Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fitula8888

2 tygodniowe wypowiedzenie.trzeba wtedy pracowac???

Polecane posty

Gość fitula8888

jestem na okresie probnym 3miesiecznymi mam w umowie 2 tygodniowe wypowiedzenie.czy jesli znajdzie sie lepsza praca od zaraz to bede mogla sie zwolnic i uniknac jakoś tej 2tygodniowej pracy?jakie są tego konsekwencje?przeciez nie bede pracowac 2tygodnie zeby okazja mi uciekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjhgf
teoretycznie musizs pracowac przez te 2 tygodnie - jesli dogadasz sie z szefem to mozecie rozwiazac umowe za porozumieniem stron ze skutkeim natychmiastowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wszystko jasne
oczywiscie ze musisz pracowac, wlasnie przed takim uciekaniem [pracownikow pracodawca jest ubezpieczony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjhgf
takie są zasady - okres wypowiedzenie to tez ochrona dla pracodawcy i czas na znalezienie nowego pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjhgf
a Ty bys chcial/a sie doqwiedziec dzis ze od jutra nie pracujesz? i 2 tygodnie to jeszcze nic - sa przeciez 3 miesieczne okresy wypowiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitula8888
no a jak powiem szefowi ze sie zwalniam bo znalazlam lepsza prace i nie bedzie chcial mi dac za porozumieniem stron no i nie przyjde do pracy to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja siedzę w domciu
dostaniesz na świadectwie dyscyplinarke słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjhgf
wtedy sobie nagrabisz z deczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjhgf
ewentualnie zwolnienie lekarskie ale szef moze Cioe zapodac do zusu i jak Cie skontroluja ze pracuszesz to masz przesrane :P ewentualnie jak znajdziesz nowa prace to mozesz sie dogadac ze poczekaja na ciebie te 2 tygodnie - w koncu to nie wiecznosc - na dobrego pracownika warto poczekac ale ty mi na takiego nie wygladsz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie możesz wypowiedzieć umowy i bryknąć na urlop? to chyba jest jakieś wyjście, albo na L4 z dobrym nr statystycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitula8888
hmm to jak ja mam to zrobic:/ za tydzien bedzie wolne miejsce w fajnym sklepie.jesli bym byla pewna ze ta szefowa mnie przyjmie to jak to zrobic cholercia zeby bylo dobrze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×