Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość mentossss
oczywiscie ze poznasz. wiem jakie masz mysli ale trzeba je odpedzac, sa durne:P i bezzasadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastazja, miałyśmhy praktycznie niemal identyczną sytuacje tylko Wy się nie kłóciliście. Rozwiązałyśmy ją inaczej bo inaczej to przeżywałyśmy.. więc nie mów że nie mam problemów :( bo to się ciągnie jak smród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
ok teraz nie mam tego problemu, ale mialam go i wierz mi, nieraz :> ale jestem chyba zywym przykladem, ze zla passa sie musi skonczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
ja nie jestem jaaks pieknoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
a ja watrobianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
mheee:D qrwa, nie napisal na dobranoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
ej moze pokazemy sobie swoje foty? czy nie chcecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
ok ale tu czy na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
wole maila; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
no nic zamilkla cos NAstazja to ja zmykam spac:* do jutra jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
witajcie:))) przedstawie wam korespondencje z tomkiem:) rozsmieszyl mnie naprawde:) to co pisalam bylo prawda. tomek... 0:04:33 Co taka zadowolona?? Aga 0:04:47 mam taki powod:) tomek... 0:05:03 Jaki? Napisz Aga 0:05:21 odezwal sie do mnie ktos z wczorajszej auli tomek... 0:05:31 No pięknie:) tomek... 0:05:34 Aga 0:05:52 prawdopodobnie w poniedzialek sie widzimy:)) jest z mojej uczelni:D tomek... 0:06:07 Super:)Mówiłem Ci:) tomek... 0:06:17 A to się wymieliście numerami fonika? Aga 0:06:23 tak tak:) tomek... 0:06:28 Eee:) Aga 0:06:49 cio? tomek... 0:07:18 No cieszę się że coś się dzieje w tej materii:) Aga 0:07:36 wiesz no... moze gorale mieli racje:) tomek... 0:08:16 Ktoś napewno ma rację. A co oni mówili? Aga 0:08:37 ze juz niedlugo kolejka sie do mnie ustawi:) tomek... 0:10:59 Haha:)No mają rację Aga 0:11:27 oni to naprawde potrafia mnie dowartosciowac czasami:) bo dzieki nim wiem ze sie podobam bo im tez:D tomek... 0:12:13 No bo jesteś ładna dupeczka:) Aga 0:12:46 :) niom czas w to uwierzyc:) tomek... 0:16:56 A jakiś ładny chłopczyk? Aga 0:17:30 skoro ma moj nr to raczej tak:) wysoki rowniez:) tomek... 0:17:53 Ciekawe czy ma dużego Aga 0:18:24 tomek... 0:19:37 Ok zbieram się tomek... 0:19:47 A jak ma ogier na imię? Aga 0:20:43 tak jak ty... tomek... 0:21:00 Orany:) To ma na pewno dużego tomek... 0:21:06 Ten typ tak ma Aga 0:21:09 hahaha:D Aga 0:21:14 wiec mnie zadowli:D tomek... 0:21:22 A teraz uciekam bo o 6 się budze Aga 0:21:29 pa tomek... 0:21:31 :-) tomek... 0:21:43 Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* k * u * t * a * s * z jednej strony ach jaki to wspaniały kumpel a z drugiej strony na każdym kroku pokazuje Ci że już mu na Tobie nie zależy.. Ja się zachowywałam trochę podobnie jak zerwałam z tym drugim chłopakiem (teoretycznie nie byliśmy parą ale wkręciliśmy się, zwłaszcza on) dawałam mu do zrozumienia, że chciałabym żeby sobie kogoś znalazł, dobrze się bawił, zapomniał o mnie.. jak mi wysyłał :* to ja mu nie odpowiadałam tym samym tylko :) no i moje zachowanie go bardzo raniło.. ale nie chciałam się litować, nie chciałam żeby żył złudzeniami.. jeśli boli Cię to co pisze Tomek, najlepiej zerwij kontakt i nie dopuszczaj żebyście gadali o penisie Twojego przyszłego chłopaka... bo to nie jego biznes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
wiesz juz mnie on nie zlosci... moze gadac co chce a nie robi to na mnie wrazenia naprawde... ja sie z tych wiadomosci smialam bardzo:) i juz nie dziala na mnie to ze on sie cieszy ze kogos innego poznaje bo ja sie ciesze ze sa inni:) ze mu nie zalezy to wiem i nie rani mnie to juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
ostatnio poczulam sie bardzo atrakcyjna i wiem ze moge miec lepszego od niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój się wczoraj zapytał jak tam moje życie uczuciowe.. a ja mu mówię że mam kogoś na oku ale nie wiem czy jemu zależy (chodziło mi o niego :D) a on nie załapał że o niego chodziło i udawał że się cieszy ale twarz mu się tak dziwnie wykrzywiła.. kurcze widziałam że go to jakoś zabolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
hmm jego pani to trzebabylo jeszcze go naprowadzic ze to o nim mowa jest:) by sie ucieszyl na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz dystans do tego co Ci Tomek pisze to ok.. Ten mój były na każdy mój milszy gest, reagował wybuchem uczuć :o a ja automatycznie się wycofywałam... a jak mu potem napisałam że pod koniec naszego "związku" nawet pocałunki były inne(były inne bo troche wymuszone z jego strony, a nawet jak ja też tego chciałam to nie przemawiała przeze mnie miłość tylko pożądanie) - on za te słowa że pocałunki były inne niż kiedyś bardzo się zasmucił, poczuł dotkliwie zraniony, że on w nich przelewał całe uczucie do mnie... ehhh a ja wcale tego nie chciałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
nie no juz nie reaguje na cokolwiek milego z jego strony... tak w ogole to sie wczoraj z nim widzialam zaprosil mnie na spacer a ze byla ladna pogoda sie zgodzilam... w sumie dretowo bylo jak nigdy:) iii jakos tak dotarlo do mnie ze cos juz sie zmienilo:) cos wygasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze że nie zgodziłaś się na seks... zrobił z siebie pajaca tą propozycją :o i pamiętaj, jak już będziesz mieć nowego, nie pozwól żeby ten zaczął mieszać, jak będzie wtedy chciał wrócić, to trzeba mu zasadzić kopa w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
no szczerze wypomnialam mu wczoraj ta propozycje... w ogole widze w nim czlowieka ktory jednak budzi we mnie jakies obrzydzenie... juz go nie idealizuje:) dostrzegam innych... sam przyznal ze jestem bardzo atrakcyjna... i powiedzial ze znajomi mowia ze jestem ladniejsza od tej klaudi... he he chce isc do gorszej. na dodatek znajomi mu mowili ze tamta sie puszcza:D on nie wierzy w to:) hehe jeszcze sie niezle oszuka iiiiiii bardzo dobrze jak sie oszuka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×