Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość palmona

Gdybyście mogły zmienić jedną rzecz...

Polecane posty

Gość palmona

Wiadomo, że akceptacja wad to część miłości. Ale gdybyście mogły, jaką cechę wymazałybyście z jego charakteru? Albo jaką dodały? Ja najchętniej pozbyłabym się jego bałąganiarstwa, nie wiem czy to kwestia lenistwa czy jakaś cecha dziedziczna ale mój chłopak bywa poprostu zwykłym brudaem. Po całym mieszkaniu walają się jego brudne skarpetki albo resztki żarcia. I pewnie przyrosły by do podłogi gdybym się nimi nie interesowała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingamindak
nie wiem czy to cecha ale strasznie wkurza mnie sposób w jaki je -nie chodzi o to że ćlamka czy coś w tym stylu ale żuje jeden kęs przez pół godziny a potem wydaje taki dziwny dźwięk jak przełyka, takie :"guuuuulp" jeśli wiecie o co mi chodzi. normalnie nie zwracam już na to uwagi ale jak coś wcina w łózku a ja chcę zasnąc to szlag mnie trafia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolQa
ja chciałabym, żeby mój był bardziej rozwinięty emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie denerwuje eee
hahaha moj tez robi te wielkie "gluuup" dlatego zazwyczaj jak je ja wychodze z kuchni :O boje sie ze widelcem go dzgne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooj dużo
np. żeby nie był takim leniem w łóżku. ma już swoje lata i nie wszystko działa jak kiedyś ale zdarzają się miesiące kiedy uprawiamy seks rzadziej niż raz/tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmh
eee.. no ale to akurat chyba nie jest jego cecha tylko kwestia biologii. A pytanie jest o wady a nie NIEDYSPOZYCJE, które przecież łatwo wyleczyć. Kup mu vizarsin, niech bierze godzine przed seksem i będzie w porządku.. a co do wad, trzy słowa: "dłubanie w nosie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nailpolish
Nie wiem czy mozna to nazwac wada, ale wkurza mnie jego paniczny strach o wszystko prawie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach?
ale o co np??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksy
żeby dotrzymywał słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o chryste panie /
nie wiem . mógłby nie cwaniaczyć aż tak bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby
się sikac prosto nauczył, a nie jak paralityk na kolejce gorskiej na wszystkie strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabaryty
troche bym mu brzuch wyszczuplila bo jak tak dalej pojdzie to bedzie mial wlasne pole grawitacyjne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myslice czy
zeby kobietom nie rosly wasy:D bo co sie dzieje:Ddo czego to doszlo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×