Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

dziewczyny, ja piłam wodę niegazowaną cytrynową, i w odchudzaniu to na pewno nie przeszkadzało ;) kg leciały jak podczas picia normalnej wody, więc myślę, że herbatki też można pić, jeżeli chodzi o schudnięcie, a chyba na tym nam zależy. właśnie, sylvio_GDA chociaż tak mniej więcej powiedz nam, ile zżuciłaś kg ? efekty są bardzo widoczne? podziwiam za wytwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Niestety żadnych ilości Wam nie mogę podać,bo zupełnie nie tykałam wagi,ani przed ani w trakcie,ani po ;) Mi zależało na oczyszczeniu,oraz efektach wizualnych,a nie na cyferkach ;) A poza tym nie możecie sie tym kierować,bo każdy indywidualnie chudnie ;) W kazdym razie efekty są bardzoooooo widoczne we wszystkich miejscach :) Tam gdzie byl jakis tluszczyk,to po prostu teraz jest tak jakby niewypelnione niczym ciałko,dlatego dobrze,ze owocki i warzywa ujędrniają mi skórę.Przy ćwiczeniach efekty byłyby szybsze odnośnie jędrności,ale brak wolnego czasu nie pozwala mi na to,by codziennie ćwiczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałaś problem z jędrnością skóry?U mnie niestety mimo młodego wieku jest z tym tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagata00000
METODYKA PRZEPROWADZANIA POSTU ABSOLUTNEGO (czy też LG) Dla uzyskania maksymalnie pozytywnego efektu leczniczego terapii metodą postu absolutnego należy podczas jej trwania przestrzegać szereg zasad (wykonywać szereg zabiegów). 1. Zlikwidowanie (usunięcie) uczucia głodu. Jest to zabieg przygotowawczy i dlatego wykonuje się go tylko jeden raz, na początku każdego kursu TGD. Likwidacja uczucia głodu (apetytu) osiągane jest poprzez oczyszczenie traktu pokarmowego z zawartości przy pomocy środka przeczyszczającego. W tym celu należy kupić w aptece (wykonującej leki) bez recepty ok. 60 g siarczanu magnezowego (sól gorzka), rozpuścić w szklance wody (250-300 ml wody) (60 g to doza dla dorosłego człowieka) i wypić ten roztwór na raz o godz. 17-18 poprzedniego dnia, od którego, planuje się rozpocząć post absolutny. Działanie tego środka rozluźniającego rozpocznie się po 1,5-2 godz. co spowoduje kilkakrotne odwiedziny toalety. Dobrze jest potem wziąć ciepły i niezbyt długi prysznic. Następnie należy w ciągu godziny wypić małymi łykami 2-3 szklanki wody dla uzupełnienia organizmu, spowodowanego przyjęciem środka przeczyszczającego - i uczucie głodu zmniejsza się od razu o 70-80%, a na 2-3 dzień postu absolutnego pozostające słabe uczucie głodu znika zupełnie, ponieważ do tego czasu organizm zdążył się już przestawić na reżim odżywiania WeWNĘTRZNEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagata00000
To znalazłam na jednej stronie. Dziś kupiłam te sól gorzką 50g...Zaraz wypije i zobaczymy:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Niestety swego czasu,po braniu plastrów antykoncepcyjnych,niesamowicie przytylam w zaledwie pare miesięcy,więc rzuciłam to i nie mogłam patrzeć na te dodatkowe kg,wiec od razu wzielam sie do odchudzania i z czasem powrocilam do swietnosci mojej figury,ale wiadomo,ze skóra takie wahania bardzo odczuła. A teraz-tak jak przy kazdym chudnięciu-usuwa się tłuszczyk,to skóra staje sie taka mięciutka,wiec trzeba z tym walczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
ja juz mam 1 dzien za sobą... niestety musialam zjesc mała kanapeczke, bo nie dalam rady po południu :( ale wiem, ze nie mozna od razu przejsc na "nic jedzenie", wiec jutro juz mam nadzieje ze uda mi sie wytrzymac cały dzień... a jak wam idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzicha
justysia- ale czy w ogole przygotowywalas sie do tej glodowki? bo wypada ;) dla mnie koszmarem były pierwsze 2 dni, potem nie czułam głodu! więc postaraj się powstyrzmać, bo na głodówce nie można włoży do ust żadnego posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
