Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość Nexis

Lutnica, jak Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plush

Hej, mam pytanie. Powoli wychodze z glodowki i mam pytanie - czy jak bede naprzyklad przez nastepne 3-4 dni tylko na sokach, moze warzywach, to i tak schudne? Chodzi o to, abym jeszcze cos zgubila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nexis

oczywiscie, że tak, to przecież mało kalorii, jeśli tylko nie rzucisz się na jedzenie. Można jeszcze przez tydzien na warzywkach i sokach 5kg zgubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowana

Dziś walentynki. Decyzja podjęta. Jutro pierwszy dzień. Zobaczymy. Widzę że dziewczyny sobie dobrze radzicie... Ja to tylko o kawę się boję... Jak ja odstawić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

też sie bałam o kawę, byłam mocno uzalezniona. Po prostu powiedz jej do widzenia na jakiś czas. Nie zegnacie sie na wieki. A robiłaś wprowdzenie do głodówki czy jedziesz tak z marszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginger Thomas

Ja odstawialam krok po kroku. Pierwsze dwa dni pilam, potem juz nie i dalam rade 😉 i kocham kawe, wiec wy tez dajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowana

Planuję z marszu... Już kilka razy pochodziłam, może się uda teraz... 

Ech kawka... Może też wyjdę z niej stopniowo? Właśnie tak przez zmniejszenie częstotliwości i mocy? Praca biurowa nie sprzyja... 🙄 

A cwiczylyscie dziewczyny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Odradzam ćw. na głodówce, raczej spacery długie z głębokimi oddechami i ćw lekkie rozciągające. Nie ma się sił na bardziej energiczne cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowana

Dziewczyny, a jak stan skóry? Przy takiej utracie wagi i wody... 

A właśnie... Ile i w jakim czasie pozrzucalyscie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

ja w 14 dni 11kg. Skóra dobrze się wchłania,bo na głodówce masz wyłaczoną insulinę a działa inny hormon odpowiedzialny za wchłanianie i napięcie skóry. Zapomniałam nazwy. Oprócz tegosmarowałam się oliwką dla dzieci po kąpieli i2 razy dziennie serum jakimś slim ujędrniającym coś tam Eveline, fajnie rozgrzewa. No i jak bierzesz prysznic to bierz raz ciepły raz polewaj się dosć zimnym. Cwiczenia są niewskazane ale jakies lekkie dywanówki napinające brzuszek dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość accor

Pierwsze dni cwiczylam dywanowki w domu i staralam sie spacerowac, niestety mega zadyszka, jakbym na chodzila po szlaku W Tatrách 😕 i serce walilo (i wciaz wali, nawet jak chodze po sklepie:( aha i wychodze z glodowki, nadal jestem strasznie slaba. Nie wiem, jak ktos moze miec w ogole sily na bieganie i cwiczenie 😕 Podziwiam, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Accor, a ile byłaś nagłodówce? To co piszesz o głodówce to normalka, serce musi cieżej pracować bo wydala ketony i dwutlenek węgla, dlatego nawet spacerowć nalezy powoli, ja tez nie byłam w stanie ćwiczyć i mało kto jest. Słabość jest bo bolą mieśnie szkieletowe. Warto to przetrzymać, żeby się naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Accor
Przed chwilą, Lena_slim napisał:

Accor, a ile byłaś nagłodówce? To co piszesz o głodówce to normalka, serce musi cieżej pracować bo wydala ketony i dwutlenek węgla, dlatego nawet spacerowć nalezy powoli, ja tez nie byłam w stanie ćwiczyć i mało kto jest. Słabość jest bo bolą mieśnie szkieletowe. Warto to przetrzymać, żeby się naprawić.

