Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość ***

9 dzień 

Waga stoi (koniec okresu)

Czuje się bardzo dobrze. Mam teraz "nocki" i od razu zasypiam .kolana mnie czasami bolą ale myślę że to oczyszczanie się włączyło ,chociaż nigdy specjalnie nie miałam z nimi problemu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

10 dzień 

Przypływ energii , chęć do działania w skrócie mogę opisać dzisiejszy dzień .

Na wadze drgnęło łącznie -3.9 kg jestem zadowolona jeszcze trochę i będzie 7 z przodu 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

12 dzień. Totalny brak apetytu.

Mogę za to dużo mówić o jedzeniu . Waga ruszyła w dół obecnie mam 80.5 kg tj 4.5 kg . Super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miggggg

jak radzilas/radzisz sobienz bolami glowy?cholera ja zawsze po ok 12h az do 3dniabglodowki miewam ogromne i czuje sie jak skacowana.spadek cukru czy pierwsze mini symptomy detoksykacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

13 dzień na wadze wymarzone 7 z przodu . 

W końcu mam siódemkę na wadze . Wspaniałe uczucie. 

Język mam mega obłożony a wczoraj miałam okropny ból głowy . Dziś wstałam jak nowonarodzona .

-5.2 kg 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

Miqqq myślę że to detoksykacja. Mnie głowa bolała pierwszego i dwunastego dnia a tak nic a nic . Brzuch mnie bolał 10. Tak cmil ale zawsze problemy miałam z nim a tak nic poza tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Gość miggggg

Witaj

Na bóle głowy itp, najlepsza jest lewatywa i spacer na świeżym powietrzu.

To co zalega w naszych jelitach, to niezły syf i wskazane jest, aby się go pozbyć.

Dotlenienie mózgu też przynosi niezłe efekty 

Powodzenia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

14 dzień HURAAA

waga spada pomału , samopoczucie całkiem dobre chociaż lekkie zawroty głowy mam podczas wstawania ale możliwe że robię to za szybko i organizm nie nadąża . 

Język nadal biały i nie miło w ustach ,zapach katastrofa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość@

Witam wszystkich Głodujących!!

Od dzisiaj zaczynam, jutro napiszę z jaką wagą, planuję 7 dni ale może mi się uda dłużej?

Pozdrawiam wszystkich Głodujących!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chris

Witam, 

Tez kiedys przeprowadzilem glodowke, 7 dniowa, z tym ze miesiac przed bylem na sokach warzywnych i robilem lewatywy z ziol.

Pozbylem sie wtedy:

Okropnego tradziku, czerwonych plam, grzybicy stop, lupierzu, straszliwych bolow glowy I stawow, stanow depresyjnych, problemow trawiennych. Po glodowce mialem piekielnie sprawny umysl, potrafilem porozmawiac na dowolny temat.. teraz czuje sie okropnie, trudno mi cokolwiek zapamietac, szybko sie irytuje.. Nie wychodze do ludzi jak kiedys bo poprostu czuje jakas blokade w mozgu ktora powoduje ze nie potrafie logicznie myslec. Podejrzewam u siebie choroby immunologiczne bo kiedy zaczynam jesc gluten, przetwory mleczne, cukier, kawe, objawy wracaja po 6-9 miesiacach..

Uwierzcie lub nie, ale nawet skladanie zdan I elokwencja byla podziwiana przez moich prYjaciol... 

glodowka to lek na wszystko. Szkoda ze usuneli stare forum.. 

 

jutro zaczynam wstepna glodowke ale powoli,  nie skacze na gleboka wode..

trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

Witajcie Gość @ i Chris.

U mnie dzisiaj 15 dzień . W pracy większość zauważyła że schudłam i podziwiali 😉a mi skrzydła rosły . 

Czuje się super , mam mnóstwo energii i chęci do wszystkiego. 

Wstępnie mam zaplanowane 21 dni ale może dłużej się uda.  Zobaczymy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migg

chyba cos ze.mna nietak.moj 3dzien i standart:zolte bialka oczu i skora.zawsze tak mam podvzas glodowki od3,4dnia.tym razem nie przerwe ale nieco mnie to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chris

Pierwszy dzien cholernie chce mi sie cukru I chleba. Mam bardzo tlusta skore I nalot na jezyku. 

