Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Nikogo?

Dzień zleciał, głodu już nie czuję, bo na wprowadzeniu jestem juz od kilku dni - jem malutko, pewnie nie przekraczam 300-500kcal, same owocki, warzywka, sucharki. Na razie schudłam 3kg, ale wiadomo że to nie tłuszcz tylko woda zeszła i bebechy z flaków.

Dziś zjadłam: sok z cytryny, mandarynkę, sok marchwiowy, kiwi, sok z grejfruta z wodą. Duzo wody. 2 sucharki z masłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutnica

U mnie Ok. Pierwsze dni wytrwałam.Pije wodę, rano kawę, wieczorem gorąca herbatę z cytryna. Planuje 7 dni z takim menu, a potem kolejne 7 tylko woda z cytryna. Mam problemy z alergia i już dzisiaj mam wrażenie, ze mniej mnie swędzi skóra. Dziekuje za towarzystwo. Razem jest zdecydowanie raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli 14 dni zamierzasz?

A skąd czerpiesz wiedzę? Ja jestem po lekturze Małachowa i dr Jasona Funga "Głodówka krok po kroku"

Znalazłam też swietny kanał https://www.youtube.com/watch?v=qB3CPjNTvDg   gość jest po kilku głodówkach, w tym 21 i 41 dniwej, więc wie o czym gada, bo wszystko zna z autopsji. Jest dietetykiem.

Więc z tego kanału czerpię gł. inspirację.

https://www.youtube.com/watch?v=4QFvJdmbzqA

 

Ile Ci już zeszło?

Robiłaś oczyszczanie przed solą gorzką? Stosujesz lewatywy?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się zdziwiłam, dowiedziałam się, że nie wolno ani wody z cytryną, ani herbatek ziołowych już nie mówiąc o czarnej czy kawie - wszystko to blokuje przestawienie się na odżywianie endogenne jakby organizm stale otrzymywał sygnał, że jest karmiony. Cóż, to pozostaje mi tylko czysta woda. Kofeinę i teinę organizm traktuje jako toksynę, więc jeszcze bardziej boli głowa, bo musi je usuwać. Wię jeśli na tych produktach to jest to półgłodówka i procesy w pełni oczyszczające nie są włączone. Hm, a juz się tak nastawiłam, że na wodzie z cytrynką będzie jakos lżej, a tu wynika, ze nawet sok z cytryny i zioła są traktowane jak pokarm. No, ale już 3 źródła mi tak podają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cztam dalej - przy używaniu wszelkich dodatków typu cytryna, herby ziołowe, napary, kawa, herbata czarna organizm nie przechodzi na spalanie tłuszczu tylko odwadnia się i spala ostro mięsnie - stad ubytki na wadze, tłuszczu nie tyka bo nie musi, nie jest przestawiony, ciągle ma sygnał z mózgu, że jedzenie jedzie. Jedzenia de facto nie ma, no bo te napoje mają nieiwle kalorii, więc pożera mięśnie, żeby wytworzyć glukozę. A mi najbardziej zależy na spaleniu tłuszczu i oczyszczeniu się, czyli jednak od pon sama woda. Oj, będzie cięzko...

 

Lutnica a jaką masz alergię? skórną? bo ja mam często małe egzemy na twarzy, tego też chcę się pozbyć,/

zasypałam Cie pytaniami :) , alę trochę się obawiam, dużo czytam, żeby się gruntownie przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna mądrość z lektur - WIem już, że kofeina i teina podnoszą insulinę. Czyli niejedząc a pijąc kawę lub herbatę czarną organizm dostaje info, ze cukier idzie z żarcia - zarcia niet i insulina czeka wystrzelona. A jak insa jest wysoko to glukagon się nie odpali. Kurczę, można się uszkodzić jeszcze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutnica

Nexis masz bardzo duża wiedzę na ten temat. Wszystko co piszesz brzmi przekonywająco.Ale z drugiej strony wydaje mi się, ze ograniczenie się do kawy i herbaty przez kilka dni nie spowoduje jakiś szkód. Na pewno byłoby lepiej z tego zrezygnować i pic sama wodę ale to jest bardzo trudne. U mni na razie - 2 ale to pewnie woda. Meczy mnie alergia na chemię i kosmetyki. Pozdrawiam i czekam na Wasze wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nexis

zapodziałam gdzieś hasło, kurczę...

Lutnica - ciekawe czy ktos do nas dołaczy.

Z tego co czytam warto odpuścić kawkę jeśli efekt ma być lepszy. Czy zaszkodzi, nie wiem? Może być po prostu trudniej, bo kawa to toksyna, a organizm i tak jest zatoksyczniony beż żarcia, więc może bardziej boli głowa - chcąc się go pozbyć sięgamy po kolejną kawę jak przestanie działać poprzednia i tak w kółko. Toksyną się wywala i pogania nastepną toksynę. Kawa zabiera też magnez i potas a serce bardzo ich potrzebuje, zwłaszcza na głodówce, poczytaj o tzw pompie sodowo-potasowej. Ja bym się bała o serce przy kawie na głodówce, bo na żarciu to tego nie odczujesz. No i tego większego bólu głowy, który może dobić. No i to, że wpuszczając jednak coś do żoładka co nie jest wodą a nawet nie ma kalorii to cały czas daje się sygnał mózgowi, że się je. Cały czas wydzielają się soki żołądkowe i może też być trudniej wytrwać. No, ale to moje myślenie po lekturach.

