Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość wika wika
sól gorzka czyli : siarczan magnezu podany w dużych dawkach obniża poziom acetylocholiny i zmniejsza pobudliwość mięśni gładkich hamując skurcze macicy. Według przeglądu Cochrane siarczan magnezu nie jest skuteczny w opóźnianiu lub zapobieganiu porodu przedwczesnego i jego użycie wiąże się z większą śmiertelnością noworodków... Tak pisało u wujka google ;] Ja chyba wole nie ryzykowac z ta solą... nie piłam i nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ma ciąża i poród do głodówki ? Na opakowaniu jest wskazanie użycia leku. Ps ważne jest opróżnienie cienkiego i grubego jelita, bez tego przez cały okres głodówki organizm będzie zatruwany, (bóle głowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b-Uniquee a Ty ile masz w zamiarze wytrzymac? i ile masz lat? schudniecie odchudzanie>? i cyz wazysz sie? chccialabym byc juz w 5 dniu.. tak zeby byc juz wtoczona w to wszystko. zeby sie udalo. anrazuie jets dobrze bo siedze w pracy gorzje jak wroce do domu wtedy sie zacznie meka.. ale to tylko jakies 2 godizny bo odkad zaczelma pracowac nie moge wyzbytc sie przyzwyczajenia chodzenia spac o 18-19 takze mam nadzieje ze te 3 h wytryzmam..najgorszy to weekend bedzie.. ine bede sie wazyc jednak w ogole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawios mam 18 lat, głodówke stosuję aby zrzucić zbędne kilogramy i jako wstęp do zdrowszej diety, odzwyczajam organizm od chemii i tłustych posiłków :) chciałabym wytrzymać 2 tygodnie jesli byłabym w stanie to nawet dłużej, jednak mieszkam z matką i jest ona straszna panikarą, i z dnia na dzień męczy mnie żebym już skończyła, więc zapewne wytrzymam 10 dni i skończe, pózniej wychodzenie na sokach i warzywach, pzniej dieta nisko węglowodanowa i do wakacji powinnam jakos wygladac ; d zwazyłam się raz 3ciego dnia z ciekawości, jednak teraz schowałam wage i planuje do konca się nie ważyć, zreszta bardziej liczą się dla mnie efekty wizualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Młodość rządzi się swoimi prawami, a do niewiedzy mam bardzo krytyczny stosunek. Pozdrawiam. Dlatego głodówkę jest najlepiej prowadzić w odosobnieniu jako pustelnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam; )) Ja zaczełam głodówke dzisiaj jest mój 2 dzień , czuje się b.dobrze ;] Kiedyś przeprowadzałam głodówkę trwała ona 14 dni schudłam 8 kg zobaczymy ile teraz schudne w 19 dni , mam nadzieje ze z 15 kg mi sie uda wtedy bede wazyła 47 bo teraz waze 62 przy wzroscie 164 jakos tak .. blee fu . nie podobam sie sobie .. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam od kawy to na mnie działa przeczyszczająco.Muszę pamiętać żeby dużo pić.Myślę czy nie włączyć jakieś witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Na głodówce nie można dostarczać do organizmu używek,tu napisałaś kawa.Jak organizm ma się oczyszczać,kiedy dostarcza się do niego szkodliwe substancje.Głodówka to czas na wyciszenie,wyłączenie organów w celu odpoczynku,a kawa działa zupełnie odwrotniw bo pobudza.Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, przypomniałam sobie jak moja znajoma,która wówczas studiowała medycynę stosowała głodówkę. Ona piła sok z kiszonej kapusty.Po dwutygodniowej głodówce tak jej się przemiana materii zmieniła, że do tej pory jest szczupła a minęło już sporo lat. Mnie strasznie przeczyszcza sok z kapusty( ale może to tak ma być ). Chyba sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz własną urynę pić. I WODĘ!! Znakomicie przeczyszcza Efekt dopalenia i zakwasza organizm. Skraca okres głodówki Tak jak Jezus pościł na pustyni 40 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w zamiarze troszke oszukiwac..jakas kawka troszke soczku.. nie zalezy mi na oczyszczaniu..jak dla mnie grunt by byly to same płyny jak sie trzymasz misia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marza111