Bylam 12 dni, teraz juz wychodze i nadal czuje sie bardzo slabo. Mam nadzieje, ze z pierwszym posilkiem to zniknie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ładnie. Jak robisz wyprowadzenie? Ja jutro wychodzę i będę piła soki grejfrutowe rozcienczone z wodą, cytryna. Potem jablkowo marchewkowe. Dopiero za 3 dni zjem jabłko całe bez skóry of kors. No a potem tydzien samych owoców i warzyw. Wiem, ze nie wolno soli, to może uszkodzić serce, bo to zabójcza dawka sodu taknagle, chleba, miesa, nabiału i tłuszczu.

Ile schudłaś i z jakiej wagi startowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmm

jestem ciekawa efektow ok2 tyg po glodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andalous

Witam. Często śledzę wasze wpisy i jestem pod wrażeniem wyników, jakie osiągacie. Szukam osob, ktore głodówka przynajmniej zmniejszyły objawy dolegliwości alergii pokarmowej, lub je wyeliminowały.  Mam alergię na drożdże piekarnicze. Długo o tym nie miałam pojęcia. Teraz po otrzymaniu wyników z krwi chce oczyścić się kompletnie. Dajcie znać jeśli jest tu ktoś w podobnej sytuacji. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feriaa

Hej, wychodze z glodowki i waga oczywiscie ide w gore. Pije soki, jem warzywa i owoce w malych ilosciach, kawa. Zero slodyczy, pieczywa, ziemniakow itp. Boje sie, ze przytyje tyle ile schudlam. Planuje oczywiscie niskolakoryczna diete, ale za kazdym razem jak staje na wadze waga pokazuje wieksza liczbe 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzi

Gdyby Oli NAPRAWDE zalezalo, to nie krecila by w tym slumsie jak jest balagan, dziecko zasypia i pooja karmi. I ona wciaz z tym telefonem. Zero szacunku. Traktuje ja jak jakies zwierzatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowana

Niestety nowy początek u mnie dziś. Z różnych przyczyn nie przetrwała weekendu bez niejedzenie. Dodatkowo mam kłopot bo mój mąż jest zagorzałym przeciwnikiem głodówek i muszę niejako się ukrywać. 

No nic. Może dam radę jakoś. Muszę się doprowadzić do porządku a potem zmienić sposób odżywiania. Po wyjściu myślałam o diecie Dąbrowskiej. Co myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak M

Nic nie zmieni juz mojego zycia i podejscia do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam. Dziś pierwszy dzień głodówki. Grunt to znaleźć zajęcie aby nie sięgać po jedzenie. Kto że mną od dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głódówki to dobra rzecz. Też stosuję ale nie dłuższe niż 7 dni faz na jakiś czas. Głównie żeby oczyścić organizm z różnych śmieci. Jem wtedy głównie owoce i warzywa niskoskrobiowe, w niewielkich ilościach żeby dostarczyć organizmowi podstawowych składników. Mięca, nabiały, pieczywo, produkty mączne itd. odpadają.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmm

ZDETERMINOWANE panie juz wymiekly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

Hej kochani jak wam idzie ? 

U mnie 3 dzień -2.5 kg ,obciążony język .

Wsparcie mam koleżankę pracy z którą pracuje na jednej zmianie także jest super. 

Ogólnie czuje się dobrze ,chociaż jestem przed okresem ,ale jest ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

Hej jest tu ktoś jeszcze ? 

U mnie super ,chociaż wczoraj lekkie osłabienie ale dziś jest już ok. 

Język nadal obciążony 

Waga -3.6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Hej, jest tu ktos? Ja glodujé od dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

Dorota ja jestem . Dziś 6 dzień 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mig

jak waga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

Hejo.

U mnie waga spada codziennie o kilka deko. Na razie nie ważę się bo chce zobaczyć większy efekt .

Dziś byłam na basenie było super ,czuje większość mięśni i postanowiłam że będę chodziła teraz na basen by ujedrniac ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migg

luna jak Twoje efekty pol miesiaca po?bo schudlas 11kg w 14dni.ciekawa jestem teraz wagi (wiadomo +przez uzupelnienie wody)i ew zadowolenia/rozczarowania z wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×