Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość dziewczyny tak z ciekawosci
ja chyba już też...ale z tego co obserwuje to duzo par jest wlasnie dobrych albo pod wzgledem numerologi lub horoskopow albo jednego i dugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
a moje 8 i 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny tak z ciekawosci
załamana wy chyba nie coś tu dziwnego wychodzi...bo 8 pasuje do 4, a do 4, 8 juz nie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
hahaha:) no i nie jestesmy. czyli ja pasuje do niego on do mnei nei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny tak z ciekawosci
ja z pewnym chłopakiem bylam chciał sie żenić oboje byliśmy 7 czyli niby pasowalismy do siebie a teraz on jest z 6 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny tak z ciekawosci
załamana a ta jego nowa wiesz jaka jest liczba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
ale on nie ma nowej:) tamta ma faceta wiec w sumie nie ma nikogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny tak z ciekawosci
acha sory to coś mi się pomieszało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny tak z ciekawosci
Nastazjo mówisz o numerologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
wiesz co.. niewypal straszny... spotkalismy sie... poszlismy na spacer jego zarty byly zenujace... a rozmowa w ogole sie nie kleila... i z wygladu jednak taki se.. co ja widzialam wczesniej nie wiem:) ogolnie zle... ale ja mu bardzo sie pdobam... godzine spotkanie trwalo chyba sie kapnal ze nic... pozniej pisal ze jak... bo on to pocalowac mnie chcial i przeprosil ze nie kupil mi rozy;/ bez sens ja napisalam ze sie nakrecil... bardzo i ze z mojej str iskierki nie bylo... a on ze wiedzial ze tak bedzie i ze co zrobil zle a moze byl za dobry... i wiecie czego mi zyczyl? zebym poznala jakiego frajera co cpa chla i mnie wykorzysta i zebym nie pisala do niego... szczerze dobrze ze mi sie nie spodobal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejny typek Zecia. Niech idzie sobie do swojego Paszczurowa, skąd przybył :D E no problem jest taki, że mój WSPANIAŁY, CUDOWNY, MEGAKOCHANY i PRZEPIĘKNY Jędruś tutaj zagląda, BA (!) śmieje się z tego co tutaj piszę.. i jak mam mu obrabiać doopkę? :D I'm sad :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
ale po co w ogole tu zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horoskop na dziś: Poniedziałek: Wodnik Sprzyja pogoda ducha. Swoje plany zrealizujesz w sposób bardzo oryginalny, dzieki czemu efekty twojej pracy będa bardzo zadawalające. Nowe kontakty zainspirują cię do podjęcia poważnych działań. http://www.horoskoppartnerski.com.pl/ Uczucia- Rok 2010 rozpocznie się dla niektórych Wodników od możliwości wejścia w namiętny romans. Ogólnie cały rok będzie pod znakiem uczuć. Jeśli jesteś osoba samotna czekają Cię przygody miłosne, flirty, zauroczenia i imprezy towarzyskie. Jeśli jesteś w związku pamiętaj że spotykanie się z inna osobą w tajemnicy może zniszczyć Twój związek. Prawda wyjdzie na jaw. Strzeż się Lwów, które będą chciały narzucić tobie swój porządek. Praca i finanse Ten rok będzie rokiem spokoju i pewności bytu. Nie martw się o prace, rób to co zawsze i patrz z nadzieja na przyszłość. W połowie roku możliwość rozwoju. Dokształcanie się wchodzi w grę. Pamiętaj, iż ten rok będzie rokiem nowych możliwości, wiec nie przegap szansy na awans czy podwyżkę. Wodniki szukające pracy powinny znaleźć prace dzięki sprzyjającym