No ja właśnie wiem, ale już nie mogłam wytrzymać... zadnego przygotowania nie stosowałam przed bo nawet niewiem jak. pomożesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem wystarczy, jak będziesz jadła warzywa i owoce, czy jakieś jogurty. ;) i to samo samo wychodząc z głodówki, tylko, że z tym jogurtem to już po paru dniach wychodzenia można sobie zjeść, chyba, że jogurt naturalny jak najbardziej. ;) pozdrawiam Cię :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przygotowywanie powoli przyzwyczaić organizm to spożywania co raz mniejszych ilości pokarmów i potem w ogóle je odstawić. A jak zjesz duuuużo, do syta i następnego dnia przechodzisz od tak sobie na głodówkę, organizm magazynuje posiłki i potem może być efekt jojo. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie dałam rady :( Robiłam mężowi kanapki do pracy i nie mogłam się powstrzymać... Taki świeżutki, pachnący chlebek z szyneczką... Może jutro w końcu się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
dziś nie dałam rady całkowicie, ale mam nadzieje ze jutro juz wytrzymam ;) musze...bo w koncu zalezy mi na szczupłej figurce:D lato sie zbliza, a czas leci... Dziękuje za słowa otuchy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Tobą, Justtysia ;D wakacje, lato tuż, tuż, więc trzeba się wziąć w końcu za siebie, żeby jakoś wyglądać. ;) trzymaj się ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
Damy rade ;) i ty również się trzymaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim justysiaa ja wytrwałam cały dzien ale po powrocie z pracy jakies 30 minut temu zjadłąm kawałeczek rybki po grecku ale taki mały 3*3 cm mam nadzieje ze jutro juz bedzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
No oby jutro było lepiej... zobaczymy efekty po paru dniach, ale od jutra juz sie biore w garść i koniec z jedzeniem...tylko woda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szósty dzień. Nawet nie wiem kiedy to minęło.Mam nadzieję na dłużej niż tydzień ale nie wiem... Dzisiaj mnie potwornie wypryszczyło. Nie mówiąc już o obłożonym języku i zajadach. Jak to mi się nasili to powoli wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitkaaa
zenada,co za słabość charakteru.faktycznie 'malutki' kawałek ryby po grecku w niczym nie przeszkadza...kretynki ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIEK 26
SŁUCHAJ JOWITKOOOO TY NALEŻYSZ TO TYCH DZIEWCZYN KTÓRE ZASUWAJĄ TALERZ KANAPEK [PRZED KOMPUTEREM A PISZESZ ŻE MASZ GŁODÓWKĘ !!!!!!! TU DZIEWCZYNY MAJĄ ODWAGĘ ŻEBY SIĘ PRZYZNAĆ ŻE JEDNA ZJADŁA KANAPKE A DRUGA TROCHĘ RYBKI WIĘC JAK CI COŚ NIE PASUJE TO SPIEPRZAJ NA INNE FORA NAJLEPIEJ NA FORA PRO ANY !!!!A WY DZIEWCZYNY NIE PRZEJMUJCIE SIĘ TAKIMI LOMPAMI TYM BARDZIEJ ŻE DLA NIEKTÓRYCH TO PIERWSZA GŁODÓWKA DO KTÓREJ MAŁO KTÓRA SIĘ PRZYGOTOWAŁA.jA POLECAM RANO MAŁĄ CZARNĄ I DUŻO RUCHU NIE KONIECZNIE ĆWICZĄC PO PROSTU ZBLIŻAJĄ SIĘ ŚWIĘTA I CZAS ROZPOCZĄĆ WIOSENNE PORZĄDKI!!!!MYCIE OKIEN PORZĄDKI W SZAFIE ITPM PODOBNE !!POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jowitkaa słuchaj to forum nie po to jest by kogoś wyzywać od kretynek!!!! Dla mnie jest ciężko mam odpowiedzialną prace dom dziecko a tak się składa że akurat wczoraj pracowałam 12 godzin fizycznie!!! dla mnie to i wczorajszy dzień jest sukcesem dzisiaj jak na razie jest dobrze wiec dam rade pozdrawiam wszystkie zmagające się z głodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Ojjj Jowitko,suchaj ;) To,że masz góre kompleksów i nie jestes w stanie nic z tym zroibić to już Twój problem! Ale nie wyładowuj swoich frustracji na dziewczynach,które chcą coś zrobić dla siebie-nie wychodzi im czasami-ok! jestesmy tylko ludzmi,myślę,że każda z nich ma świadomośc,żze zjedzenie czegokolwiek równa się z zakończeniem odżywiania wewnętrznego,czy też jedzenie na początku nie wlicza się jako głodówka ;) Ale to forum to nie jest jakies internetowe gówno,tylko tak prawde grupa wspariacia.Bo dziewczyny chyba się ze mną zgodzicie,że coś w tym jest,że kazda tu wchodzi,pisze czasami,pomimo,że nie ma zawsze czasu ;) Więc jeżeli Jowitka jestes taka piękna,mądra i oha ah eh ;) to zamiast ubliżać komuś ,po prostu napisz dobrą rade ;p I ostatnie-podejrzewam,że nie przypadkowo znalazłaś się na tym forum...;) Także daj sobie na wstrzymanie,masz coś mądrego do powiedzenia-pisz,ale nie obrażaj nikogo tutaj,bo my pomimo,że się nie znamy,to jesteśmy w pełni dla siebie oparciem ;) Trzymajcie się dziewczyny ;* I oby tak dalej ;) P.S Bez oszustw dla samej siebie :D Bądzcie konsekwentne ;) A ja trzymam kciuki ;*;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagata00000