 

Miqq to moze byc zwiazane z oczyszczaniem sie watroby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chris

Pierwszy dzien cholernie chce mi sie cukru I chleba. Mam bardzo tlusta skore I nalot na jezyku. 

 

Miqq to moze byc zwiazane z oczyszczaniem sie watroby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

Miqqq prawdopodobnie oczyszcza ci się wątroba .

Chris przetrwaj ,dasz radę ja marzę od wczoraj o swerzej kajzerce

16 dzień. 

Samopoczucie całkiem spoko, zauważyłam że dużo śpię  tz szybko zasypiam i wstaje jak skowronek ale w pracy czasem mam takie chwilowe załamanie i bym zasnęłam znowu. A za chwilę nagły przypływ energii 

Nie poddawajcie się bo warto.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chris

Do***

witaj, jest trudno ale daje rade , juz 3 dzien na sokach warzywnych I czuje sie lepiej. Ty 16 dni  na samej wodzie? Gratuluje wytrwalosci.. 😃 

Powiem ze nie pamietam kiedy tak dobrze spalem jak wczoraj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

Do Chris 

Tak sama woda ale teraz to już tak na luzie mi idzie że szok. 

Ja też się wysypiam jak nigdy.  Wstaje jak nowo narodzona. 

Chciała bym 40 dni i chyba pociągnę tak . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin333

witajcie

jutro przystempuje do postu wodnego, mam niedoczynnosc tarczycy czy komus pomogła głodówka na to waga cóż jest dosc duza 20kg nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

Witaj justin333

Z tego co czytałam post dużo pomaga osoba z różnymi chorobami także nic straconego . 

20 kilo zleci ci na pewno +/- ja startowałam z wagą 87 obecnie mam 78 także waga spada przy poście . 

Najważniejsze to potem dobrze wychodzić z niego by wszystko ładnie się utrzymało .

Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin333

no wielka chwila 1 dzięń, boję sie tylko jazdy samochodem w późniejszych etapach głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin333

postaram się pisać każdego dnia tutaj może innym to pomoże kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin333

godzina 11 już zaczyna się ssanie w żołądku i natarczywe myśli o jedzeniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miggg

nie piszcie takic bzdur.noe jestescie lekarzanie rad dot zdrowia i medyczne aspirsacje zachowajce dla siebie bo komuś mozecie .zrobic krzywde.tak sie sklada ze tarczyca baardzo nie lubi restrykcyjnyc diet i glodowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miggg

Edit,szalony tel-nie piszcie takich bzdur.nie jestescie lekarzami nie dawajcie rad  dot zdrowia i medyczne aspiracje zachowajce dla siebie bo komuś mozecie .zrobic krzywde.tak sie sklada ze tarczyca baardzo,, nie lubi ,,restrykcyjnych diet i przede wszystkim glodowek.czytajcie naukowe atykuly a nie sluchajcie znajomych czy pozal sie boze znachorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miggg

Z reszta na niedoczynnosc jak i nadczynnosc bierze sie leki.niektore owszem na czczo ale logiczny jest fakt ze zadzialaja mocniej i inaczej podczas kilkudniowej glodowki.sluchaj lekarza a nie zdrowych osob z waga ponad 20plus.zrzucisz dieta ale glodowja z takim defekten zdrowotnym?powodzenia,szczerze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin333

z lekami i bez z nich zle sie czułam, hormony powodowały jeszcze wiekszy zastój wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin333

większość dnia za mną czyli luz w głowie lekkie zawroty waga startowa to 70.8kg cel 53 mysle sobie ze głodówka plus wychodzenie plus dieta warzywno owocowa da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miggggg

jak wolisz-sluchaj swojego orgqnizmu.powodzenia.na retencje wody dobr jest skrzyp,pokrzywa.ja bralam spironol na recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chris

Do miqq, gdybym sluchal lekarzy dzisiaj mialbym zniszczona watrobe, neerki, jelita przez tabletki ktorymi mnie faszerowali kiedys. Dziwnym trafem np na grzybice stop dawane sa tablety lub masci, ktore maja skutki uboczne. To jest grzyb ktory zywi sie cukrami. Zmiana diety to jedyne lekarstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin333

witajcie

dzisiaj 2 dzień jestem trochę słaba waga spadła do 69,9, odczuwalny ból  w rejonie kręgosłupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×