Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość magda_mz
Karolka przecież Ty chuda jestes, po co Ci głodówka. Wyobraź sobie, że ja jestem tego samego wzrostu a ważę 68kg, to jest dopiero masakra. Ale od jutra na 100% musi mi sie udać. Postanowiłam, że jak jutro tego nie zrobie to już nigdy nie zacznę głodówki i zawsze będe tak wyglądała, a tego nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudek;D
Właśnie w tym problem że moja waga nie jest zbyt zadowalająca (70 kg ;//) Może teraz nic nie spada a za jakis czas cos tknie tą wagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Troche mnie nie było, ale skoro nie było głodówki to i nie było co pisac :) Dzis mija drugi dzien i jest całkiem dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siódmy dzień. Pokusiłam się i zważyłam. Niestety, waga stoi w miejscu,co nie jest optymistyczne.Chyba pociągnę do końca tygodnia jeszcze i zobaczę.Może trzeba zacząć ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
Hejka. Właśnie wstałam i nie moge wytrzymać z głodu... To jest moj 1 dzień, bo od poniedzialku nie dalam rady i zawsze cos musialam zjesc:( ale dzisiaj juz tak nie będzie... jestem strasznie głodna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-40+ w trakcie głodówki trzeba się ruszać! Chodzi tutaj głównie o lekkie ćwiczenia np. spacery, gimnastyka itd. Ja w trakcie mojej głodówki chodziłam na aerobic i jeździłam na nartach. Dobrze też skorzystać z sauny co 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-40+ w trakcie głodówki trzeba się ruszać! Chodzi tutaj głównie o lekkie ćwiczenia np. spacery, gimnastyka itd. Ja w trakcie mojej głodówki chodziłam na aerobic i jeździłam na nartach. Dobrze też skorzystać z sauny co 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika72
Dzis moj pierwszy dzien waga pokazala 71,4 chyba jednka nie potrafie codziennie na nie nie wchodzi, zeby nie wiem co dam rade musze schudnac i oczyscic organizm dziewczyny w kupie sila, a jak tam u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_Wild_Berry
Dziś pierwszy dzień wzorowego odzywiania...Przez najbliższe dni do Swiąt będe sie starć jeśc tylko zdrowe, nieprzetworzone produkty, unikać kawy, alkoholu na szcżęście nie piję, więc przynajmniej z tym nie bede mieć kłopotu....Jak narazie zjadłam dziś naleśniki z pełnoziarnictej mąki z twarożkiem własnej roboty, z dżemem własnej robotu, usmażone na teflonie z dodtkiem jedynie łyżki oliwy z oliwek. Na obiad mam gotowana piers z kurczaka z warzywami (kiszona kapusta).Poświetach definitywnie odstawiam mięso i wszelkiego rodzaju nabiłąowe rzeczy, jets to neizbędne przynajmniej na tydzień przed planowanym postem.Po głodówce-ile kolwiek dni ona potrwa- wezmę przykład z Sylvii-GDA i zrobie dieę opartą na samych warzywach i owocach. pytanko do Sylvii- gdzie zaopatrujesz sie w świeże warzywa i owoce? w sklepach , na bazarkach?Jak czujesz sie jedząc tylko surowizne? chodzi mi raczej nie o samopoczucie Twoje jakotakie na codzień- bo po tym , co piszesz, wnioskuję,że ejst eiźle. Bardziej chodzi mi o jakies zachowania organizmu- nie masz objawów jakchs niedoborów?Jak włosy, paznokcie, co z mięśniami i skórą? pozdrawiam i do usłyszonka:) p.s.Taka piekna wiosna się robi, az cieszę sie na samą myśl o pozytywanych zmianach w moim organiźmie, jesli uda mi sie to odpowiednio przeprowdzic...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_Wild_Berry
przepraszam za te liteówki, jestem przyzwyczajona do laptopa a w pracy mam klawiature od stacjonarnego , moje palce sa szybsze niż bym chciała....Mam nadzieję ze wiadomo o co chodzi w moim poście :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