Daze dzis drugi dzien i jest Ok. Wczoraj w ogole nie odczuwalam glodu, dzis jest z tym gorzej;) No i w nocy bylo mi strasznie zimno i ciagle jest, ale... mi zawsze jest zimno, moze dlatego ze mam bardzo niskie cisnienie. No i zamierzam dzis kupic sol gorzka, o ile dostane bo we wtorek w 3 aptekach bylam i nigdzie nie bylo;/ A jak u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daze
witam:) Marza111- fajnie ze napisalas:) ja widac mam podobnie, bo wczoraj czulam sie wspaniale, a dzis musialam wstac przed 6 rano, pozalatwiac troche spraw i musze pryznac ze mam takie "fale" oslabienia, troche kusi mnie jedzenie, zapachy.. mm ;) mam nadzieje ze to przejdzie jak najszybciej bo poki co jestem na samej wodzie i moim celem jest pozostanie przy niej jeszcze .. jakies 10-11 dni. jak bedzie znow mi slabo to poloze sie na godzine, i mam nadzieje ze przejdzie;) Marza111- pijesz sama wode? trzymam kciuki i milego dnia zycze;)) Damy rade!!:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daze
co do soli gorzkiej, to.. z tego co sie orientuje mozna zastosowac tez olejek rycynowy. wczoraj tak zrobilam, popilam woda i szybko wymylam zeby, ale mimo to.. powiem Wam ze jest strasznie obrzydliwy, i malo nie zwymiotowalam po jego przyjeciu, nie probowalam nigdy z sola gorzka.. ale podobno jest tez b. niedobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka25
hej ja od poniedziałku na dietce czyli rano kefir + otreby później obiad gotowane warzywa + oliwa z oliwek i kolacja kefir lub maślanka jakieś pieczywo ale nie dnuchane tylko z pełnoziornistego zboża w miedzyczasie herbata czerwona , zielona , rumianek, suszone śliwki i oczywiscie woda i woda+ cytryna. tak chce wytrwać jakies trzy tygodnie do okresu a póżniej głodówka( biore tabletki anty) jak narazie pobolewa mnie głowa, ale jest nieżle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą uryną to już lekka przesada jak dla mnie,nie spróbuję.Zaczęło mi nieszczęśnie burczeć w brzuchu.Mam nadzieję, że to przejdzie.Do wody zaczynam już dostawać chwilami wstrętu.Zawios chyba pójdę w twoje ślady i będę piła soki i herbatki.Myślę, że tak dam radę.Na razie mam plan tygodniowy a co będzie później zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy. Jaki sobie stawiamy cel podczas głodówki :) I jak ją planujemy. Ja głodówką dwudziestodniową w 2002 roku wyleczyłem się z alergii na gluten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marza111
Daze, tak tylko wode pije. Rano tez bylam oslabiona ale z godzinki na godzinke sie rozkrecalam i ok. 14 w ogole nie czulam oslabienia. Zobaczymy jak bedzie jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marza111
Daze, tak tylko wode pije. Rano tez bylam oslabiona, ale rozkrecalam sie z godzinki na godzinke i ok. 14 w ogole nie czulam oslabienia. Zobaczymy jak bedzie jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do tych, co są już po głodówce - czy zauważyliście u siebie zanik naczynek krwionosnych na twarzy i nogach, jesli takie oczywiście mieliscie? Może Ty, Sylvio_GDA odpowiesz mi na to pytanko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Przylaszczko-nie miałam styczności z tym problemem,więc nie mogę Ci na to odpowiedzieć,ale widząc po sobie chociażby jak bardzi widocznosc rozstępów się zmieniła,wiadomo,że to już kwestia zchodzenia się skóry,ale na prawdę efekty rewelacyjne.Więc skoro porblemy tego kalibru na prawde stają się tak mało widoczne,podejrzewam,że typowe pajączki na buzce i nogach powinny znacznym stopniu zniknąć ;)I tego Ci życzę właśnie ;D ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia szanasa
hej. ja zaczynam od jutro :) mam 165 wzrostu i 70 kg masakra. chce zmienic swoje życie i przede wszystkim siebie, chce spojrzeć w lustro i nie czuć do siebie wstrętu :( ostatnia szana bo juz tyle razy probowałam i nic. teraz powiedziałam sobie ze jak nie od jutra to juz nigdy!!! moj cel to 55kg-do 60 na głodówce i 5 na wychodzeniue.trzymajcie za mnie kciuki zeby sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×