Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość lonabezogona
Hej dziewczyny :) ja już cała się trzęse przed tym spotkaniem nie spałam całą noc poza tym waże 5 kg mniej :( ciekawe jak to będzie po spotkaniu mam zamiar jechać na grób taty posiedziec i sobie tam poplakać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Lona jedyne co mi przychodzi do glowy to zebys starala ukryc swoje emocje nie prosic nie plakac, badz usmiechnieta mimo ze serce bedzie sie łamało zachowaj sie jak Dama z klasa niech taka cie zapamieta potem zobaczymy jak sie potoczy twoja historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Hej dziewczyny :) No ja Wam powiem,że też straciłam na wadze,dzisiaj mi się śnił,że sobie leżymy i oglądamy film :( Rano wstałam,ledwo mama mnie z łóżka wyciągnęła,ja przybita i pierwsze co,to wzięłam syrop na uspokojenie :( lonabezogona - nie martw się,bądź silna ! Trzymam za Was kciuki :) i tak jak pisze natalka - ukryj emocje,postaraj się nie wymięknąć. asenatka - no jak miło się to czyta :) Cieszę się,że u Was jest ok! Dziewczyny,ja tak samo wkurzałam się o jego wyjścia,zabraniałam mu,zawsze chciałam ,żeby przyjechał do mnie,zamiast iść z kolegą na piwo.A gdy już poszedł,to ja zaraz obrażona,itd.Jemu tego brakowało,ja naprawdę widzę swój błąd,powoli zaczynam rozumieć naturę facetów :( Ale niech tylko on da mi szansę! Teraz na dodatek czuje do mnie złość przez tą kłótnię i to,co mu powiedziałam,ale mam nadzieję,że nie uniesie się męską dumą i nie odejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona
Hej był u mnie 30 min pogadaliśmy bez emocji zero płaczu jestem z siebie dumna ale to dzięki Wam :) już biedny nie spotyka z tą dziewczyną bo się okazała nie taka jak myślał hahahaha i dobrze mu tak. W każdym razie nie jesteśmy razem i narazie nic z tego nie będzie bo on nadal myśli. Nie życzę mu źle ale mam nadzieję że ona mu jeszcze pokaże hahaha. W każdym razie ja nie mam zamiaru dziś siedzieć i płakać b mam dość. Dziś wychodzę i mam zamiar miło spędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
TO super ze sie nie Lona nie złamałaś idź i baw sie dobrze a mysliciel niech siedzi i duma nadal....Moj juz tak mysli 10 dni:( nawet kontakt nam sie urwal tz pisemy ale co kilka dni typu co u ciebie ...fajnie a co ty porabiasz...dam mu jeszcze czas do polowy pazdiernika:) zobaczymy czy sprawdzi sie przepowiednia cyganki i anieli.. a ja dzis miala jechac na super impreze drugi raz takiej okazji miala nie bede same showbinesy hahhahah kupilam sukienke sexy glamur i butki. Od kilku dni chodzilam taka zestresowana czułam niepewnosc a swojemu instynktowi zawsze wierze i wczoraj zrezygnowalam zrozumialam ze nie chce narobic facetowi nadzeji a sobie problemow no i znisczyc tak waznej dla mnei znajomosci........ i wlasnie od rana dopadl mnie dol bo niby moj mysli i mysli i sie domyslec nie moze czy chce ze mna zyc czy nie a ja nie jestem tak silna by wpasc w ramiona swietnego faceta wiem ze przy nim mialam luz blus hmhmhmmh wiecie ze pierwszy raz tak kochammm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
lonabezogonka - i brawo :) nie złamałaś się,świetnie! :) a poczekaj,poczekaj,jeszcze zatęskni :) natalka - ja dzisiaj idę do znajomej,miałam iść na tą imprezę(gdzie MOŻE i on będzie),ale jednak nie,chociaż korci mnie.Bo tak to będę za nim chodzić,sprawdzać co robi,a to nie może tak być :( i ja nie wyobrażam siebie z innym facetem :( kurczę no ... od niedzieli łóżko nie ogarnięte,tzn.jego poduszka jak leżała,tak leży :( jedynie kołdrę zabieram rano,ale poduszki nie ruszam :( no a dziś wieczorem zapewne będę rozmyślać - gdzie jest,co robi,z kim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :* Asenatka dobrze mówi. lona.. dobrze że tak wyszło. musisz przeczekać a sie ułozy. chyba że to taki typ jak ten moj to bedzie milczał i milczał debil jeden ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem co dzisbede robiła. jak bede siedziaął w domu to też sie nic nie stanie. bo ja już sie przyzywyczaiłam do samotnych sobót :)) to jest taka sama sobota tylko ze bez niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Swoja droga co do postu Asenatki to mój miał tą swobode i go nie zasypyalam smsami jak wyszedł z koelgami bo miał do tego prawo :) chyba że byla juz 2 w nocy a jego jeszcze nie było w domu wiec wtedy pytałam czy już wrócił czy jeszcze jest z kolegami. i tyle.jak jeszcze jest to ja mówie ide spać a Ty siedź :D a oni jak robią co chcą to też źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Za nimi po prostu nie można nadążyć-jak mają wolność to jest źle i też im coś nie pasuje,albo po prostu wchodzą nam na głowę,a jak nie mają wolności,to też niedobrze,bo narzekają,że czują się uwięzieni.Ten mój pewnie teraz smakuje wolności i dobrze się bawi z kolegami,bo coś cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia:))
Dziewczyny czytalyscie DLACZEGO MEZCZYZNI KOCHAJA ZOLZY?? wlasnei sciagnelam i czytam i jakby piorun we mnei strzelil widze jakie bledy popelnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
