Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KlaudiaZ

Czy brak seksu i upierdliwa ex dziewczyna to powód do rozstania ?

Polecane posty

Problem polega na tym , że jestem z chłopakiem od jakiegoś czasu . Niedawno postanowiliśmy zacząć się kochać ale niestety mój partner kiedy przychodzi co do czego nie potrafi się podniecić . Najgorsze jest to , że jestem pierwszą dziewczyną , z którą tak ma . Zadałam mu pytanie czy powodem jest to , że nie pociągam go fizycznie w odpowiedzi usłyszałam tylko 'może ... ale nie no ! przecież Ty mi się podobasz! nie wiem co jest nie tak,nigdy czegoś takiego nie miałem' . Strasznie mnie to zabolało ponieważ zależy mi na tym chłopaku . Kolejnym problemem jest jego była dziewczyna ... ostatnio z nią byłam na imprezie , było wszystko ok , wydawało mi się , że mnie lubi itd . Jednak okazuje się , że ona wszystkich najbliższych przyjaciół nastawia przeciwko mnie , zmyśla niestworzone rzeczy na mój temat i to wszystkim rozpowiada . Strasznie mnie to męczy . Nie wiem co robić ... Czy zostać z tym chłopakiem i jakoś się z tym wszystkim przemęczyć (chociaż perspektywa bycia z chłopakiem , którego nie pociągam fizycznie jest dosyć dołująca ) czy po prostu przeprowadzić poważniejszą rozmowe i się rozstać z nim ? Proszę o racjonalne , szczere odpowiedzi a nie głupie uwagi . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×