Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość natalka:))
Nie kochane nie zazdroszcze tresci smsow i wiadomosci:) ale samego faktu ze on juz powoli dorasta do mysli ze zle zrobil a sama zawartosc smsow to przejaw tego ze jeszcze ma 3latka w sobie poza tym sluchajcie nim tez targaja emocje jak kazdym. Ale najwazniejsze jest to ze reaguje teraz sie wkurza i pisze negatywy ale nadejdzie dzien ze zauwazy ze nerwami nic nie wskura a wrecz przeciwnie tylko Kladynke odsunie od siebie i przyjdzie wyciszony mily i wtedy kladynko DAJ MU W RYJ hahahhah za twoje smutki i cierpienia. Mi chodzi o to ze ten moj czasem napisze ale w sumie to nic konkretnego hahahha wiem ze teraz ma duzo na glowie w zawiazku z mieszkaniem i praktykami ale to zadne tlumaczenie...no nic musze poczekac moj nigdy nie byl agresywny nawet w slowach zawsze mial wszystko przemyslane zanim powiedzial badz napisal no prawie zawsze wiec dam mu jeszcze troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz Ci los :( Trafił na zgejonego patafiana. Współczuję, bo użeranie się z takimi kolesiami to istna walka z wiatrakami-nie ma sensu żadna polemika. Liczy się tylko IGNOR i szeroki uśmiech do tego :D Jak będzie Ci takie teksty serwował to polecę Ci bardzo prosty sposób na zrównanie go z ziemią :) A mianowicie... WYŚMIEJ KAŻDE JEGO ZDANIE!!! Nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie to fajne :D On Ci bredzi za uchem farmazony tonem cwaniaka, pełna powaga, luzacki kunszt i ten... luz blues ;) A Ty co na to? A ty na to WAHAHAHAHA!!! Łapiesz się za brzuch i wyśmiewasz bezlitośnie każdy głupi tekst. I patrz jak MALEJE, maleje... maleje i robi się maciupeńki ;) Albo puść mu to:!!!! Ja mojemu jak mi walił takie teksty - bo nasi faceci mają bardzo wiele wspólnego Klałdynko- to wkurwiałam go taką piosenką: http://www.youtube.com/watch?v=XQwuPska-OI WET ZA WET ;) Nevim, jestli se mam smat nebo plakat. Posral jsem ten żivot. Jsem divny nebo żivot. Żivot je zvlastni. Nekto prelozyt mi to? Pouze bez smeje ;) vtip nebo ne ;) Polibky holky! :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no następna : oko za oko , ząb za ząb a mamusia nie mówiła kochaj bliźniego swego jak siebie samego i że nie rób drugiemu co Tobie nie miłe. no cóż chłodno do nich i stonowanie należy podchodzić z nutką lekceważenia.... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Natalka,własnie to mnie cieszy :) że wreszcie się obudził i widzę,że jest zazdrosny o mnie.Ale i tak dostanie w ryj hahaha należy mu się :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Piosenka dobra :D A dzisiaj go wyśmiałam już.Bo napisał,że mojemu koledze przywali jak się z nim spotkam na imprezie.A ja na to''haha,ale się ośmieszysz'',a on ''hehe :D'' lol ... I jeszcze mi pisał,że w sobotę go widział na imprezie i chciał mu dowalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Tak,skończone 22 lata,on z resztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja nie śledziłam wszystkich Waszych historii od początku i nie wiedziałam... ale jak widać intuicja mnie nigdy nie zawodzi!!! Kaludi - daj sobie niestety ale spokój z oszołomem on będzie w stanie coś zrozumieć może za dwa lata ale nie prędzej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Zapytujaca tu chyba nie wiek jest wazny bo kazdy z naszych jest w roznym a poziom emocjonalny na podobnym poziome moj np skonczyl 26 i co??? tez potrzebowal czasu by pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z perspektywy doświadczenia uważam że niestety ale wiek ma dużo... wiek niby powinien świadczyć o dojrzałości (tu się z Tobą zgodzę że żadne z nich nie jest dojrzały wg nas) aczkolwiek po prostu oni są inni hahah no to mimo wszystko mają mniej niż ja... Mój brat nawet nie wypowiedział by takich słów do mnie jak do Klaudii mówi jej facet. Dlaczego? Bo ja sobie na to nie pozwolę!!! A Kludyna uważam że niestety ale przejęłaś jego chęć do gierek i również Ty pokazujesz swoją niedojrzałość.... z tego nie wróżę szczęśliwego życia... już mówiłam uczucia uczuciami ale racjonalizmy nade wszystko - myślicie że ja nie cierpię nie przeżywam - ale widzę co się dzieje i czy coś jest na rzeczy!!! nie wszyscy muszą mnie kochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woho... Aniela biznes rozkręca. Teraz promocja: 1 pytanie-1zł. Ciekawe ile bez promocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już tutaj było lonabezogona :D Masakryczna piosenka :O Jak zresztą wszystkie w jej wykonaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepadam za kasią cerekwicką za to kasia wilk ładnie śpiewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona
e tam nie chodzi o slowa a nie to jak ona to spiewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytujaca
no to cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pełnia za oknem - czas na jakiś taniec godowy czy coś - a ich jak nie było tak są? czy nadal ich nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tą kasią wilk-ładnie śpiewa. mało jej słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie o słowa chodzi, bo śpiewać to ładnie śpiewa, mnie to nawet zarobaczało. ale te słowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja akurat tak nie uważam.. Jest o nią zazdrosny, boi się, że ją straci" werka to swoją drogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę ponarzekać: jest mi źle, tęsknie, i to bardzo bardzo, chcę dotknąć jego głowy na moich kolanach i patrzeć jak zasypia, chcę być z nim kiedy wstaje, chcę znowu być!!! eh i co tu robić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Oj kochana my chcemy dokladnie tego samego...co zrobic??? tez nie wiemy mozemy jednynie powiedziec ze WIEMY CO CZUJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Napisz do niej a sama sie przekonasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×