natalia,mogłabyś podać skąd ściągnęłaś :)?Z chęcią przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Ciesze sie,że moim postem chociaz troszke pomogłam .Najważniejsze jest zeby uczyć się na swoich błędach ale i tez na cudzych. Czytałam tą książke dlaczego mężczyżni kochaja zołzy i tak średnio sie z nią zgadzam. Werka moja kochana i do mnie uśmiechneło sie szczęscie co do pracy dzis do mnie babka dzwoniła ze mnie wybrali i ze mam przyjsc w poniedziałek przygotuja mi dokumenty.Mieli dac odpowiedz wczoraj i bylam przekonana ze sie nie udało i dzis zastanawiałam sie co jest nie tak ze mna ze mi sie nie udaje a dzis zadzwoniła ze mieli wczoraj jeszcze rozmowy z kandydatami i podejmowali decyzje i było pózno i nie chcieli juz dzwonic po nocy a ja dosłownie z nadzieja warowałam cały dzien przy tel ia dzis taka niespodzianka ale jestem happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratulacje asenatko:* no nie dogodzi im sie i tyle :) ja ksiazki nie czytałam ale chetnie zerkne :D to moj email andrenovia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia:))
kladyna podaj maila to ci podesle ksiazke jest swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Dzięki,to mój mail -> thesunset@onet.pl I zaraz zabieram się za lekturkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona
No widzicie a ja nigdy do niego nie zadzwoniłam jak gdzies wyszedł nigdy nie napisałam bo jakoś nie chciałam do kontrolować tylko jak był już w domu nieważne o której to pisał dobranoc :) wiec ja powiem tak ja chyba go nie kontrolowałam a może się mylę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Ja kontrolowałam i to baaardzo,w sumie to mój świat,to on.Godzina 21,nie było go na gg(a zwykle o tej już był) i ja już sms z zapytaniem gdzie jest i co robi :/ Albo tekst typu''Bądź o 22 na gg,bo chcę o czymś pogadać'',a tak naprawdę o niczym nie chciałam gadać,po prostu chciałam,żeby już był w domu :( I gdy się spóźniał,to ja już smsy,telefon ...Miał zakończenie sezonu piłkarskiego(jego druga miłość),więc wiedziałam,że będą %.Na początku nie kazałam iść,ale ostatecznie się zgodziłam,no i czekałam do 2 w nocy aż wróci,bo wstępnie mówił,że góra do tej godziny będzie na tym grillu i %. I musiał się pokazać na gg,że jest,bo nie wierzyłam w smsy,czy telefony(miałam wrażenie,że mówi,że jest w domu,a mógł być gdzieś indziej).Więc same widzicie jak to było,ja teraz widzę ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mylisz sie bo ja tez tego nie robiłam, :D też mi pisał dobranoc jak wrócił :)) ale to też złe było jak widać :D no czemu on ?:D jak to czemu bo żadna inna z nim nie wytrzyma :D acha noo tak zapomniałam xD gadam sobie zmoimi myślami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiać jak bym sie zachowywała tak jak klaudyna to mój by ze mną miesiaca nie wytrzymał :D myśle że lekka przesada. dzięki Asenatka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
huston-wiem,wiem,mega przesada i teraz jest mi głupio przez to :D :( On mi powiedział,że nie chce takiego związku,bo jak tak to ma wyglądać,to on dziękuje...A ja do niego,że się zmienię,no a teraz dzięki Wam widzę dokładnie swój błąd :( Zostało mi tylko czekać na jego ruch.A jeżeli stracę go przez to,to będę miała do siebie meeega żal :( On mi mówił,że nie rozumie dlaczego taka jestem,żebym się opanowała,a ja dalej swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia:))
Kladynko wyslalm ci ksiazke z poczty siostry.....ale dol kurde widac ze bylam kretynka w tym zwiazku juz wiem jak powinnam byla sie zachowywac hahhahahhahhaha tak samo jak w zwiazkach w ktorych nie kochalam a tu dupa zakochalam sie i wszystkie moje zasady diabel schowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Dziękuję za maila,właśnie sprawdziłam pocztę :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona
Dziewczyny powiem tak jak to zwykle bywa widzimy swoje błędy dopiero po czasie jak stanie się coś złego bo taka ludzka natura. Ja nie jestem ideałem i pewnie dużo rzeczy źle zrobiłam bo nawet mi kiedyś powiedział że mu daje za dużo swobody hahaha :D Ja nie wiem co zrobię jak on będzie chciał wrócić na dzień dzisiejszy wybaczę i zapomnę wszystko ale nie wiem czy już jutro też tak będę czuć może to i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
natalia,dziękuję bardzo :) już się wzięłam za lekturę :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona
a jak macie tego ebooka to ja też bym chętnie poprosiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podaj meila to wyśle bo nie wiem czy jest asenatka jeszcze:) Ty chociaż wiesz lona że chcesz wybaczyc i zapomnieć a ja po tym wszystkim to nie wiem czy che na niego od nowa patrzeć. bo on na razie mnie nie widzi tylko przyjaciółka wiec moze i ja powinnam go nie zauwżyć jak zacznie sie odzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna jezeli da ci szanse to powinnaś to na prawić bo zamknełaś chłopaka w wiezeiniu. tak samo jak bycie razem nie oznacza ciaglego prania i sprzatania i gotowania bo niby tak trzeba. nie mamy obowiazku tego robic przy współnym zamieszkaniu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×