Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość kla(łłłłłłł)dyna
Dziewczyny zagotowałam się !!!! Weszłam na gg i tak zaczęłam węszyć u jego znajomych ... i patrzę,a tam komentarz u 16letniej(!!!!!!!!!!)dziewczyny,jego znajomej.Napisał tak''Czy te oczy mogą kłamać heh ;) '' a jej siostra napisała zaraz po nim''No proszę:P jak tu się bracia o Ciebie biją :P'' !!!! Aż mnie zamurowało !!! I tak sobie pomyslałam ....czy to nie z nią mnie zdradził ;/??A może on z nią jest??Komentarz z 1 września,a ta impreza była 30 sierpnia ... nie wiem co o tym myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Tfu,na nk,a nie gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Jestem nienormalna,już napisałam smsa :( Chyba musi mi ktoś zabrać ten głupi tel ... Zapytałam czy mnie zdradza,bo ja już nic nie rozumiem i żeby był szczery.A on''Nie ważne,nic nie robię'' .. I zapytałam czy już przemyślał?A on ,że jeszcze nie,a ja na to''Ech,to niech Ci już przechodzi,bo ja tęsknie,jesteśmy zawieszeni'' :( Nie no ,ja zaraz oszaleje i do niego pojadę :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Jeżeli on by mnie zdradził z 16letnią dziewczyn(k)ą ... to chyba bym się poćwiartkowała ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje zawiesić działalnośc na nk :] nic to nie da on moze sobie psiać do kogo chce i nic tego nie zmieni. a jakbedziesz tak robia to SIEBIE pogrązysz a nie jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Zrobiłam wywiad środowiskowy z tą dziewuchą (jako jakiś chłopak :( ) i wiem,że nie ma chłopaka,uf.Jestem strasznie zazdrosna nawet o komentarz,a mojego zawsze to wkurzało :( że ja taka zazdrosna o głupi koment do koleżanki,ech. Mam dziwne myśli,że on kogoś ma.Może chce zobaczyć jak jest z inną?Wkurza mnie to czekanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram kolezanke... Wiem, ze dziwnie to zabrzmi, choc to calkiem normalne, ale podchodzisz do tego bardzo emocjonalnie, nawet jesli tak jest to on nie powinien o tym wiedziec. Wie, ze go kochasz, ze tesknisz i ze chcesz z nim byc... czyli to co najwazniejsze wie... Zgodnie z powiedzeniem 'co za duzo to niezdrowo' proponuje wziac gleboki oddech i przeczekac z zacisnietymi zebami, wiem ze jest ciezko, ale nic lepszego nie mozesz zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Wiem,muszę to przeczekać,ale strasznie ciężko.Same widzicie jaka ja jestem,działam pod wpływem emocji,co zawsze go wkurzało.Nie znałam prawdy,a już robiłam aferę.Zamiast czekać na jego wytłumaczenia.Fakt,to męczące.Tylko ile mam czekać,aż on przemyśli?Wiecie co?On mi kiedyś już tak zrobił.Nie pamiętam o co poszło,ale niby ''odszedł''ode mnie,milczał 3 dni,a ja błagałam o powrót,płakałam,istna histeria.Pojechałam na imprezę,gdzie i on był,jakiś koleś podbijał do mnie i wtedy mnie złapał i powiedział,że to był żart :/ Że chciał mi dać nauczkę,żebym się zmieniła,żeby to mną potrząsnęło.Ale jak zobaczył,że jakiś podbija do mnie,to już musiał skończyć to ''udawanie''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
jak dobrze pamiętam,to poszło o to,że ja co jakiś czas''zrywałam''z nim i go to wkurzało i chciał mi dać nauczkę,że nie ma takiej zabawy uczuciami,żebym zobaczyła jak to jest,jak to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.. trzeba przeczekac... nie ma innego wyjscia. Ja czekam juz 4 miesiace - mam nadzieje ze tobie pojdzie szybciej ;) nie no napewno bedzie dobrze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Z tymi facetami są same problemy.Ja ich kompletnie nie rozumiem. My mamy 22,no w sumie już niedługo 23 lata,jesteśmy w tym samym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona
