Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

wiecie co mam genialny pomysł powiedzmy swoim o tym temacie może zrobią nam konkurencje i założą dałem swojej dziewczynie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze miałam max 4 dni straszne dni obfite a teraz mam plasterki moje kochane i nic mnie nie boli okres wkoncu normalny polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka moi rodzice to wodniki dobrana para ale ich dzieci mają z nimi czasem ciężki żywot hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
ja jak bralam tabl... to bylo lepiej ale nie do konca... jedynie co wiedzialam dokladnie kiedy bedzie i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka damy rade bo ja bardzo pyskata czasem bywam i podobno gadka zabijam hehe jak sie wkurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, czolem:D Witam Jedrusia i jaaaaaa :D poszkodowana najbardziej:P mam nadzieje, ze sie nie obrazi tak bez bruderszaftu :classic_cool: Tak... cos mi sie nie podoba, 4 mce:o jakos dlugo... Moze jest cos o czym nie chcesz mowic, rozumiem:) tylko prosze, nie daaaj sie!!! A Was, Lasencje tylko pozdrawiam bo u Was dobrze;):) 🌻 o matko u mnie strzelaja [boi sie] branoc!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest dla niego ważniejsze praca koledzy tylko nie ja ze mna nie moze sie spotkac po pracy bo zmeczony a z kumplami to tak na boks tez ma siły isc... od 3 godz dzwoni i jakos nie moze zadzwonic k.... mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koooochana, poloz sie spac! odpocznij. Nie placz, bo nie zadzwonil. w koncu Cie kocha. Ja lece spac, bo mam na rano:o ehh znowu sie spoznie. NIE PLACZ!! ZABRANIAM! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam z kolejnego tesciku. 50 pytan, 7 minut, wielokrotny wybor i punkty ujemne. super:o zycze milego dnia!! Prosze nie mic dolkow! Stanowczo zabraniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×