Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość zalamana zrozpaczona
witajcie kochane:) za godzine mam randke:) dobrze ze pogoda ladna:) mmm nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
z chlopakiem poznanym na imprezie w piatek:) a co:) wolno mi':) aczkolwiek byly moj Tomasz Ł... nie jest z tego faktu zadowolony. wczoraj mnie wypytytal co to za jeden iiii powiedzial ze ma nadzieje ze mnie nie zrani tak jak on:) ja na to ze tez mam taka nadzieje. z reszta to tylko spotkanie takie:) nie wiadomo co to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ale fajnie! Widzisz ZyZa ? Agatka Ci od razu mówiła ! :D Będzie super! Napisz później wrażenia :) PS. A przystojny? :) Ja dzisiaj też mam randkę :) Na szczęście z moim Jędrusiem kochanym :* _______________________________________ A.. mój Jędruś przeczytał całe nasze forum ;) Bestialsko się na nie wdarł i przeczytał te nasze kobiece gadki :D Pozdrawiamy kochanie :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
wydaje mi sie calkiem calkiem:) ale wiesz jak to na imprezie:) dzisiaj sie mu przyjze lepiej:) ale bardzo fajnie przez te dwa dni mi sie z nim gadalo na gg i przez smsy... tak naprawde fajnie:) z reszta boski nie musi byc:) ja tez idealem nie jestem. grunt zeby i w glowce mial troche poukladane:) ale jest 2 latka mlodszy:) a co tam:) ja np mam 22 lata a musze dowod pokazywac kupujac piwo:) czyli wydaje sie ze mam mniej niz 18:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
a wlasnie jak ci sie z jedrusiem uklada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny tak z ciekawosci
anna smieszka wedlug numerologi pasujecie do siebie asenatka a jaki sa Wasze znaki zodiaku ona Wy niby tez pasujecie brunetko Wy tez do siebie pasujecie a jakie sa Wasze znaki zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny tak z ciekawosci
zalamana a Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
ja narazie nikogo nie mam wiec nie mam kogo nr podac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
hmmm w zasadzie poinnam nick zmienic bo nie jestem juz zalamana zrozpaczona:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co chcesz Śmieszko Anno byśmy doceniły hm? Acha. Doradzimy. Hmm. Ja polecam spokój. Nastko, za lusterko warte 400zł :-/ 4 miechy. Pojebało ich :-/ Biedactwo takie, widziałam go dzisiaj w "garniaku". Wystraszony. Prawie się popłakał jak do nas mówił. Zaś nie pogadaliśmy ale ściskał mi ciągle dłoń. Ogólnie to kicha. Najpiękniejsze dni lata :( Dranie! O pozdrawiamy Jędrusia naszej Brunetiti :D Mnie chyba też ktoś czyta ;) Tzn chwilami jestem pewna, że jakimś nudzącym się mężczyznom chce się czytać te wypociny :D Myszki grasują dookoła. Pozdrawiam kolegów :P Ja jestem 5 a on 7. Wiem, że chujnia ale jebać numerki :P Pięknie mamy ostatnio nie :O Taki klimacik... hmm.. kuźwa! Zaś się wścieknę! Chyba głodna jestem :O Buziam dziełuszki. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka - a ja się dziś dowiedziałam, że sobie nie mogę odliczyć netu, bo nie ma z czego... chlip chlip :( zz - popatrz jak niedużo czasu minęło i już nie jesteś :) Ja mam randkę w czwartek/piątek za 2 tygodnie :o Moje biedne nie da rady częściej przyjeżdżać.. Za to 4 dni razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny tak z ciekawosci
zalamana bylego mozesz zobaczymy czy sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
bo mam go juz dosc... niech spada:) nie wie co traci:) lece... trzymac kciuki. zdam relacje pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net mi umarł ;) ZZ powodzenia :) Ona- dlaczego nie możesz odliczyc? Masz powyżej 760 zł? Bo w takich przypadkach odliczać już nie można.. ;) Tak - cholera! nie rozumiem ? Jakie lusterko?? Ja jestem Wodnik, on Bliźnięta :D układa się na chwilę obecną bardzo fajnie :D (inaczej napisać nie mogę, bo mnie zrąbie jak przeczyta :P, nie nie, to szczera prawda :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ...