no jak narazie spisuje się dobrze...mam napady głodu, więc szybko biore wode i pije do bólu ;) Nie myśle o jedzeniu... na szczęście mama mi w tym pomaga i nie zmusza mnie do jedzenia;) a jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Moją pyszną surowizne staram się dozować w taki sposób,że początkowo kupowałam ją w sklepie ze zdrową żywnością,kupuje też dużo mrożonek-wszytsko po to by uniknąc ogromnej ilosci chemii,ktorymi są one pryskane Kupuję też u zaufanych sprzedawców na targu Bo wszystko co wygląda tak ładnie,pięknie,błyszcząco o tej porze roku -to wiadomo jak bardzo musiało być konserwowane Np jeżeli jabłuszka,to kupuje takie z oczkami,niezbyt idealna skórką-bo widać,że nie są one tak skażone chemią Człowiek,chce się uwolnić od tych konserwantów,a one są wszęęęęęędzie ;D co poradzić ;p Co do reakcji organizmu,muszę przyznać,że cały poprzedni tydzień organizm mi dokuczał-bólem głowy,począwszy od poniedziałku do niedzieli się nasilał-w sobote był już taki krytyczny moment,ale przetrwałam bez tabletek,tylko na surowiznie Miałam ból w przedramieniu-również cały tydzien,ale też przeszło Myślę,że to wynik dalszego oczyszczania organizmu i jakoś okazywać swój bunt ;D Ale teraz juz jest ładnie,pięknie Żadnych bóli AAA i jeszcze jedno podczas tamtego tygodnia byłam rozdrażniona ,od tak po prostu bez powodu,ale również przeszło Czyli po prostu to był taki przełomowy czas Paznokcie szybko rosną-są twarde Włosy-Nie przetłuszczają mi się jak kiedyś Skóra-Wszystko jest ok Czasami co nieco wyskoczy,ale teraz to ma prawo,bo jestem przed okresem A co do jędrności skóry jest wręcz idealnie Na prawdę nie spodziewałam się takiej reakcji organizmu Wszystko wraz z usuwanięciem zbędnego tłuszczyku tak jakby przywiera do mięśni Nawet 2 dni temu miałam takie uczucie z tyłu nóg jakby mi się to przyczepiało cały dzien,mialam niby zakwasy ;p a Rozstępy wręcz zanikają,czym zupelnie jestem zachwycona ;D Mięśnie-zmniejszyla mi sie masa mięsniowa-ale to wiadomo-po głodówce-bo podczas niej,organizm je jakby zjada-czyms sie musi żywic NIedawno wyrobiłam sobie ladnie brzuszek i talie Aerobiczną 6 Weidera-a teraz te rysy oraz mięśnie zbite tak jakby zanikły Ale zrobie je od nowa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka :PP
Właśnie mija mi pierwszy dzień ;p jak na razie jest dobrze, mam nadzieję, że już dzisiaj nie polegnę. A co u Was dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_mz
Hejka dziewczyny mi jak na razie tez sie udało;););) Nic nie jadłam ale za to piję tyle, że chyba pękne. Nie myslę o jedzeniu bo wzięłam się za porządki, w końcu święta tuż tuż. Przez godzinkę skakałam na skakance, miałam duzo energii więc musiałam coś z tym zrobić. Zamierzam zrobić jeszcze trochę brzuszków bo ruszać się trzeba. A zważę się dopiero pod koniec głodówki. a co tam u Was????????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika72
ciezko mi oj ciezko ale daje rade nic jeszcze nie jadlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika72
Dziewczyny co z wami ? Ciezko mi dzis strasznie ale jak mam ochote isc do kuchni, zeby cos zjesc, ide najpierw do lazienki rozbieram sie i patrze na swoje cialo i jesc sie odechciewa Pierwszy dzien uznaje za zakonczony powodzeniem. Zero jedzenia Ide spac. dobranoc i piszcie jak wam idzie w kupie sila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUMNA Z SIEBIE
Witajcie, a ja wlasnie koncze moj 4 dzien w 10dniowej glodowce. Przez pierwsze dni bylam strasznie zmeczona, mam nadzieje, ze jutro wszystko minie. Ale mysl o pierogach kusi :) Trzymajcie sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja głodówka trwa już 4 dni i mam nadzieję że pociągnę ją długo. Trzymam kciuki za każdą z Was.Początki dla mnie nie są trudne zobaczymy jak dalej :) pije tylko wodę.Ważę 62 kg przy wzroście 172.Planuję schudnąć do 50. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem. Ósmy dzień, waga drgnęła znowu pół kilo mniej. Do madziochy-najwięcej schudłam przez pierwsze 3-4 dni-5 kilo. Do teraz jeszcze kilogram ale ciężko. Wczoraj miałam kryzys, myślałam przez pół dnia o jedzeniu.Wiem, że muszę do końca tygodnia wytrzymać i trochę poćwiczyć bo inaczej wszystko na marne. Pozdrawiam wszystkie głodujące, trzymajcie się. Dziękuję za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Dorotka- branie jakichkolwiek specyfików to nie jest głodówka ;) Omega 3 to suplement wspomagający dietę również ,a głodówka dietą nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
