietro zostało bo z tortem jak z wódką na weselu, nie każdy go je, ale jak zostanie zawsze będzie o jedno ciast więcej żeby dać wychodzącym gościom!!! Ostatnio graliśmy na wesleu był tort czterokilowy i wystrczył, ale posłuchajcie cukierników oni wiedzą najlepiej. Pozdrawim i życzę zmaczngo torciku i życiz we dwoje midkiem płynącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorsRelax
Widzę że już zmęczenie daje się we znaki i robię błędy-oczywiście smacznego torciku i życia miodkiem płynącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalala

Polecam Ci tort z AK Otrębusy. Sama na swoim miałam również wypiek od nich 😄 I zarówno goście jak i my (młodzi) byliśmy wszyscy zachwyceni 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa

Ostatnio dla syna zamówiłam w AK Otrębusy i nie narzekam, bo naprawdę był super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×