Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siedzę i myslę

tuż przed 40 tką uda się .....

Polecane posty

świat i może wariuje ale ja wiem czego chcę ,a to przecieżjest NAJWAŻNIEJSZE-szczęśćie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea71
Dziękuję za miłe przywitanie i zaproszenie do zaglądania tutaj. Fajnie zerknąć do Was. Za moim oknem na przemian pada deszcz i świeci słonko...Miałam ochotę na poobiedni spacer, ale tak jakoś wyszło,że zostałam w domu. A jakie u Was plany na popołudnie? Chyba coś mi się krochmali z kompem...strasznie wolno chodzi.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea71
Dziękuję za miłe przywitanie i zaproszenie do zaglądania tutaj. Fajnie zerknąć do Was. Za moim oknem na przemian pada deszcz i świeci słonko...Miałam ochotę na poobiedni spacer, ale tak jakoś wyszło,że zostałam w domu. A jakie u Was plany na popołudnie? Chyba coś mi się krochmali z kompem...strasznie wolno chodzi.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999888777
ale sie rozpisaliście, witam wszytskich. jestem po bardzo udanej randce (wczoraj) - może cos z tego będzie. nie wiem skąd takie potępienie dla mojej wypowiedzi z zeszłego tygodnia? Chyba to normalne że człowiek chce mieć normalna rodzinę, stabilizację - co w tym dziwnego? nie interesuja mnie luźne związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
999888777 to trzymamy kciuki...pisz jak sie to rozwija;-) siedze i mysle pytalas mnie o portale randkowe--tam trzeba wytrwalosci i duzo szczescia,latwo mozna sie zniechecic...wiesz najpierw euforia,ze wreszcie cos,dobry humorek,wysilek wlozony w szykowanie sie a final to klapa,bo to zupelnie nie to co oczekiwalysmy,bo albo wyglad nie ten,albo sposob bycia i tak moze sie to powtarzac...w realu jak sie poznaje i ktos sie podoba i jest ta iskierka w oku to jest duuuuzo przyjemniej i latwiej Probowac mozna...bo niektorym sie udalo w ten sposob---szczesciarze;-) A Ty co sadzisz o tych portalach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
999888777 to trzymamy kciuki pisz jak to sie rozwija;-) siedze i mysle pytalas o portale randkowe--tam trzeba duuuzo wytrwalosci i szczescia.Najpierw jest euforia,ze cos sie zaczyna dziac,ze mozna tyle zmienic,radocha,potem wysilek wlozony w szykowanie sie,a final to czesto klapa,rozczarowanie,bo to nie to czego zesmy sie spodziewaly,bo albo wyglad nie ten,albo zachowanie nie takie..i to moze sie powtarzac wielokrotnie.W realu jest duzo lepiej bo odrazu czujemy ze to moglbyc ten i jeszcze jak jest ta iskierka w oku to zaczyna byc cudnie i latwo Niektorym sie udaje na tych portalach-szczesciarze;-)...probowac mozna i tez mozna stracic mnostwo czasu..no ale jakos dzialac trzeba;-) A Ty co sadzisz o tych portalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999888777
assura ja właśnie chodze na randki z portalu. nie szykuje sie specjalnie, idę na ogół prosto z pracy i tak żeby mi było po drodze, po co specjalnie gdzies jechać, nastawiac sie jak na ogół jest klapa. mam średnio 2 randki w tygodniu tak od ponad 2 miesiecy. albo mi sie facet nie podoba albo odwrotnie, czekam na odzew a on milczy. ten wczorajszy od razu wczoraj zadzwonił i mamy jutro sie spotkac 2 raz. podchodze do tego z dużą rezerwą bo wiem że 90% to babiarze, żonaci, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 999888777 ale sie rozpisaliście, witam wszytskich. jestem po bardzo udanej randce (wczoraj) - może cos z tego będzie. nie wiem skąd takie potępienie dla mojej wypowiedzi z zeszłego tygodnia? Chyba to normalne że człowiek chce mieć normalna rodzinę, stabilizację - co w tym dziwnego? nie interesuja mnie luźne związki " Stabilizacja-zwłaszcza stanu medycznego-jest na cmentarzu:P.I w ogóle mało kto chce mieć normalną rodzinę-tylko wielu nie wie o czym gada i tak twierdzi:O.Jak lanie dostaniesz jak to bywa w normaLNEJ RODZINCE TO SIĘ ODECHCE:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxana446
Assura ja poznałam swojego męża na portalu. Pisałam o tym już na tym topiku. Jestem już grubo po 40 więc jak widac można ale trzeba troche cierpliwości. 999888777 wiem o czym piszesz masz taki pogląd jak mój mąż, że slub jest dowodem na to że myslimy o sobie powaznie i nie jesteśmy dla siebie tylko przygodą. Podejrzewam że mój mąż do samego ślubu mi nie ufał w 100% dopiero po slubie nabrał pewności że nie jest dla mnie tylko "zabawką" poza tym ślub bardzo ułatwia codzienne zycie, a jak coś sie psuje to przecież zawsze można wziąć rozwód albo sie rozstać - dla mnie to żadna przeszkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
999888777- fajnie, ze chodzisz na randki i chociaż nie każda jest udana to ważne, że próbujesz i szukasz i... może właśnie znalazłaś, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam :) co sądzę o portalach....hmmm nie mam nic przeciwko,jeszcze nie korzystałam ale kto wie........ 999888777 jeżeli chodzi o mnie ja cie podziwiam :) za twoją odwagę i determinację nie poddajesz się.....wow 2 randki tygodniowo ja bym nie wytrzymała takiego tempa ;) i skąd wytrzasnać tylu kandydatów w mojej okolicy to raczej niemożliwe ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
historia roxany niech napawa nas optymizmem dziewczyny......są jeszcze faceci dla których założenie szczęsliwej rodziny jest ważne..........nie mam nic przeciwko luznym związkom kazdy,żyje po swojemu ale kto wymyślil słowo konkubin konkubina wrrrr strasznie mi sie to nie podoba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxana446 to mialas szczescie;-)...mi jakos na tych portalach nie wychodzi:-(....zawsze zle trafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxana446
Nie nazwałabym tego szczęściem bo sporo czasu mi to zajęło. Nie byłam tam non-stop ale z przerwami. miałam mnóstwo kiepskich randek i kilka pomyłem (krótkich związków) ogólnie bardzo złe doświadczenia i mam bardzi złą opinie o takich miejscach ale jest tez grupa osób normalnych i w końcu na takiego trafiłam. Nie jest ideałem o nie! potrafimy sie pokłócić mamy czasami problemy ale mamy oboje dobre chcęci i chcemy byc razem a to najwazniejsze. najbardziej wkurzający dla mnie na takich portalach sa faceci szukający szybkiego darmowego sexu. a nie normalnego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy byłybyscie dla miłości zaryzykować wszystko? np wyjechać na drugi kraniec polski,swiata? zostawic wszystko i zacząc wszystko od nowa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
five oclock cześc :) ja bym pewnie długo poedejmowała decyzję znajac siebie,analiza......ale jak juz postanawiam cos to nigdy nie żałuję podjetej decyzji,po prostu nie odwracam się do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×