Hej dziewczyny podam przykład koleżanki. Byli razem 10 lat i nagle mu się odwidziało. Zerwali. Ona ułożyła sobie życie z świetnym chłopakiem są już razem ponad rok. A on się do niej nagle odezwał po roku ciszy. Co za poj... Wiec tak czy siak pamiętajcie że on się kiedyś odezwie a wtedy może być już za poźno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze to nie bedzie do końca miłe ale mi tak znajomi mówia jak zaczynam robić głupoty i nie widzieć niczego poza tym osobnikiem. a wiec przestań sprawdzać co on robi jego znajomyh opisy na gadu na nk cokowliek po co ? a po to żeby o nim zapomnieć. myśli tak ? niech mysli ale jak on ma myśleć jak Ty co dzień do niego piszesz i pytasz czy już mu przeszło czy jeszcze. mój by mnie juz dawno zabił. mało tego co tym osiagniesz ? nic. Twoj czas czekania sie po prostu wydłuzy. to nie jest tak hop i już. chce przemyśleć czy z tak nadgorliwym osobnikiem chce dalej być. czy z osobą która z jednej storny mówi mu że go kocha ze ufa ze teskni a zdrugiej sprawdza czy ja zdradził ? tym tylko potwierdzasz że Twoja pozycja jest słaba. kobieta powinan być pewna. chce myśleć ? niech myśli a Ty zajmijsie sobią i nie czekaj. to czekanie Cie tylko zabije. bo Ty z tego co widać nie robisz nic tylko sprawdza komentarze znajomych itd. nech sobie pisze skooro to tylko koleżanka to czemu ma nie pisać ? podstawowy bład ludzi ktorzy są ze sobią zamykają sie na innych. na przyacjiół znajomych. czemu teraz w domu siedzisz nie wyjdziesz gdzieś nie obiejrzysz tv ? moze powinnaś. to że Twój zwiazek stoi pod znakiem zapytania nie znaczy ze on dobiegnie konca. a Taka postawą wbijasz sobie po prostu gwóźdź do trudmny. napisałass do niego stało sie ale tym smsem dałaś mu do zrozumienia że siedzisz i czekasz na jego znak. na kiwniecie palcem ., proponuje zacząć czytac ksiażke o zołzach która była wysyłana. pierwszy rozdział to zasady kóre powinnaś poznać za czym jutro znowu do niego napiszesz. albo jeszcze dzisiaj bo znowu coś wyczytasz. pomyśl ze ten komentarz to nic. przecież oni pisza to na widoku. a co jeśli piszą też wiadomości? tegfo nie sprawdzisz a w twoim wypadku to i moze lepiej bo znowu zasypała byś go 100 smsów co to za jedna. tak sie nie za mozan zachowywać. ja z moim nie mam kontaktu od 2 miseicy a wiem że spotyka sie z przyajcióka całymi dniami tam siedzi i do niej jeździ ponad 150 km i co ? nic nie napisałam nawet sie slowem nie odezwałam a wiem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie lona dobrze mówi. :) też jestem tego samego zdania. a tam ten post wyzej był do koleżanki Klaudyny :)na opamietanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Dzięki Huston !! Potrząsnęłaś mną.I to dobrze! Mam jakąś manię na jego punkcie,faktycznie-gdy patrzę na to z boku,to nie daję mu tego czasu,odpoczynku,dalej jestem nachalna.A niech ma odpoczynek,ja nie będę się zamartwiała co robi i z kim.Tak czy owak,on musi się na coś zdecydować,ja czekam.A w sobotę jadę na imprezę,już postanowione :) Jutro jadę kupić sobie jakiś boski ciuszek,a co!Coś mi się należy od życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój post miał to na celu. moze ci pomoze :D oby bo inaczej strace cierpliwosć :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Huston sama widzisz jaką trzeba mieć przy mnie cierpliwość :) Jestem w gorącej wodzie kąpana.Ale obiecuję sobie i Wam,że od jutra cisza!!Nic się do niego nie odezwę,kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie obiecujesz do dzisiaj :D:D ale dobrze niech bedzie :D a jak napiszesz to Ci nie pozwolimy pisać na tym forum. ja nie moge ty byś go zamęczyła :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Ok,to od dziś :D Już nic nie napisałam i nie napiszę!Nie i jeszcze raz nie,dzięki za potrząśnięcie mną,było mi to potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami takie cos jest potrzebne wiem to po sobie. ale na prawde to bez sesnu jest, myśle że nie długo doszła byś do takiego samego wniosku. :D ale to skutki mogłby by być inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Masz rację Huston :) w sumie to hmm,on niech myśli,ma ten odpoczynek,no a ja w tym czasie będę ''walczyć''z emocjami i moim charakterkiem :) oki mykam już,dobranoc dziewuszki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ntalka:))
