Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość KASIEK 26
witam z powrotem dziewczyny chciałam się zapytać czy podczas tych głodówek jest dozwolone picie kawy bo z reguły po kawie się nie chcę jeść a ja po prostu nie wyobrażam sobie dnia bez kawy !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagata00000
Miałam napady głodu. Ciągle myślałam o jedzeniu...Szukałam na necie jakiś diet cud przez ten tydzień aż w końcu przerwałam. Teraz muszę się trzymać. Nie miałam efektu jojo bo po głodówce jadłam 5 razy dziennie jakieś warzywo, na śniadanie piłam activie. Kawa...hmm sama mam ochotę bo zabija głód ale nie jestem pewna czy pijąc kawę organizm przestawi się na jedzonko wewnątrzustrojowe :/ zaczynam być głodna ale jak pomyslę, że będę laska to się trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagata00000
Szczupla1979 po co w chodzisz na forum GŁODÓWKA skoro nie masz nic interesującego do dodania na temat? Nie lubię jak ktos odciaga mnie od moich planów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIEK 26
ZGADZAM SIĘ Z AGATĄ TO PORTAL TYLKO DLA DZIEWCZYN KTÓRE CHCĄ PROWADZIĆ GŁODÓWKĘ DOBROWOLNĄ !NIKT TU NIKOGO NIE ZMUSZA DO NICZEGO I TAKICH KOMENTARZY TYPU JEDZ ZDROWO I RUSZAJ SIĘ MY NIE POTRZEBUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I DARUJCIE SOBIE TEGO TYPU WPISY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_mz
Hej dziewczynki i ja sie przyłączam. Pisałam już kiedyś na tym forum ale jakos mi nie wyszło, nie wytrzymałam. A teraz mam motywację, poprostu chcę pokazać pewnemu chłopakowi, że nie robi się tak jak On postapił i chcę żeby żałował. A poza tym robię to zwłaszcza dla siebie, jak pomyślę jak mogę wyglądać juz niedługo to mam tyle siły w sobie, że aż sama się sobie dziwię. Więc od dzisiaj jestem z Wami, wypiłam już kilka herbatek (oczywiście zielona i czerwona) i mam nadzieje, że wytrwam tak do świąt;) Jestem z Wami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagata00000
hmm kurcze też bym piła herbatki ziołowe...ale z drugiej strony:) P.S. Mam na imie Agnieszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_mz
Nie wiem czy mozna pić, tez słyszałam, że nie ale to pierwszy dzień więc jeszcze sobie pozwolę. Ale w sumie przy odchudzaniu pije się zielone i czerwone herbaty więc sama nie wiem. Trzeba poszperać w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
Witam. ja od dziś zaczęłam i powiem wam, ze jak narazie się trzymam...mam nadzieje, że mi się uda... wypiłam juz 1,5 litra wody... rano sie zwazylam...i zobaczymy co to dalej bedzie... ;) a jak Wam się udaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_mz
A więc dziewczyny ja juz wiem. Albo głodówka na samej wodzie albo dieta na ziółkach, warzywach lub na czym tylko chcecie. Głodówka tylko na samej wodzie... więc ja już odstawiam swoje herbatki... więc chyba to znaczy, że swojego dnia nie mogę zaliczyć do głodówki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, że może pierwsze 3-4 dni z nie spada nam tłuszcz, tylko woda, ale już potem jak najbardziej tłuszczyk leci. :) Będę jadła przez 7 dni warzywa i owoce, czasem jogurty, żeby już przyzwyczaić organizm do małych dawek pokarmów, żeby potem móc je zupełnie odstawić, żeby org. nie odkładał i nie było efektu jojo, oczywiście po głodówce 7 dni wychodzenia, a potem przejdę na jakąś dietę. do misia-40+ ile udało sie już schudnąć, widać efekty? moja mama stosowała głodówkę przez 10 dni, schudła 9 kg, bardzo było po niej widać, narazie nic nie przybyło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
Czyli nawet nie można herbatek ziołowych pić podczas głodówki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_mz
Picie samej wody to głodówka lecznicza czyli oczyszczanie organizmu i takie tam. A picie ziółek i herbatek to głodówka polegająca na utracie wagi a mi najbardziej właśnie na tym zależy. Więc chyba jednak przy tym zostanę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIEK 26
słuchajcie ja prowadzę z wami tą głodówkę bo chcę być super laseczka tym bardziej że 10 kwietnia idę na wesele i chciała bym schudnąć jakieś 8 kg myślę że z waszą pomocą i wsparciem na pewno mi się uda ale ja zamierzam pić kawę bo bez niej na pewno nie wytrwam !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
Ja chcę się bardziej podobać mojemu chłopakowi, a poza tym idzie lato, a nie chce się wstydzić chodzić w mini... razem raźniej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daze
