Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siedzę i myslę

tuż przed 40 tką uda się .....

Polecane posty

Gość araara
To może -przepraszam jeśli się mylę- macie jakieś wysokie wymagania. które trochę odstraszają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldnowow
wysokie tzn,jakie?mi facet musi sie podobac fizycznie,inteligentny,z ikra nie jakas ciepla klucha,lubiacy wycieczki,jestem niezalezna ,wiec nie musi mnie sponsorowac ,wiecej nie chce.. i jak jest interesujacy z wygladu---to nie ma dalszych cech jak ma dalsze cechy---nie podoba mi sie wizualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldnowow
fajni juz pozajmowani niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście...
wszystkie żonkosie to ściemniacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araara
Nie wiem, czy ideały istnieją. Może czasem warto dać komuś nieidealnemu szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldnowow
ale ja nigdy nie szukalam ideala,chcialabym byc szczesliwa i tyle,spotykalam sie z kims kto byl ok,ale nie podobal sie wizualnie,to po co mialam tworzyc z nim zwiazek?z rozsadku?moze sie myle,ale fizycznosc w zwiazku tez jest wazna,przeciez codzien bedziesz spac w jednym lozku z nim i jesli Ci sie nie podoba ten ktos to jak wytrzymac to wszystko????zgodzi sie ktos ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście...
ideałów nie ma :) ale chyba brakuje odważnych mężczyzn ,którzy najzwyczajniej zagadaja jak ie dziewczyna spodobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście...
a tu niby tyle wolnych i samotnych osób ale jakoś nie probują się poznawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie należę do przesadnie skromnych i uważam, ze mam sporo do zaoferowania, wiec logiczne, ze nie zwiąże się z kimś, kto mnie nie pociąga intelektualnie i fizycznie. Więc spędzam życie solo i nawet już sie przyzwyczajam. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście...
ja też uważam ,że między ludźmi musi "grać" na wszystkich płaszczyznach ,wtedy jest pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość five oclock
kurcze, dziewczyny, smutno mi sie zrobilo jak Was czytam bo niby "szczęściem można sie zarazić ale jakoś nie widzę epidemii..." To nie jest sprawiedliwe, że takie wartościowe i uczuciowe kobietki są same:( Nie zamykajcie się jednak i nie traćcie nadzieji, jestem pewna, że znajdziecie swoją połówkę bo nie może być inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość five oclock
Z rozsądku jednak nie radzę...jestem romantyczką i uważam, że uczucie musi być. Mnie się powiodło, mam kochanego męża i bardzo bym chciała, żeby wszyscy byli tacy szczęśliwi jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i myslę
wiadoma sprawa ,że trzeba sie dopasować ,nic na siłę .... ale czyzbym była jedyną osobą pozytywnie nastawioną ? naprawdę wszystkie juz straciłyście nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że w duchu mają jeszcze taką nadzieję, bo w końcu jeszcze tyle przed nimi...na 40-tce świat sie nie kończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i myslę
five oclock :) jak miło,ze jesteś z nami :) fajnie,ze jesteś szczęsliwa i kochaną osobą a do tego rozumiesz takie osoby jak my :) znowu nie spimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i myslę
oooooo proszę ładnie ci w czarnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłości trzeba szukac wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni i tygodni smutku i rozczarowań. Bowiem kiedy wyruszamy na poszukiwanie miłości - ona zawsze wyjdzie nam na przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i myslę
chyba nie musisz rano wstawac do pracy? ja z mam rozregulowany tryb ....pracuję na zmiany równiez nocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i myslę
haha to tak jak ja też wolne :) jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i myslę
a może razem pracujemy ;) i znamy sie dobrze :p nie to nie mozliwe .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze tak na forum nie powinno się ....ale powiedz chociaz z jakiej części Polski jesteś bo może rzeczywiście...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzę i myslę
zachód a ty ? przepraszam,ze dopiero teraz odp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araara
Przepraszam, bo zaczęłam wczoraj o tych ideałach ale musiałam odejść od komputera. Chodziło mi o to, żeby nie chcieć wszystkiego od razu. Nie musi być przystojny, jeżeli dobrze się z nim rozmawia. Cóż zbuduje się na wyglądzie? Natomiast wspólne rozmowy, zainteresowania to naprawdę podatny grunt na którym może coś wyrosnąć. A jak si ę w kimś zakochujemy to staje się on najpiękniejszy. Niektórzy żyją samotnie, a inni maja już trzeciego małżonka. Po nieudanym związku wcale się nie zrażają tylko znajdują kogoś nowego. Czasem się zastanawiam, co oni w sobie mają -bo to zupełni przeciętniacy- że przyciągają do siebie innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldldllddl
pic na wode z ta miloscia,zaczynasz w nia wierzyc i wszystko sie konczy,co z tego ze jestem atrakcyjna,jak tylko ciagna do mnie zonaci?chyba dobije 50 tki solo,bo jakos nie moge sie zakochac,chyba mam blokade,faceci ktorych spotykam poza zonatymi to jacys tacy niemrawi,bezplciowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i ach
Dziewczyny, czy raczej Kobiety! Ja Wam napiszę krótko - lepiej być samotnym SAMYM niż samotnym z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araara
Rzeszy przystojnych, zabawnych, ciekawych, mądrych, wykształconych mężczyzn w tym przedziale wiekowym to już chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxana446
nie czytałam wszystkiego od poczatku, ale odpowiedź na pytanie brzmi TAK!!!! Mozna sie zakochać i rozpocząć wszystko od nowa. Ja wyszłam za mąż 2 raz w wieku 45 lat. Moje małzeństwo jest o wiele szczęśliwsze niż 1. oczywiście ideałów nie ma i ja z mężem czasami sie pokłócimy ale generalnie jesteśmy bardzo udana parą. przede wszystkim podoba mi sie fizycznie, inni faceci dla mnie nie istnieją nawet nie zwracam na nich uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×