Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość dietowa
jeszcze jedno pytanie ...czy na głodówce ćwiczycie czy ,,tylko'' nie jecie???? jak radzicie sobie z bolem głowy???czy to mija????\ jest mi strasznie zimno czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO DIETOWEJ...... PISAŁAM WCZEŚNIEJ ODNOŚNIE GŁODÓWKI, BÓLE GŁOWY SA...I BEDA JAKIS CZAS..........SPADEK TEMP. CIAŁA TEZ.....JW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marza111
Dzien dobry wszystkim!:) Dziś zaczynam, motywacja silna jak nigdy;p Dietowa to czy cwiczyc czy nie, zalezy od tego jak sie bedziesz czula danego dnia, czy bedziesz miała siłę. Ja osobiscie planuje codziennie cwiczyc ale zobaczymy jak to wyjdzie. Podczas mojej pierwszej glodowki nie cwiczylam, nie dlatego ze nie mialam sił, raczej dlatego że sobie "wkręcałam" ze nie mam sił (wszyscy wokoło mi to powtarzali, więc się dostosowalam;)) Z kolei na drugiej cwiczylam przez około 3 dni (na 7 glodowki) i schudłam wtedy o 1 kg więcej niż podczas pierwszej. Co do bólów głowy ja ich nie miałam, ale podobno po pierwszych 3-4 dniach przechodzą. Najważniejsze żeby się tym nie zniechęcac;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Widzę,że mocno się motywujecie kobietki :) Na dworku coraz ładniej ;) wiec do dziela,nie ma na co czekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietowa
dzis jest moj pierwszy dzien jak narazie czuje sie dobrze myslalam ze nie bede miala sily a tu wrecz przeciwnie jestem pelna energii;D musimy sie wspierac;) a ile macie zamiar wytrwac na głodówce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam trochę ponad 40 tzn.43. Próbowałam już kiedyś i znakomicie mi szło jeżeli jadłam same zmiksowane potrawy, kiedy przeszłam na głodówkę zaczęły mi się zawroty głowy. Pamiętam jednak, że świetnie się po wszystkim czułam no i schudłam 18kilo. Do zawios -fajnie to zaczynamy razem będę starała się codziennie pisać jak mi idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marza111
Dietowa ja również dziś zaczynam i chce głodowac 14 dni:) to jest wersja minimum bo jak się uda chcialabym pociagnąc dlużej, może nawet 3 tyg;) A teraz zmykam na stepper;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już 3 dni za mną, dzisiaj 4rty z ciekawości postanowiłam stanąć na wagę. z lekko ponad 64 kg, nie pamiętam odkładnie zrobiło się 60.5 :) niestety dzisiaj dostałam okres :/ czy może mieć to jakieś negatywne odbicie na mojej głodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce wytrwac jak najdluzej.. maks 30dni. 18 kilo? jak Ci sie udało to zrobić? to był czas na samej głodówce czy w połaczeniu z dniami kiedy jadłas zmiksowane potrawy ? udało Ci sie utrzymać wage ? i jak dlugo to wszystko trwało? ja bede codziennie opisywac zmagania.. w pracy mam duzo wolnego czasu takze chocby z nudow bede pisac.. grunt zeby sie wspierac i nie poddawac. dziewczyny damy rady ! jak wam zle to wyobrzasjcie sobie jakie piekne zgrabne bedziecie po głodowce a wiosna tuz tuz.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesc mi sie już sumie nie chce.Lodówka pełna pyszności mnie nie kusi,tylko nadal zmeczona bardzo jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguch.