Kladynko przeczytaj ksiazke ktora ci wyslalam duzo z niej zrozumiesz...zostala napisana w oparciu o wypowiedzi facetow zrozumiesz dlaczego on potrzebuje czasu do namyslu..... swoja droga wow dziewczyny jestem pod wrazeniem jak ni zajze z 3 godz na forum to potem wybiegiam z tematu :) rozkrecamy sie. A ja mam urodziny w tym miesiacu ciekawe czy bedzie pamietal hahahhahah jak nie to go juz oleje:) pojade w swiat na 3 miechy wroce na ŚBN arodzenia odmieniona z nowa fryzura i hollywoodzkim usmiechem hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NatALKA istnieje mozliwosć że Ci tych życzeń nie złoży ;] no jak ten mój mi ;] i też mówiłam że nie chce go jak tak zrobi oho no widać jak nie chce. to znaczy ja na ten moment nie wiem co chce wiec to inna bajka :D a piosenka sympatyczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
okaze sie za 3 tygodnie:) wtedy podejme ostateczne kroki ale jak narazie moja niezawodna intuicja podpowiada mi ze sie wyklaruje po mojej mysli hhmmmma moze jestem chora optymistka hahhahahha ja ufam swojemu instynktowi nigdy mnie nei zawiodl i wiem ze chlopakowi znudzi sie to myslenie na moja korzysc ale nie ma nic za darmo moje kochane bedzie sie musial wysilic bo ja juz zmienilam podejscie to zwiazkow i roli KOBIETY w im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi instynkt podpowiada ze on sie do mnie odezwie. nie wie za ile. i czy bedzie chciał wrócić. ale wiem że sie odezwie. ale podobno dobrze jak sie jest optymistką ;p wydaje mi sie że po prostu lepiej nad tym nie mysleć i sobie głowe zawracać co bedzie to bedzie. a moje kochanie jak juz sie zdecyduje to po prostu bedzie miał taką poprzeke ze raczje od razu zrezygnuje xD <lol2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Hej dziewuszki :) Miłego dnia Wam życzę :) Ja od rana w kiepskim humorze.O 4 nad ranem się przebudziłam,bo śniło mi się,że on mnie jednak zdradza,tzn.wybrał inną .. tą 16latkę :( Boże,ja prawie 23 lata,a ona 16,czuję się przez to jakoś dziwnie,jakaś gorsza.Może za dużo o tym myślę,analizuję i dlatego taki sen.Kurde,ja wiem,że czasem facetom odbija dla młodszych,ale po pierwsze,to zwykle jest to po 30-40 r.życia,a po drugie to te dziewczyny są starsze,a nie takie młodziutkie szesnastki :( Mam jakieś dziwne myśli,że może ona mu zakręciła w głowie?Wiecie,ja narzekałam ostatnio,marudziłam,nawet tulić się nie chciałam,takie teksty mu zapodałam,że mnie już nie pociąga,a ona młodsza,to leci na starszego?Takie jakieś dziwne myśli mam.Wiem,nie powinnam się dołować niepotrzebnie,no ale jakoś mnie tak tknęło,jeszcze dziś taki sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Dziewczyny,oby wasi się do was odezwali :) Natalka,a wiesz,Ty masz urodziny za 3 tyg.to może jego coś tknie i taki prezent Ci zrobi :) Oby tak było !!! A ja cóż,czekam.Telefon oddałam mamie,żeby mnie nie korciło z jakimś głupim pytaniem :( tak jak wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Wiecie co w tym wszystkim jest najlepsze?Jakiś miesiąc temu myślałam sobie,że u nas w związku nastała rutyna,że to przyzwyczajenie,a nie miłość,że w sumie brakuje tego czegoś,co było na początku.A z chwilą kiedy zrozumiałam,że mogę go stracić,to poczułam się tak,jak te 4 lata temu :( Ostatnio dotykanie jego ręki było zwykłym dotykaniem,no wiecie-coś naturalnego.A teraz mam dreszcze na samą myśl.Gdy mnie ostatnio dotknął,to ach ... myślałam,że się rozbeczę,aż poczułam motylki w brzuchu :( no i tak zatęskniłam za jego dotykiem,nawet za tym,że czasami mnie wkur***** jak nikt inny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×