Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siedzę i myslę

tuż przed 40 tką uda się .....

Polecane posty

hmmm no to zostalysmy same...siedze i mysle.....co teraz????co wymyslimy???🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz w realu jakieś samotne koleżanki? bo ja w sumie same mężatki ...znam tylko jedną w moim wieku ale ona jest jakaś nie współczesna ,ja staram się zawsze isc z duchem czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Was dziewczyny! Idzcie z duchem czasu, wiosna czyni cuda, zresztą Wam tego cudu nie trzeba bo wierzę, ze znajdziecie tego wymarzonego zupełnie naturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ja ostatnio mam zmiany z kolegami ....tak wiec spoko nie znamy sie ...a pozatym grafik mam tak porabany ani ładu ani składu :) ale lubie swoja prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie dobrze mi sie pracuje z facetami nie narzekam...ale wszyscy zajęci :p i w sumie nie ciekawi haha ....mam zasadę nigdy bym sie nie zadawała z żonatym facetem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego jak pisałam mam koleżanki męzatki...które wiedzą,że nie jestem dla nich zagrożeniem,bo często sie spotyka taką opinię,ze jak samotna to może ci odbic męża .... powiem ci,że okazji na romans z żonatym nie brakowało ...to ja dziekuje wolę spokojnie spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaa...pewnie, że nie:) temat mi bliski bo mam koleżankę, która jest fantastyczną kobietą i jest sama, natomiast zgorzkniałe, wiecznie narzekające mężatki, to dopiero masakra! i tych znam o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochodzi do tego,że gotowa jest zaczepić każdego kto jest wolny...aż mi czasami głupio jak np .jak np spotykamy sie w jakims szerszym towarzystwie a ona potem na drugi dzień dzwoni np do kolezanki i pyta sie czy ja sie podobałam jej bratu...masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...to tak jak u mnie...i obawiam się, że Ona już straciła nadzieję, że pozna kogoś sensownego, a to najgorsze co może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem doskonale! Ja też tak robię bo znam Ją bardzo dobrze i uważam, że to świetny materiał na żonę i ubolewam, że jest sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego weszłam na ten topik i Wam kibicuję:) Może namówię też tą "moją" żeby tu zajrzała bo nie jest chętna na takie portale, poznać tu trudno kogoś ale pogadać zawsze można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×