Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość cellu?
dziewczyny, chciałabym zastosować głodówkę żeby pozbyć się cellulitu i rozstępów. nie jestem jakos specjalnie gruba, mam z 5 kg nadwagi, ale cellulit i rozstępy to moja zmora:(:(:( bardzo proszę o informacje na ten temat osoby które są jużpo głodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
b-Uniquee To zalezy na czym ci zalezy :P Schudnąc schudniesz...ale oczyszczenie chyba nie to samo :) Ja bym tam odstawiła- jak się oczyszczac to na całego! :D A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
Cellu? Ja jestem po głodówce . Rozstępy raczej nie znikną- chociaż to zalezy w jakiej sa fazie.Jezli są jeszcze fioletowe to mozesz jeszczce z nimi powalczyc kupując kremy przeciw rozstępom.Jezeli są już jednak w kolorze cielistym to trzeba się z tym pogodzic i zaakceptowac swoje ciało.Odnosnie cellulitu mi się znacznie zmniejszył po głodówce.Ale to nie tylko zasługa głodowania.Mysle że udział w tym wzięła także woda którą piłam zgrzewkami podczas głodówki.Wszędzie gdzie nie przeczytach o radach na pozbycie się cellulitu jest picie wody :) Myslę ze wystarczy ci głodówka 10 dniowa.:) I cellulit powiniem zniknąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponczucha też tak właśnie myślę, jak juz mam stosować tą głodówkę to warto ją w pełni wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
b-Uniquee z jakiej wagi startujesz ? Przeprowadzałaś już wczesniej głodówke? Jak tak to ile trwała i ile schudłaś no i jakie miałaś samopoczucie ? Byc może o tym wczesniej pisałas a jak to pominęłam- jesli tak to sorry ale gdybyś mogła jeszcze raz napisac to byłabym ci wdzięczna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponczucha startuje z wagi 64 kg przy 168 cm wzrostu więc nie mam jakiejś ogromniastej nadwagi ale chciałabym zlikwidować zimowe zapasy które zebrały się głównie w okolicach bioder ;p Nie stosowałam wczesniej głodówek .. owszem miałam zamiary ale zazwyczaj na tym się skonczyło. ostatnio stosowałam diete nisko węglowodanową, więc ogólnie mniej jadłam, więc pomyslałam czmeu by nie głodówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellu?
Ponczucha dziękuję bardzo za odpowiedź. moje rozstępy sa bardzo blade, koloru skóry; jest ich bardoz dużo i są w wielu wielu miejscach. mam je od okresu dojrzewania-czyli już jakieś 8 -9 lat:(- byłam bardzo chuda i urosłam bardzo dużo w krótkim czasie ( chodzi o wzrost oczywiście). jak byłam młodsza nie widziałam w ogóle problemu, jednak z czasem są one dla mnie zauważalne na każdym kroku:( straszne to jest;( będę w takim razie walczyć z cellulitem, dołoże za jakiś czas sobie dużo sportu i może będzie to jakoś wyglądało;( nadwaga to nic przy rozstępach. zazdroszcze dziewczynom które ominęła ta "dolegliwość":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
No ładnie !;D Ja kochana marze żeby chociaż taka wagę osiągnąc ;P Mam 160cm i waże 72kg!!!!!! To dopiero masakra;/;/;/ Planuje na głodówce dojsc do wagi 62,63kg ;P Potem wyjde ładnie z głodówki i pewnie przytyje te 2kg czyli dojde do 65kg i przejde na diete 1000kcal i tak powli do 60 może 58kg ; ) ale sie napracuje;( Boję się że jutro nie dam rady ;( Ja nie wiem co ja takiego robiłam że wtedy wytrzymałam- moja mama powiedziała że mnie podziwia bo robiłam głodówke w czasie Bożego Narodzenia i Sylwestra ;( O dziewczyny.....nie chcecie wiedziec co to były za katorgi;/ Więc spróbuj jutro wytrzymac ale nie obiecuje... Mam pytanie...czy wy żujecie gumy podczas głodówki ? Bo nie wiem jak u was ale mnie stokrotkami nie pachnie z busi podczas głodówki.Gdyby nie gumy to ludzie by ze mną rozmawiac nie chcieli ;D To co żujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b-Uniquee podczas głodówki leczniczej mozna pić TYLKO wode! Zadnych gum, soków itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponczucha podczas Bożego Narodzenia i Sylwestra ? jestem pod ogromnym wrażeniem ... zdaje mi sie, że nie ma dla Ciebie już rzeczy nie możliwych jak to przetrwałaś :) Ja dzisiaj czuje sie zaskakująco dobrze póki co. czułam wcześniej lekkie ssanie w żołądku jednak zalałam żołądek wodą i przestało ;p Podczas głodówki nieprzyjemny zapach z ust to podobno normalka więc z gumami się zapewne nie rozstane ;d Zreszta i tak na codzien nie moge funkcjonowac bez gum do żucia. Fioletowe Airwaves rządzą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pin3ska gum to ja sobie na pewno nie odpuszcze ... nie mam zamairu odstraszać niemiłym oddechem, a nie bede nosiła ze sobą wszędzie szczoteczki pasty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasza sprawa :) Ja chce z tych dni wyciągnąć jak najwiecej :) skoro mozna tylko wode to tylko woda. Podobno inaczej organizm sie wyniszcza, a nie uzdrawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! u mnie 5-ty dzień wychodzenia z 12-dniowej głodówki. Na głodówce schudłam 9 kg, teraz w ciągu tych 5 dni - jeszcze zleciał mi kilogram! czyli razem 10 kg :D w czasie wychodzenia przestawiłam się na jedzenie samych warzyw : z owoców tylko jabłka i grejpfruty. To jest dieta dr Dąbrowskiej, którą już kilkakrotnie robiłam. Myślę, że to dobry pomysł na kontynuację głodówki, jeśli chce się dużo schudnąć i wyleczyć z chorób. Fajnie, ze założyłyście nowy topik! moze tu nie będzie wyskakiwać tyle błędów! Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka-skarpetka gratuluje wytrwałości i efektów ;) czy mogłabyś napisać z jakiej wagi startowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
Pin3ska Gdybym siedziała w domu te 2 tygodnie to też by mi wisiało czy mi smierdzi czy nie smierdzi ;D Ale co innego jak ma się codziennie kontakt z ludźmi a przecież na migi z nimi rozmawiac nie będe ;) Będe próbowała się ograniczac do 1 gumy dziennie i to bez cukru oczywiście, no i myc ząbki możliwie często ale nie stety tak jak b niquee- bez gumy nie przejdzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosiaczek62
tez chce stosowac glodowke :) laski napiszcie mi ile schudlyscie to mnie lepiej pocieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak u Was z pracą?Domyślam się,że przez pierwsze dni rewelacyjnie nie będzie,ale chciałabym jakoś wytrzymać.Piszę pracę magisterską,pracuję...boję się,zeby głodówka się na tym wszystkim nie odbiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snaefridur to wszystko zalezy od tego jak Twój organizm zareaguje na głodówkę.. możesz mieć problemy z koncentracją, ponieważ organizm będzie osłabiony, jednak u każdego jest to sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka25
hej, z chłopakiem chcemy zrobić sobie głodówkę , pytanie ile dni polecacie żeby organizm się zregenerował. nie chodzi nam o chudniecie ja mam 169 i 55 kg on 193 87 kg,( dodam że nie jemy mięsa) jaki jest czas przygotowań do głodówki jaki po . chcemy zrobić to z głową. Prosimy o porady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka25
dziękuje zaraz zapoznam się z lekturą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli 3 pierwsze dni głodówki sa najgorsze to śmiem stwierdzić, że wytrwanie w głodówce nie jest takie trudne, prócz znoszenia zapachów dobiegających z kuchni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
Oj nie zgadzam się z twierdzeniem że pierwsze 3 dni są najgorsze. Przynajmniej u mnie tak nie było ;D Tak naprawde to cała głodówka była jedną wielką katorgą. Prędzej powiedziałabym że przez pierwsze 3-4 dni są najgorsze bóle głowy itp.potem nie jest wcale tak rewelacyjnie jak niektórzy opisują.W dalszych dniach także jest ci słabo i chce ci się jesc ale żal ci to zapszepascic bo myślsiz sobie ,,to po co ja się tak męczyłam....'' i jakoś jedziesz dalej.;D Ale to naprawde zalezy od osoby;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jak to bedzie ja narazie czuje się naprawdę dobrze.. prócz tego, że z 2 razy zakręciło mi się w głowie przy wstawaniu, ale ogólnie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
A to ty już dzisiaj zaczełaś ?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Koniec 14 dnia wychodzenia: -4 kiwi -świeżo wyciśnięty sok z jabłek -1 pomarancz -2 małe buraczki -rzodkieweczki -1000 brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Podsumowując: 14 dni głodówki i 14 dni wychodzenia ;) NA tym kończę szczegółowe opisywanie ;) Nadal będę na diecie surowej,gdyż jest ona po prostu idealna dla mnie :) Nie będzie to już dieta,a sposób odżywiania nacodzien ;) NIe miałam pojęcia,że aż tak głodówka zmieni moje nawyki :) ale na prawde nic więcej mi nie trzeba do pysznego jedzonka niż warzyw,owoców i wody do picia ;) Czuję się cudownie!!!!! ;) I każdemu polecam taki sposób odżywiania ;) Mimo,że nie będę pisała szczególowo,na pewno zostanę na forum i na pewno jeszcze nie raz coś naskrobie ;) Poprawiło mi się wszystko ;) Wiele zmieniłam w swoim życiu,głodówka otworzyla mi oczy na wiele spraw,oraz wiele z nich po prostu stały się jasne i klarowne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
Sylwia GDA A schudłaś coś jeszcze przy wychodzeniu z głodówki ? Tak z ciekawości pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Nie mam pojęcia słoneczko ;) Bo zupełnie nie kontroluje swojej wagi,ale z obserwacji,cały czas gubie kilogramy -chociaz juz nie powinnam ;) ale wierze,ze to wszystko na zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×