Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

O dziękuję Cherry za rozwianie twych wątpliwości :P To dzisiaj sobota?!? Ale miłe zaskoczenie :D Hurra!!!!!!! SOBOTA!!! Nie wierzę :D Jestem szczęślywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale muszę Was zostawić :( :) Nie zginie dzięki nim. Nie! Nie ! Nieeeeeeeeeee!!!!!!!!! Pamiętajcie... nienawiść zniszczyć w sobie... :D Idu, budu płakat, budu się nudzić jak mopas... budu tańcowat po pokoju bo ni innego nic mnie do głowy nie przychodzit. niet ;) polybky:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
liebe Kuesse :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
a ja na spacer z moim.. za 1,5 h:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak --- uwielbiam Cie !!!!! jestes nieziemska no i polewaj mi bo muszę się rozgrzac przed dzisiejszą imprezą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry rzeźniku :D Polewamy stale, nieprzerwanie... dla Asenatki hopsasa i dla J.P. Podoba mi się twój nick J.P. :P od wczoraj bardziej hyh.. Ja idę na grilla, wlokę się, kurdę, spacery wielogodzinne... masakra. Idę się trochę poweselić. Nie chcę się dołować jeszcze :( nie nie nie. Jeszcze dziś, jutro, poniedziałek i w koło Macieju... ale.. no jedyne co... poweselić się :-/ Idę się nakopać w trzy dupy moim czteropakiem. bye! arewłar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie... był padnięty z zarobienia. mówi że ma jeszcze zapieprz 2 tyg, ale bedziemy się spotykać. No i ogólnie było dużo takiego delikatnego całowania.... :D no i w ogóle spooko nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ja tez mam słaby łeb i to jest boskie ! po trzech łykach wódki już latam :D:D:D dziś się go pytam, czy widzi dla nas jeszcze szansę, a on jakby nigdy nic mówi: oczywiście że tak.. :o no i ja siedze, on też i mówi do mnie "no chodź tu do mnie" i przyciąga mnie do siebie i tuli :P i mówi że prosi mnie żebym jeszcze jakoś wytrzymała te 2 tygodnie. i mówi że jak już nie będę mogła, to żebym dała mu znać, to przybędzie do mnie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
jako nadworny sceptyk powiem: pozyjemy zobaczymy. auf Deutsch: mal sehen :P (germanistka ze mnie wkrotce, tak wam zdradze, kulawa ale germanistka;)) ale:> powiem tak: Jego Pani>> ciesze sie:) oby bylo jak najlepiej miedzy wami i wszystko wrocilo do normy:] love and marriage, love and marriage... nanananaa:D ja bylam z moim i jego bratem i narzeczona na wypadzie na zakupy w miescie obok naszego:) bylo superrr:D mam nowe spodnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
nastazja >> nie lam sie:) tego kwiatu to pol swiatu i nieprawda ze 3/4 gowno warte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastazja... co za typ :o myślałam że go to ruszy i zawalczy... może za jakiś tydzień się odezwie? jak myślisz? 🌻 ja caly czas w Was wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
Jego Pani>> Nastazja powinna zyc terazniejszoscia, a nie zludzeniami. Nie ma powodu dla ktorego by sie mial nie odzywac tyle czasu, wiec... :O gdyby do mnie koles sie odezwal po takim czasie, to bym mu zadala tylko jedno pytanie: gdzie byles do tej pory? nara! 🖐️ leszczu i krotko. ale to ja. ja ja ja. moje poglady. wiadomo, kazdy robi, jak mu podpowiada serce, sumienie czy jeszcze inna sila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
i zeby to poprzec jakims argumentem. poznalam kiedys takiego kolesia. on mieszkal w UK. ale spotkalismy sie, bylo super. on mnie wkrecal, ze sie zakochuje we mnie;):D jak typowa naiwniara uwierzylam w to. ale dobra. on wrocil do UK a ja do swojego zycia codziennego. a moj Romeo nagle o mnie zaczal zapominac, nagle zaczal byc strasznie zajety itp itd na poczatku za nim latalam przez powiedzmy dwa tyg, ale zmeczylam sie zasapalam, dalam sobie siana. sluch o nim zaginal na .. tydzien. po czym odezwal sie:) przez neta;) chuj ze mial moje gg moj nr telefonu. jakos nie wpadl zeby wyslac smsa czy cos:D kontakt jakby sie na troche ozywil, mielismy sie spotkac za dwa miesiace. i wyobrazcie sobie znow przestal sie odzywac ja znow latalam za nim jakis czas ale to trwalo jeszcze moze z kolejny tydzien. przestalam sie odzywac. wiecie ze sam sie odezwal?:P po chyba 2 czy 3 tyg. bo cosik ode mnie chcial. przysluge powiedzmy. i sugerowal, ze cos z tego bede miala. kazalam mu spierdalac w podskokach:D i choc baaardzo t oprzezylam, bardzo i rok jeszcze tak naprawde trwalo nim doszlam do siebie takiej jak zawsze, too ciesze sie ze mialam na tyle sily by mu niemal wprost zakomunikowac, ze leje na niego sikiem koszacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
Nastazja>> ja tez sobie po tej znajomosci zadawalam takie pytania:P i wierz mi, jeszcze niejednego poznalam. poznasz i ty, gwarantuje. ale nie mozesz sie zamykac w domu rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem... tylko ja nie mam ochoty... i ja nie wroce... glowa spokojna. Ze tez musial tak mi zrobic. ehhh:P boje sie tylkoe tego ze nikogo nie spotkam i bede z jakims blaznem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×