Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość Justysiaaa
Madziocha, a w jaki sposób planujesz sie przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Głodówkę przeprowadzam tylko i wyłącznie ze względu na problemy zdrowotne związane z wiecznymi wielkimi wzdęciami, zaparciami, wrzodami, refluksem itp. U młodych osób wieczne problemy zdrowotne to rzadka sprawa. Jesli masz 169 cm i 53 kilo to niedowaga. Może to ci szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
Chciałabym tyle wazyc ;( przy wzroście 170cm waze 69kg... wiec najwyższy czas coś z tym zrobić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina2105
Witam od jutra chcę zacząć głodówkę w zeszłym tygodniu byłam na warzywach i owocach czy ktoś może zaczyna od jutra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
ewelina...to jesteśmy razem, bo ja też zaczynam od jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina2105
świetnie razem zawsze raźniej moja szwagierka przez tydzień była na jakimś syropie i on właśnie działa jak głodówka tyle że kosztuje za 1 litr 150 zł schudła już 5,5 kg ja chcę się oczyścić i pozbyć się oponki z brzucha pozostałość jeszcze po ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Odchudzałam sie już nieraz, a głodówkę to robiłam raz trzydniową. Ale jak czytam te wpisy niektóre - to włos się na głowie jeży. Dziewczyny, zrozumcie wreszcie, że żeby stracić 1 kg - trzeba spalić 7000 kcal. Czyli w najlepszym razie w ciągu 3-4 dni stracicie 1 kg - i to tylko na początku, bo metabolizm szybko zwalnia i to baardzo. Więc te wpisy - straciłam w 3 dni 5 kg, albo w 3 dni - 3 kilo... To tylko woda. Głodówki mają tylko sens jako oczyszczenie org, a nie jako met. odchudzania. Głodując rozwalacie sobie metabolizm. Nie ma gorszej rzeczy - jaką można zrobić, jeśli chce się schudnąć.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
no ja to zdecydowalam sie na glodówke, poniewaz juz mam dosyc tego wiecznego ukrywania faldek na brzuchu i ud... ;( Wiosna mnie motywuje do tego!! mam nadzieje, że dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
No właśnie nie...niewiem nawet jak...a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszłym tygodniu byłam na warzywach i owocach ale wczoraj i po woli już zaczynałam jesc ale stres w pracy i uleglam i jeszcze wczoraj imieniny tescia hehe no wiec nie za bardzo cos sie przygotowałam ale damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
Damy rade... najwyzszy czas;) ja juz na noc wypilam 2 szkl. wody;) Powodzenia;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suchaj a czy ty chcesz tylko na wodzie byc czy na swierzych sokach tez? ile czasu zamierzasz byc na glodowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do taa niedobra pupa Problemy zdrowotne nie dotyczą tylko i wyłącznie starych ludzi...mam duże problemy z przewodem pokarmowym i milion wizyt u lekarzy za sobą, podejrzenia wrzodziejącego jelita, Leśniowskiego-Crohna itd. Skoro leki i dieta nie pomogły do tej pory, to po przeczytaniu książki Giennadija Małachowa zdecydowałam się na głodówkę. A waga nie ma tu akurat nic do rzeczy, przy 60 kg czułam się fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąty dzień. Ja zamierzam w przyszłości zrobić sobie dietę przejściową. najgorsze co może być to wrócić do tego samego. Nie łamię się, wytrzymam.Nie jestem głodna!!! Naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka 90 -pij soki, a rano zaparzone, zmielone siemię . Po ciepłym siemieniu nie powinnaś być głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na forum! Zaczynam od dzisiaj głodówkę. Mam nadzieję że będziemy się razem wspierać. Moja waga to 74kg przy wzroście 175cm Dodam że nie przygotowywałam się do głodówki. Mam zamiar wytrwać minimum tydzień. To mój pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ja też od dziś zaczynam. mam nadzieje że wytrzymam, trzeba się pozbyć w końcu tej oponki trzymam kciuki za wszystkie zaczynające od dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, w którym dniu wychodzenia poszlyscie normalnie do toalety (bez lewatywy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIEK 26
