Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

J. ma na razie inny ogromny problem. Jest nim R. do którego się strasznie uczepił. I to nie jest zazdrość. Zazdrość bym zrozumiała. Ale on się mści. A tego już nienawidzę. Kiedyś (3,mce temu) pisała do mojego J. jakaś laska. On kiedyś z nią kręcił. No i on się jej wyżalał, że coś się między nami psuje i takie różne inne rzeczy!! Wkurwiłam się i powiedziałam mu, że nie życzę sobie takich akcji. Laska dalej do niego pisała, a on nie widział w tym problemu. W końcu wzięłam sprawy w swoje ręce, znałam jego hasło i odpowiedziałam jej w jego imieniu, żeby dała mu spokój. O wszystkim mu powiedziałam, myślałam, że mnie zrozumie. Nie zrozumiał. Teraz mści się za tamto moje (beznadziejne) zachowanie. Smsy typu "zakończ to tak, jak mi wtedy radziłaś", "nie potrafisz czy nie chcesz być konsekwentna w stosunku do niego", "chodzi mi tylko o to, żebyś mu wyraźnie napisała, tak jak to zrobiłaś w znanym już przypadku, aby się odpierdolił od Ciebie". Schowałam głowę w piasek i powiedziałam: ok. Może wreszcie odpokutuję i będzie między nami czysta sytuacja. Ale kurwa mać, czy my jesteśmy w przedszkolu? Coś za coś? Ręka za rękę ..? Jest mściwy, skurczybyk! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym się wkurzyła za taki numer. w obu przypadkach. to by mnie wkurzyło: 1. pisanie do laski która na niego leci, że psuje mu się w związku 2. włamanie na ... nk, fb, gg... i mówienie w moim imieniu 3. wymaganie od kogoś czegoś co uznało się za złe Niech pomyśli, czy fajnie się zachował? Nie fajnie. Potem niech pomyśli czy ty to fajnie rozwiązałaś? Chujowo. Dlaczego więc pragnie byście takie akcje kontynuowali? Bez sensu. Może znajdziecie lepsze rozwiązanie. Zasada oko za oko jest sprawiedliwa. Ale rzadko przynosi satysfakcję, tak naprawdę. To jedno możesz jeszcze dla niego zrobić w ramach rewanżu ale ani razu więcej!!! Bo to mszczenie może nie mieć końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa, sa. moj eks nie byl swiety, potem zreszta, jak sie rozstalismy, tez sie nie popisal, ale:> wiedzial czego chcial. raz odwalil mi numer (nie zdrade), ale wiecej sie to juz nie zdarzalo. I nie kazal nam robic zadnych przerw ani nic w tym stylu. Moj obecny jest wspanialym facetem (mam nadzieje, ze jak przeczytam ten wpis za jakis czas to to samo powiem:P) :) sa sytuacje, w ktorych nie czuje sie sto procent komfortowo, ale generalnie szybko sie przekonuje, ze nie bylo czego sie spinac :D sa normalni, dobrzy faceci. ja tez kiedys zwatpilam w to, ze sa, ale poprzednie i obecne doswiadczenie przywraca mi wiare w facetow. dodam, ze moj obecny ma 25 lat:) wiec nie jest to jakas starsza generacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
koniec pomagania mu wspierania itp niech se radzi sam... kurde ja sie napracuje a on sobie z nia bedzie albo znajdzie inna... oooo nie... koniec mojej glupoty wkurzylam sie inapisalam co mysle o tym wszystkim mu... tak byc nie moze ze ja bedac osoba pokrzywdzona mu pomagam bo jakas pierdolona idiotka mu serce zlamala i sie nim bawi (ale tego on nie widzi) napisalam ze bedzie przez nia cierpial i wtedy doceni to co dla niego robilam. i zycze mu powodzenia w czekaniu na tamta.... ktos mial racje ze szybko mi sie to znudzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
pewnie to jeszcze nie koniec mojej historii z nim ale ale ale teraz ja musze byc gora a nie czolgac sie po ziemi... jeszcze przyjdzie w laske.... tylko trzeba mi bedzie umiejetnie to rozegrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie śmieję! Mówię serio! PISZ! U mnie dobrze :D zadzwonił do mnie :) i mamy przynajmniej codzienny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak :) miał taki dziwny głos.. pytam sie czy jest chory? a on: Nie, tylko się położyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie powinnaś napisać że tęsknisz. wg mnie on tego potrzebuje, to kobieta w związku ma być ciepła, a może go to przyciagnie że ma taką czułą kobietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... gadałam z kolegą, jak to jest że oni nie lubią czułych sms-ów. A on takie gały na mnie i mówi: co ty bredzisz!!! Jak wy tak myślicie to ja się nie dziwię, że wszędzie zimne picze same :D No to mówię mu, że tyle przypadków jest, że się napisze miłego sms-a i zero odpowiedzi. A on: no to przecież miło się zasypia jak ktoś myśli o nas ciepło. To my myślimy jeszcze cieplej. Nie kumam tych facetów. A czemu nie odpisują? On na to, że trzeba by było dodać ODP na koniec. BARANY!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×