naprawde nie rozumiem dlaczego na forum o głodówce dajecie sobie rady typu: "pij same soki, ja nie jestem po nich głodna i zleciało mi już milion kilogramów w taki sposób" nie chce tu nikogo obrażać, ale na innych forach z pewnością znajdziecie tematy typu: dieta na sokach, dieta bardzo niskokaloryczzna itd. dla tych, którzy myślą poważnie na głodówce polecam naprawdę przeczytac chociaż część poprzednich stron tematu, również z częśći pierwszej. głodówka=sama woda!!! czy to trudno zrozumieć? to o czym pisze Misia to nie jest głodówka, tylko jak ktoś tu wcześniej zauważył - głodzenie, męczenie organizmu itd... sorry, ale na sokach to rzeczywiście pewnie nie jest się jakoś specjalnie głodnym, mi się dosłownie marzy sok z marchwii własnej roboty... p.s. dziś mój 6 dzień na - bo jetem na głodówce pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
Daze - i ile udalo ci sie juz schudnąć? widać efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daze
do linka90- fajną masz głodówkę, skoro m.in. przez 2 pierwsze dni jadlas jablka:D:D:D:D::D:D wiesz co, to sie nazywa "przygotowanie do glodowki" czy ty przypadkiem nie oszukujesz samej siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_mz
Daze widzę, że sporo wiesz. To może podpowiesz mi czy mogę pić herbatki zielone i czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daze
justysia- mam 170 cm wzrostu, i przed głodówka ważyłam 63 kg. ile ostatecznie schudłam podam w piątek albo w sobote , bo nie wiem czy będzie to głodówka 10, 11 czy 12 dniowa - to będzie zależało od mojego samopoczucia.( 10 dni to minimum) teraz przez kilka dni nie mam dostępu do mojej, dobrej wagi. ważyłam się na takiej starszej wadze, więc nie wiem czy dobrze działa ale pokazała dziś 58kg. ja sama widzę dużą różnicę po ciuchach, widzę po nogach , brzuchu i biuście (z którego chciałabym też trochę "zrzucić". pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daze
magda_mz na głodówce pije się tylko wodę. nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
Aha...dziekuje ci bardzo. ja sie dzis wazylam przed rozpoczeciem glodowki. mam 170cm i waze 68kg... mam nadzieje ze chociaz z 5kg uda mi sie zrzucic... jak narazie nie jestem glodna... zwaze sie za 2 dni i wtedy zobaczymy czy sie oplaca;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_mz
Daze więc myślisz, że dzisiejszy dzień mogę zaliczyc do głodówki skoro wypiłam kilka herbatek a nic nie jadłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIEK 26
mnie nie interesuje głodówka zdrowotna na samej wodzie tylko chcę schudnąć nic nie jedząc i pić tylko samom wode i kawę a efekt będzie taki sam tym bardziej że 4 lata temu w ten sposób schudłam ponad 10kg w miesiąc ale za wszystkie trzymam kciuki i te na sokach i te na samej wodzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdanie jest takie, że można pić herbatki, ale tylko jeżeli ktoś chce schudnąc, one nawet jeszcze pomagają, a jeżeli Ci chodzi o głodówkę oczyszczającą to absolutnie nie-sama woda. Ale to tylko moje skromne zdanie. ;) Justysia- masz taką samą wagę jak ja i wzrost, szkoda, ze razem nie głodujemy. ; p ja zaczynam w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi tylko o to.po prostu gdy wprowadza się do organizmu cokolwiek co wymaga od układu trawiennego jakiejś aktywności,nawet taką herbatke ziołową to dużo trudniej wytrzymać.jest sie bardziej głodnym,a wtedy takie odchudzanie może wziąć w łeb.takie są przynajmniej moje doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy robiac glodowke
mozna pic kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIEK 26
jeśli chcesz głodówkę oczyszczająco-zdrowotną to nie!!! tylko woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Miałam napisać podsumowanie pod koniec tego tygodnia,ale imprezowanie się troche przedłużyło,więc piszę dopiero teraz : Po 14 dniach głodówki,14 dniach wychodzenia z niej,plus 7 dni,oraz ten tydzien który dopiero się zaczął : -Nadal jestem na owocach i warzywach ;) -dnia na dzień zapotrzebowanie ilościowe jest coraz mniejsze,z coraz mniejszą częstotliwością je jadam ;) -Jadam od godziny 8 do 18 ;) -Tak jak przed głodówką zrezygnowałam z picia kawy,herbaty,soków -Nie sole -Nie słodze -Wody praktycznie też nie piję,bo jest jej mnostwo w mojej przepysznej zielenince i owocach :) -Skóra pięknie się sama ujędrnia,wraz z czasem trwania przejscia na witarianizm ;) -Waga w żaden sposób nie wróciła,cały czas odczuwa się i widzi jej spadek-aczkolwiek na prawde bardzo bezpieczny dla zdrowia ;) -Nie miewam zadnych problemow z wypróznianiem, wrecz na prawde organizm bardzo dobrze sobie radzi z obecnym stanem faktycznym ;) Nadal będę kontynuowała sposób odżywiania jakim jest witarianizm :) To świetny sposób nie na krótki czas,ale na sposób odżywiania się nacodzien :) Bardzooo polecam :D Wytrwałości życzę laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_mz
Sylvia_GDA a ile udało Ci się zrzucić podczas tej głodówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×