Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

przerzucili cię tak w ramach urlopu wypoczynkowego? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... nie no co Wy, ja jestem pasożytem i w ogóle nie pracuje :D nie lubię :D on pracuje za mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczesać cię? :) kitka, warkoczyk? może prądem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naaaaaastazjo Nastazjoooo jeszcze nic nie przepadłoooo... serce zmięknie on się zlęknie wróci znowu bedzie pięknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zdjęcie jest MNIAM... ja lubię takie smaczki.. zwłaszcza mojego faceta. on ma zawsze brudną pupkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziada bronie chwytam w dłonie serce Twe nieczułe zatwardziałość niedojrzałość jego penetruje cierpią zmysły lecą iskry po co wszystkim sceny te nieziemskie bronie dziada podpowiada serce me anielskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J. P. przecież ty też mieszkasz w czyjejś dupie, ja już dawno wykumałam skąd ta gówniana obsesja :P Nastko uciekłam do jelita cienkiego bo mnie ścigali w grubym to dlatego on tak... głęboko się ;) :P Ciekawe jakby wsiadł w samolot i do mnie przyleciał :D To by było coś pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jestem Twoim dziadem głuptasku... to JA.. podszywałem się pod kobietę, żeby sprawdzić Twoje uczucia.. wiem że źle robiłem, zrozumiałem swoj błąd :* kocham Cię :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak przyjedzie autobusem... 50km/h... lypa ;) Nastko ja w niej mieszkam :D Centralnie :D Pasożyt zna swoje miejsce kochana... ze mnie motyla już nie będzie. Zapraszam zresztą do siebie, dupna okolica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chleba pod dostatkiem! Jego pani wroc, nic nam po tym niezdecydowanym!! Wykurz go ze swojego nicka, ale juz! A kysz, zjawo! Ciemno wszedzie, glucho wszedzie, co to bedzie, co to bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne dziecię :D pierdziawka mnie dopadła :o :D nie dziwie się ze już tylko my tu piszemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie coooo? móiwę dziś mojemu że tęsknię :D a on mi takim zdecydowanym tonem: JA TEŻ! :D:D:D a wcześniej jak mówiłam to umiał odpowiedzieć: To dobrze. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego Pani ta delegacja wam super służy mówilam jak zmieni otoczenie to zacznie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×