Witajcie Dziś jest mój 2 dzień i czuje sie jak narazie super...ale wczoraj wieczorem juz niedawalam rady ale trzymalam sie. Od wczoraj na mojej wadze jest 2kg mniej..czy jest to możliwe? Czy wage mam zepsutą? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie zdecydowalem sie od dzis na glodowke (ma byc 10-dniowa) Czy moze byc ona zaczeta z marszu bez wczesniejszych przygotowan Nastawilem sie juz i nie chce przekladac Prosze o jakies rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie zdecydowalem sie od dzis na glodowke (ma byc 10-dniowa) Czy moze byc ona zaczeta z marszu bez wczesniejszych przygotowan Nastawilem sie juz i nie chce przekladac Prosze o jakies rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moze jeszcze by ktos doradzil czy mozna brac np magnez czy wigor (komplet witamin) czy gume do zucia tez trzeba odstawic a byc wylacznie na wodzie mineralnej Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
NIe wolno brać niczego :) Zupełnie niczego nie wolno wprowadzać do organizmu poza wodą,lub jak ktoś zdecyduje się na głodówkę na ziółkach to herbatek ziołowych-Jeżeli cały czas bierzesz Omega 3 to głodówki nawet nie rozpoczęłaś,bo organizm nie przestawił się na odżywianie endogenne,a narządy nadal musza pracować,by trawić to co do niego dostarczasz.Omega 3 jest świetnym suplementem wspomagającym rozkład tłuszczu,pracę serca,oraz obniżającym podatność na stres,ale w przypadku,gdy dostrarczasz je podczas jedzenia,bo uczestniczy to w procesie trawienia,a w Twoim niejedzeniu co ma trawić? Ewentualnie samo siebie ,a mianowicie ta otoczke omegi,która jest niezbyt dobra na pusty żołądek.W taki sposób,ani nie wspomagasz rozkładu tłuszczu,ani nie przeprowadzasz głodówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Mumin-Tak jak wyżej napisałam nie wolno niczego wprowadzać do organizmu ;) poza wodą,lub jeżeli zdecydujesz się na głodówkę na ziołach -to herbatki ziołowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia_GDA - dopiero teraz przeczytałam, co mi odpisałaś kilka dni temu - wiec teraz jesteś moim guru nie tylko jeśli chodzi o dietę przejściową po głodówce, ale ogólnie o całą dietę :-) Wiesz, ja też niby czytam zawsze to, co jest na etykietach i jak widzę w składzie cukier, albo jakies konserwanty, to odstawiam, ale mimo to trucno mi czasem z czegoś zrezygnować (np. jak w pracy zamawiana jest pizza i pieknie pachnie i wszyscy jedzą ......). Misia 40+ - pisałaś, ze smarujesz sie balsamem - Czytałam, ze podczas głodówki wolno tylko oliwką dla dzieci - zadnych balsamów, kremów, szminek, czy nawet maskar. Wszystko po to, aby nie zatykać porów na skórze, aby toksyny mogły uwalniać sie i przez skórę. Któraś z dziewczyn martwiła sie włosami. Mysle, że kilkudniowa głodówka nei spowoduje, ze wyłysiejemy - cienkie włosy, trzymające sie resztką sił i tak wypadną szybko nawet bez głodówki, a ponoc głodówka spowoduje, że po niej włosy sie właśnie wzmicnią, ponieważ przez oczyszczone jelita więcej zdrowych składników będziemy wchłaniac do organizmu i więcej z nich dotrze i do włosów, ALE ..... w tym cały sęk, aby po glodówce właśnei odżywiać sie zdwowo - bo to działa w dwie strony - jeśli zaczniemy znowu jeść niezdrowo, to te nasze oczyszczone jelita będa szybciej wchłaniać znowu toksyczne zwiazki z pożywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×