Hmm...drugi dzień:) nie jestem głodna, chyba po tej soli... w dodatku dostałam okres:( wszystko mnie boli. Trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jetem przy 3 dniu wychodzenia. Zjadłam dzisiaj jabłko - mniam mniam. I powiem wam, o dziwo, wcale nie chce mi się jeść. Wczoraj po burakach i marchewce miałam strasznie wzdęty brzuch (mam nadzieję, że to normalne, a nie oznaka, że w tej kwestii u mnie się nic nie poprawiło), ale dzisiaj jest w miarę ok. Do wszystkich głodujących i zamierzających głodować - dziewczyny dacie radę! Ja myślałam, że to jest niewykonalne, ale po mojej pierwszej 7 dniowej już wiem, że następna będzie łatwiejsza. Mam teraz ładną cerę i ogólnie lepiej się czuję. Co prawda osad z języka nie zniknął, ale do tego potrzeba podobno aż 20 dni. Moja rada ruszajcie się jak najwięcej, róbcie coś dla siebie i chodźcie spać wcześniej ( w miarę możliwośći oczywiscie) - a w ogóle zapomnicie, że głodujecie! Nie ma nic lepszego niż obudźić się następnego dnia i mieć za sobą kolejny udany dzień PRAWDZIWEJ głodówki. A to uczucie lekkości i płaski brzuch....ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
Hejka wam wszystkim... mam takie małe pytanko... czy podczas tej głodówki można brać tabletki wspomagajace odchudzanie?? (therm line) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIEK 26
szczerze nie wiem ale ja też je biorę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daze
witam wiosenie bardzo:) dziś mój 7 dzień, mam bardzo bardzo kwaśny smak w buzi, nalot na jezyku ( niestety;/) podjelam sie tej glodowki w celu oczyszczenia oorganizmu, pozbycia sie wysypek o nieznanej etiologii (dosc juz mialam tabletek odchulajacych, a zaden lekarz nie potrafi powiedziec co jest przyczyna) ; wysypka pojawiala sie od kilku lat.. dzis 7 dzien, chyba I przelom kwasiczny i wiecie co? jestem cala w tej wysypce, aż spuchłam; pojawila sie najpierw nad ranem, i ok 10:00 ponownie. przestraszylam sie tego; podobno mozna dostac wstrzasu anafilaktycznego kiedy jest takie nasilenie, tymczasem ja poki co dzielnie nie wzielam zadnej tabletki zeby to uspokoic. troszeczke panikuje, bo boje sie ze moze byc jeszcze gorzej. poza tym w nocy dostalam goraczki, mam bardzo spierzchniete usta. wzielam bardzo chlodna kapiel zeby obnizyc temperature, bo balam sie takiej mieszanki wybuchowej. Sylvia_GDA- bardzo Cie prosze napisz mi jesli wiesz cokoliwek na ten temat, czy mam nadal stosowac glodowke?przetrzymac i liczyc na to ze organizm walczy z alergia i toksynami oraz ze bedzie lepiej?,,, moze ktos ma wiedze na ten temat? pozdrawiam cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Albo głodówka,albo therm line z cwiczeniem.Bo samym term-line tez nie za wiele zdziałasz.To tylko pomaga podnieśc termogeneze,a w procesie spalania suplementy mają tylko 5 % swojego udziału w zrzucaniu wagi Ponadto głodówka to czas na wyłączenie organów,na spokój i odpoczynek dla nich,a term-line zawiera substancje,które znacznie pobudzają organizm i wydzielanie pewnych substancji,by wspomóc proces chudnięcia Takze te dwie rzeczy razem to paradoks A co do picia,tylko woda,cokolwiek innego,a tym bardziej sok ma kalorie wiec organizm nadal bedzie musial pracowac i trawic Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Daze- Bardzo dobrze,że kontynuujesz i gratuluję,że nie przerwałaś ;) Naturalnie kontynuuj dalej głodówke,możliwie jak najbardziej rozciągaj ją w czasie,a organizm sam sobie z tym poradzi i pozbędziesz się tej wysypki raz na zawsze ;) Organizm działa tak,że tą wysypkę,póki co przed rozpoczęciem głodówki tłumiłaś farmaceutykami-a teraz głodówka,wydobywa jej przyczynę,nie objaw-jakim jest wysypka :) Czyli trafia w samo sedno,usuwając ją powoli,dlatego teraz masz nasilenie ;) Nasilenie powinnaś mieć 2-3 dni,oczywiscie w zależności od czasu,ile już się z tym borykasz :) ale jedno jest pewne ;) Jesteś na najlepszej drodze,jaką mogłaś wybrać :) Bo z dnia na dzień będzie lepiej,zaraz po tym okrutnym i uciążliwym nasileniu,będzie już tylko lepiej i lepiej :) Aż do całkowitego usunięcia ogniska tej wysypki :) Proponuję być dlatego przeszla do 2 poziomu kwasiczego,czyli najlepiej 20 pare dni :) a dla calkowitego wyleczenia 30 ;) Efekt murowany :) Nie masz nic do stracenia,a na pewno nic Ci się nie stanie ;) Bardzo się ciesze,ze sie nie poddałaś ;) ;*;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×