Ja również od dzisiaj :) Lodówka opróżniona wiec i kusić mnie nie będzie miało co. Zaraz lecę do sklepu po wodę i cytrynę(w razie gdybym miała kryzys wodowy-nie przepadam za samą wodą). Naturalnie narazie nie czuję głodu ani żadnych objawów. Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam moje drogie się trzymacie?:D Ja wczoraj prawie w 100% wytrzymałam bez jedzenia... tzn. musiałam dorwać jabłko.. hehe No a dzisiaj od rana jakoś daje rade:D Chciałabym tak wytrzymać do niedzieli... echhh ale jestem dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi jak narazie udaje sie bez podjadania. no może nie licząc jednej gumy do żucia, ale to dlatego, że zapach z ust w trakcie głodówki naprawde pozostawia dużo do życzenia.. jak pisałam wyżej, wie ktoś coś na temat miesiączkowania w czasie głodówki? czy może to mieć jakieś negatywne skutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się trzymam już 3 dzień. Wczoraj byłam nawet na aerobiku i dzisiaj się też wybieram. Niestety mam dość ciężkie studia i idzisiaj byłam strasznie wyczerpana więc piję wodę z miodem. Mam nadzieję, że to nic strasznego. Aha, no i problem mam z brzuchem, tzn. czuję się bardzo wzdęta i wiem że powinnam coś zrobić w kibelku, a w ogole mi się nie chce. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki wiki
misia-40+ w ciągu 30 dni schudłaś 18 kg? i z jakiej wagi? ja waze 82 a chce zejsc do 60 i to jak najszybciej... no i jak było z Twoją skórą po utracie tej wagi? Prooosze napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! dziś 8 dzień mojego wychodzenia - waga stoi w miejscu a nawet przez moment przybyło mi 1 kg kiedy zjadłam kiszoną kapustę - wiadomo, sól. Nadal jem same warzywa.czuję się bardzo dobrze :) startowałam z 95 kg, na 12-dniowej głodówce straciłam 10 kg. Magiaa, woda z miodem jest równoważna z przerwaniem głodówki. B-uniquee, guma do żucia - tak samo. kup sobie płyn do płukania ust i noś przy sobie w małej buteleczce. Płukanie ust trwa 30 s., to przecież nie problem. Miesiączka nie jest problemem w czasie głodówki, sama miałam, wszytko było ok. Trzymajcie się, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daze
witam:) dziś mój pierwszy dzień :) muszę Wam powiedzieć, że czuję się świetnie! żadnego bólu głowy, ani osłabienia... sama jestem zaskoczona tym, że jest tak dobrze;) Wypiłam w sumie 4 szklanki wody jak do tej pory. za godzinę- dwie zrobię brzuszki i jakieś małe ćwiczenia w domu. mam nadzieję, że jutro także nie będę miała żadnych dolegliwości:))))) dietowa i Marza111 - jak Wam idzie? trzymam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puniakkk
Dziewczyny. Jak wy robicie tą głodówke? Jecie na niej cokolwiek? Już sama tego nie rozumie... To nie powinno się opierać wyłącznie na wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puniakkk na głodówce jak sama nazwa mówi nie je się nic tylko pije wodę. są również głodówki na których pije się soki, ale tego tu chyba nikt nie praktykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguch.
1 dzien. Zaczyna mnie boleć głowa. A brzuch jak hałasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po głodówce. Dieta (z gr. diaita "styl życia" ) racjonalny sposób odżywiania. Nie mylić dietek cud :) Do Kilimanjaro, po 20 dniu (30-sto dniowa) głodówki rowerem 40 km dziennie robiłem. I facetom łatwiej ( Sokrates, Arystoteles, itp ). Dopiero po piątym dniu organizm się całkowicie przestawia - lektura+praktyka + przygotowanie :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sól gorzka to jest silny środek przeczyszczający dostępny w aptece. Cena około 3 złotych za 25 gram. Większość autorów na temat głodówek ją zaleca do wypicia przed głodówką -50 gram roztworu z wodą, świetnie wymiata toksyny z całego przewodu pokarmowego. I dobra jest w trakcie głodowania np. zamiast lewatywy i uryny. Do b-Uniquee Ciekaw jestem z jakiej lektury korzystasz na temat głodówek i oczyszczania organizmu? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co, przez wodę z miodem (wypiłam bo gdzies tak wyczytałam) i gumę do żucia, "kasują" się te dni, które już wytrzymałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedza wujka jest niezbadana. Ale praktyka na własnej skórze Nas samych uczy jak ją wykorzystywać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×