urzędom. Osoby urodzone pod tym znakiem są szczere, otwarte, spokojne i dobroduszne. Posiadają wiele zainteresowań. Wygląd zewnętrzny jest dla nich bardzo ważny i dbają o niego całe życie. Marnują czas na zasięganie porad, z których nigdy nie korzystają. Działają kojąco na towarzystwo. Kobiety są pracowite, gospodarne, i bardzo zaradne. Mają wiele hobby, są intelektualistkami. Jako żony są temperamentne i kłótliwe. Starają się żenić z bogatymi mężczyznami i bardzo inteligentnymi Związek Wodnika z Wodnikiem to jeden najdoskonalszych połączeń. Osoby urodzone pod tym znakiem nie powinny się obawiać o miłość czy pieniądze w życiu. Osoby te powinny być przygotowane na zmienność losu. Czasami mogą być to dramatyczne zmiany, których nie da się przezwyciężyć. Muszą uważać na swoje zdrowie . Panująca planeta- Uran Szczęśliwy kamień- Ametyst Kolor- pomarańczowy Szczęśliwy dzień- niedziela Związek z bykiem to druga z najgorszych opcji. PANI WODNIK i PAN BYK Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska To para miłosnych ryzykantów. Pasują do siebie jak ogień i woda. Trudno im będzie wytrzymać dłużej ze sobą. Każde ma inne upodobania i zainteresowania. Jedno będzie nakłaniało drugie do radykalnych zmian osobowości. Pani Wodnik nie będzie przejmować się prozą codziennego życia i partnerowi zostawiać będzie załatwianie pilnych spraw i pilnowanie terminów. Pan Byk może po pewnym czasie znudzić żywą Panią Wodnik. Siedzenie w domu przed telewizorem z talerzem jedzenia na kolanach nie jest jej ulubioną formą spędzania czasu. Aby związek miał szanse na przetrwanie, Pani Wodnik powinna przykładać większą wagę do spraw codziennych i nauczyć się gotować. Pan Byk natomiast powinien przyzwyczaić się do zmiennych nastrojów partnerki. Tu się kuźwa dużo zgadza. Ale i tak nie wierzę :P Jestem w szoku. Ok? :) http://horoskop.wp.pl/cid,10,hid,78,title,Wasza-numerologia,numerologia_partnerska.html?ticaid=1a0f6 Piątka z Siódemką Trudny układ, gdyż Piątka nie rozumie potrzeby wolności swojego partnera, a dla Siódemki niezależność jest bardzo ważna. Siódemka potrzebuje ciszy i samotności, Piątka chce jak najwięcej doświadczać. *** O tak o za lusterko Nastko o. Acha. W sprawie seksu nie pomagam. radźcie sobie same. Ale zajrzę, bo jestem zboczona :P "czego pragnie wlozku osiemnastoletni bardzo pewny siebie chłopak?" Czego pragnie hmm.. Ciebie? Małego sam na sam i bara bara. Nic wielkiego ;) J.P. I ty w cuda wierzysz? :) Fajnie, cudaku :P Ej. Dzisiaj to byłam pewna że mnie piorun trzaśnie. Tak się pogoda zmieniła. :*(\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
boze jak ja nie cierpie okresu... dobija mnie 2 dzien... czy wy tez macie takie ostre czy lagodne:) bo ja to nie dosc ze 6 dni... to boli strasznie i leje sie ze mnie:( tak z innej beczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... ja nadal nie wierzę...4 miechy za lusterko ? :o :o :o ej kurna maj czerwiec lipiec sierpień? :o KURNA... przeyebane :o Agatka :D PRzecież wszyscy wiemy że Jędruś jest WSPANIAŁY :P Ej TAAAAK on wodnik ja panna zapodajcie jakiś fajny horoskopik :P dziewczyny, schodzimy na psy :D:D P.S. Agatko Ty wodniczko jedna - wodniki sa straaaaszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana - Jędrka może zainteresować ten Twój okres :P :D ze mnie się na szczescie nie leje jak z beczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
hahaha jak poczyta o moim okresie to sobie daruje to forum:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×