tak wy własnie do siebie nie pasujecie :) pod tym wzgledem :) brunetko a Wy moim zdaniem bardzo do siebie pasujecie widać że się rozumiecie oceniam to na podstawie tego co tu pisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunetito lusterko z radiowozu, które rozbił kolega a posądzono jego :( Wkurzył jeszcze sąd więc się zemścili, żeby dać mu nauczkę. Ale nie pomyśleli o tym, że zjebali najpięknięjszy czas jaki nas czekał. Mnie! Już mnie wkurwili... chciał zapłacić od ręki ;) No heloł! Bywam, że się wściekam na to strasznie. A teraz się luzuję na balkonie. Pilnuję niewyspanej przyjaciółce psa po kastracji. Jajć! Jego moszna jest w stanie ciężkim. Póki co śpi. A tak to wściekle próbuje sobie tę mosznę wygryźć w pizdu. Bez kitu. Byście to widziały Dżiiiii.... I w skafandrze i kołnierzu i spodenkach na dupie :D Pocieszny duży psiak :D Też chyba jestem wodnik :P Hehe ;) Zrąbie zrąbie, nie ma co się śmiać! Kiszka :) Mój tu nie wpadnie... bynajmniej nie przez kolejne 4 miesiące :P :O Właśnie wiem, że nie pasujemy. W żadnym horoskopie tego nie napisali! Serio! Czuję jakby coś pominięto w tych zjebanych astrologiACH. Już im nie wierzę. JebaĆ to. Nie pasujemy no nie, ale wiem co czujemy.. Kuźwa! I dlatego że nie pasujemy do siebie to się staje coraz bardziej pojebane! Ale mi chyba nic nie pasuje :P Wina chyba tego, że jestem wodnikiem do tego piąTKĄ więc,... dla mnie życie skończy się masakrycznie... wierzę... heh. Czasem ze sobą nie mogę wytrzymać, co dopiero inni... Masakrejszyn!!! Ale mamy piękny dzień :D :D :D Ej. Nie gadajcie że w szoku! Pisałam już od piątku? :( Ja się próbuję oswoić z tym trochę, jakoś mi to idzie a wy o szoku. To mnie dopadł na dobre. Szok! Że co kurrr.. Że on siedzi? Ja sama nie wierzę chyba :/ Wiecie... tak samo mi go brak jak ostatnio ciągle... tylko ... kurdę, no. Nieważne. Elo. Jak mija dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
moj to 8 a mojgo bylego 4 wiecie co spotkanie to 1 wielka porazka byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak teraz z szokiem się pogodziłam to wiecie co mam ochotę zrobić? Wysłać zaproszenie koledze na komendę lub sądy w celu odebrania zarzutów na siebie. Kurdę, tak mi honor mówi teraz. No jak? Za co? Dlaczego? No skoro kolega zachować się nie umie pijany to chociaż trzeźwy niech się zachowa. Kurwa! To całe najfajniejsze miesiące. Wszystko co najlepsze w zamian za siedzenie w pierdlu? Ja nie wiem czy to jest człowiek który na to zasłużył. I tu się wkurwiam... zaczynam dopiero. Ogólnie easy. Po to tu piszę, żeby w domu nie pleść :P Ale... to by było słuszne wg mnie i najlepsze wyjście. Aczkolwiek na pewno ma wady... Nikt nie chce wyjść na egoistę więc... Można już nawet nie liczyć na dobre obroty spraw ale licząc dobre wyjścia z nich. Dobra. Spacerek z piesiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... co mogło mnie spotkać no. Czekaj Tak. Tak czekaj. Czekaj. CZEKAJ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona sprawdziłam ta stronke i super sie zgadza wszystko Podobieństwo: Godna podziwu para, która funkcjonuje w zgodzie i prowadzi życie bogate w zobowiązania światowe. Strzelec ceni grzeczność i delikatność Wagi. Na odwrót, Waga lubi wygląd schludny i optymistyczny Strzelca i pozwoli się porwać przez szlachetne marzenia i jego zniewalającą żywotność. Życie erotyczne pary, w pierwszym momencie będzie bardzo pohamowane, lecz po krótkim czasie stanie się bardzo impulsywne i porywcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny tak z ciekawosci
ona... a mi własnie wedlug tej strony nic nie pasuje, bo byk i koziorożec powinni stworzyć trwały związek a on zostawił mnie dla innej ;( która według tego zupełnie do niego nie pasuje! :( ale zaczął ostatnio dzwonić do mnie to może mu się nie układa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny tak z ciekawosci
asenatko pytam bo pod wzgledem numerologi nie pasujecie do siebie a wedlug horoskopow baaardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×