Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość Dajeeeen
To ja moze tez sie przyłącze;> ?... od jutra zaczne ;D.. Oprócz wody i zioł dopuszczalne jest cos jeszcze?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wkońcu mogę zacząc głodówkę- minął okres tak że jakoś wole po niz w trakcie (brzuch chociaż nie boli). Na wprawienie przeprowadzilam już pare jedniodniowych głodówek. Dużo nas startuje od jutra, tj. poniedziałku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
Ja startuje od jutra :) Chyba będe miała takie podejscie jak sylwia GDA- w ogóle nie będe wchodziła na wagę- chocby nie wiem co!! To najlepszy sposób.Człowiek może popasc w jakąs obsesje że jednego dnia schudł 1kg a drugiego przytył 2 razy tyle.Ja się szybko zniechęcam.Dlatego chowam wagę i zważe się dopiero po wyjściu z głodówki,ew.po zakończeniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponczucha zreszta z dnia na dzien byłoby widac minimalne różnice. lepiej po przejsicu całego okresu głodówki stanać na wage i zobaczyć realne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jednej z wczesniejszych wypowiedzi: Ewelina0007,wlasnie czytam Malachowa i pisze on :'Podczas głodówki, mniej więcej w 7-10 dniu, może się u was dokonać oczyszczanie wątroby w postaci przeczyszczenia. Będzie z was wychodziła czarna, cuchnąca maź podobna do mazutu. To właśnie stara żółć i rozpuszczone woskowate kamyczki.' Pewnie wlasnie o to Ci chodziło.Brzmi paskudnie :/.Do glodówki przygotowalam fizycznie i psychicznie stopniu mam nadzieję dostatecznym,chcę ją zacząć z powodu problemów skórnych.Od jutra startuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponczucha to super. Ja miałam startować w tamtym tyg no ale nie wyszło. Teraz nie mam powodów żeby nie przeprowadzić głodówki. Mam nadzieje że wspólnie się uda. Ile dni planujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam żałować, że nie poczekałam tego jednego dnia i zaczęłam już dzisiaj, ale co tam, dam rade :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
14 dni minimum. Wcześniej też planowałam 14 ale żarcie wzięło górę i wytrzymałam 10 chociaż jak na pierwszy raz to dla mnie i tak było dużo :) No i 14 dni wychodzenia- planuje wziąśc przykład z kolezanki Sylwi i będe wcinała surowe warzywka,świerze owocki i soczki mniaaaaam :P Ja startuje z wagi 72;/ A ty kochanieńka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z 59/60 kg to tak różnie zależy od dnia ;) Widze że trochę wiecej nas się uzbirało na jutrzejszy start. Bardzo dobrze! No i podziwiam za wytrzymanie tyle na pierwszej głodówce i to jesze w czasie świąt ;O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za literówki. Wcina mi literki :) Chyba mój komputer też przechodzi na głodówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika wika
ja ide w kwetniu na komunie i chcialabym do tego czasu duzo schudnac :( Tą głódówkę bede robiła dla pozbycia się tego ciałka... mam nadzieje ze sie uda... od jutra start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponczucha tak własnie myśle,że w sumie ważenie ogólem jest bezsensu bo chyba bardziej licza sie efekty wizualne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika wika
a startuje az z 82 kg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika wika
no wlasnie lepiej sie nie wazyc tylko patrzec na efekty :) ja mam kolezankę która waży 76 kg no i ma 181 cm wzrostu ale jest szczuplutkaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika wika
b-Uniquee a ty ile masz wzrotu i wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
O nie szczęsny losie ...czyli jestem najgrubsza na tym forum :-) Wy chcecie laski chudnąc z wagi do której ja dąże :) No ale cóż...Sadło samo sie nie robi :P A wy dziewczynki będziecie sobie robic lewatywy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę robić lewatywy. Już sprzęt zakupiłam ;) A wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
Właśnie Lejdis! Podajmy swoje wymiary obecne i takie do których dążymy :D Więc może ja pierwsza: Teraz- 160cm,72kg Chciałabym- 170cm;-) 58,60kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponczucha przez głodówkę raczej nie urośniesz 10 cm :D obecnie : 168 cm 64 kg wymarzone : 168 cm 57 kg ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
B-Uniquee No niestety na tym to wszystko polega:) Prawidłową głodówkę powinno się przeprowadzac robiąc lewatywę,a to dlatego że i co tego że (przepraszam za obrazowosc) walniesz klocka jak w jelitach masz tyle syfu! I zaczynając głodówke nasz organizm zamiast czerpac z zapasów tłuszczu czerpie z jelit czyli prosto mówiąc jemy własne gówno:-) Ani to fajne ani zdrowe(do naszego krwioobiego trafiają toksyny) czyli nie oczyszczamy się zupełnie....i tak mozna by dalej się wywodzic na temat.Ja też nie bee robiła lewatyw,wczesniej też nie robiłam.nie robienie lewatyw odbija się tym że mniej chudniemy bo nasz organizm bierze z jelit a nie z tłuszczy.Dopiero jak ,,zje'' to co zalegało w jelitach bierze się za tłuszcz.;-) Jeszcze jakies pytanka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daze
jesli mozna to z checia do Was dolacze od jutra z glodowka:) prosze doradzcie co zrobic jesli biore tabletki antykoncepcyjne.. chcialabym oczyscic organizm, ale nie chce rezygnowac z tabletek bo czuje sie po nich swietnie, i do tego bezpiecznie , a boje sie zrobic glupote pod wplywem chwili... podobno po odstawieniu moga dziac sie rozne rzeczy.. nie mowie tu nawet o dodatkowym strachu przed ciaza, ale podobno roznie orgaznim reaguje jak sie chce wrocic pozniej do nich:/ (170cm 62 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
Wiem że nie- takie cuda to tylko w Chinach ;-) Ale gdybym tyle urosła to by mi się ten tłuszcz jakos rozłożył a nie....kurde, to straszne życ z swiadomoscią że wazy się więcej niż mierzy.to znaczy że na 1cm mojego ciała przypada więcej niż 1kg ...bleeee;) Wracam za 15 min;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fuuuuuuj . chyba sie powaznie zastanowie nad tą lewatywą, ale jakoś średnio mi się to widzi .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas głodówki nie powinno się przyjmować żadnych leków,więc mówiąc szczerze nie wiem co z tabletkami anty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×