hejka dziewczyny jestem tu nowa i chciała bym się do was przyłączyć jeśli nie macie nic przeciwko ? I od dziś zaczynam 7 dniową głodówkę ale ja również się do niej wcześniej nie przygotowałam.Mam 165cm i ważę 69kg mój cel to co najmniej 64kg !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIEK 26 Mam propozycje! Głodujmy razem :) Mam nadzieję że uda mi się wytrwać. W zeszłym tygodniu wytrzymałam cały dzień, wypiłam 5 litrów wody a wieczorem o 21 zjadłam pączka :( Mam nadzieję że tym razem tak nie będzie! Myślę że najgorszy jest pierwszy dzień, potem już łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIEK 26
do asiula 1402 no to supcio myślę że razem nam się na pewno uda ponieważ we dwoje zawsze razniej niż samemu !!!!!!!ja również polegałam na nie jednej głodówce ale teraz mam silną wolę i chęć walki z tymi kilogramami .Jak myślisz ile nam się uda schudnąć w tydzień lub daj BOŻE w dwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że minimum 5 kg w 7 dni Zobaczymy :) Oczywiście jeśli dam rade to dłużej się pogłodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIEK 26
no to supcio ja teraz jadę do dentysty i odezwę się dziewczyny około 13 pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka90
No to co, 5 dzień dziewczęta? Kto już jest 5 dzień:D? Dla początkujących, dacie radę, na pewno ;D U mnie w sumie te 3 dni były cięzkie, nie dlatego że byłam słaba czy bolała mnie głowa lecz chęc jedzenia, miałam ochote już na wszystko. pierwsze 2 dni jadłam jabłko, żeby jakoś organizm sie oswoił, a teraz to już nic :) Wszystko będzie okey, pomyślcie, że 2 tygodnie to nie jest tak dużo. To tylko 2 tygodnie waszego życia, rok leci szybko a co dopiero te 14 dni. Nawet nie zauwazycie, kiedy minie 2 tydzień, bo pierwszy to pewnie da wam troche popalić, ale nie zrażać się. Wlaśnie ja wiem, że na głodówce oczyuszcza sie jelita np lewatywa, organizm sie oczyszcza, spada woda z nas, ale tluszczyk to nie za bardzo. Dlatego ja sie zaparłam na miesieczną kurację. 2 tygodnie głodowka, kolejne dwa owoce, błonnik. Pocieszę Was, że ja kiedyś, no parę dobrych lat temu temu, straciłam całkowicie apetyt na jakis miesiąć - półtora. Potrafiłam nie jeść nic bo mi się nie chciało, a obiad podziubdziałam na małym talerzyku, czasem jogurt zjadłam, owoc. schudłam wtedy bardzo dużo, wszystkie dzinsy, które były obcisle, wisiały. Moja koleżanka 2 lata temmu przez miesiąc mało co jadła, ale coś jadła jakis jogurt, owoc. Gdyż jej rodzice wyjechali na miesiąc, a jej nie chciało się gotowac i schudła BARDZO, w sumie aż nieładnie wyglądała z tą chudością, ale naparwde... Także ja uważam, że 2 tyg głodówki to dobry wstep dla organizmu, że skurczyć żołądek oczyścic się zgubić te hmm z 7 kg wody i zawartosci jelita, ale potem dalej kontynuować dietę z mała ilością kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagata00000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagata00000
Hey:) ja też od dziś zaczynam:) super, że jest nas tyle:) ja mam 160cm i 74kg:/ 2 miesiące temu byłam na głodówce schudłam 8 kg w 7 dni:) ale bardzo dużo ćwiczyłam na stepperze. No to dziewczyny powodzenia i wspieramy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagata00000
No i dodam, że ja już tydzień zabieram się do tej głodówki:) na razie nie jestem głodna pewnie po południu będzie ciężko. No i jutro w szkole...masakra aż się boję:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagata00000 A nie miałaś efektu jojo? Czytałam na różnych forach że kilogramy wracają. Nie miałaś napadów głodu? Było ciężko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×