Trzymaj się serdecznie i raportuj jak tam na placu boju, zawsze we dwie raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutnica

Nexis, ok. To zamieniam kawę na wodę z cytryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nexis

Dzień dobry

 

Lutnica - super, dobra decyzja, zobaczysz będzie Ci łatwiej. Odrobina cytryny nie zaszkodzi pewnie, sama zamierzam jej ciut wciskac jakby mi było słabo + odrobinę soli himalajskiej dla wyrównania potasu jakby wystąpiło kołatanie serca w początkowtym okresie. Podobno najtrudniejsze 3 pierwsze dni.

Ty jestes w 3 tak?

Ja dziś tylko owocowa herba, sok z grejfr. rozcienczony i woda z cytryną. Pod wieczór pójdzie pierwsza lewatywa.

Rano zrobiłam oczyszczanie całkowite przewodu pokarmowego solą gorzką - kurna, nie będę opowiadać co ze mnie wyszło...

Od razu 2,5 kilo mniej. Zeszły obrzęki, twarz przestała być napuchnięta i z bóg zleciało momentalnie. Cera jaśniejsza, za to włosy na maxa suche po tych paru dniach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nexis

I jak tam Lutnica?

u mnie ok tylko strasznie mi zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nexis

Lutnica, jak Ci idzie? nie wymiękłas? Chyba zostałam sama, nie widzę innych głodówkowiczów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dzis dzien drugi!! waga 61kg chce wazyc 54kg bede glodowac 10 dni do 14.02 wtedy tez sie zwaze i wam podam ile schudlam przez te 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nexis

Jest dobrze, głód odszedł, 3kg mniej na liczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutnica

Cześć Nexis, jestem, jestem. Trochę odpuściłam i sięgnęłam po soki. Ale tak jak planowałam po tych 7 dniach przejdę na sama wodę. W piątek będzie pierwszy Dzien pełnego postu. Gratuluje Ci wytrwałości. Na pewno osiągniesz cel. Odezwę się w piątek wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clover

Dzien 3 rozpoczety !! glodu juz nie czuje! jest ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nexis

hej Lutnica, czyli dziś startujesz? Powiem Ci, że zachęcam, u mnie niesamowity efekt, 3 dni byłam na soku z grejfr i cytryny pitym 3x dziennie a tak to woda a od poniedzialku juz tylko sama woda, zeby sie dobrze oczyscic, i nie pobudzac juz sokow. Najgorszy był pon i wt - wtedy duzo odpoczywalam, od srody juz lajt, organizm sie przesterowal na tłuszcz ze mnie. DOstalam energii i jasnosci umysłu, zniknęlo stłumienie. Od piątku zleciało ze mnie równo 8,8 kg jupii!!! Trzymam kciuki za Twój start, pisz jak się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nexis

 Lutnica,żyjesz? Zaczęłaś? Dziś mój ostatni dzień, rano na wadze -9,8kg :) teraz 3 dni na samych sokach rozcienczonych a potem pomału owocki cale i warzywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessa

Czesc wszystkim, czy moge dolaczyc?

Dzisiaj moj 5.dzien, wychodzilam z wagi prawie 84 kg i dzisiaj jest 80! Mam nadzieje, ze jutro pojawi sie wymarzona siodemka 😉

Na razie najgorszy dzien byl wczoraj, nie mialam w ogole sil wstac z lozka. Niestety wypilam mala kawe, inaczej bym nie wytrzymala 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Glodowke przeprowadziłam po porodzie i prawie nic nie zrzucilam,a czulam sie okropnie.

Wprowadzilam diete i cwiczenia i zjechalam 10 kg.

Po co sie katujecie?

Wystarczy na poczatek nie jesc kolacji i zobaczycie szybki efekt bez jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutnica

Do Nexis, gratuluje, gratuluje. Ja jednak zaczynam od jutra. Odezwę się wieczorem po całym dniu na wodzie. Dzisiaj jeszcze soki. Spadek wagi Ok 3,5 kg. Daleko mi do Ciebie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clover

U mnie dzien 7 !!! :classic_smile: czuje sie tak lekko nie wiem ile schudlam bo sie jeszcze nie wazylam,glodu nie czuje i zamiast 10 dni robie 14 dni 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clover

Nexis ile bylas na glodowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nexis

od poniedziałku już na samej wodzie, a od soboty na wodzie z cytryna i grejfrucie, żeby było lzej i żeby nie dostac w baniak od odstawienia kawy. Waga spada spektakularnie. Lewatywy wskazane, wymywają szlam a tego człowiek też kilogramy nosi.

Lutnica, mi też najpierw zleciało 3kg - waidomo to woda i zawartość flaków, ale jak zaczniesz pić tylko i wyłącznie wodę będzie spadać już kg dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nexis

Clover - ile schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea

A mi mija dziś 28 dzień i nie jest żle, a schudnięcie jest moją największą motywacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula

Dziewczyny, czy jest mozliwe, ze w 6 dniu glodowki mam prawie o 1 kg wiecej niz w poprzednim dniu 😞 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nexis

tak, jesli jestes przed lub w trakcie miesiączki. Jeśli natomiast nie, to tylko w wypadku gdybys napila sie np posolonej wody lub cos tam zjadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula
4 godziny temu, Gość Nexis napisał:

tak, jesli jestes przed lub w trakcie miesiączki. Jeśli natomiast nie, to tylko w wypadku gdybys napila sie np posolonej wody lub cos tam zjadla.

Faktycznie, dzisiaj okres, ktorego sie nie spodziewalam 😕 A bedzie ciekawe, bo zazwyczaj biore tabletki przeciwbolowe a podczas glodowki nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×