Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość czekolada______
Nast, już Ci pare razy chciałam przybić pione, tylko nie wiedziałam jak sie grabe robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______
lapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______
lapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______
laski piosenka dla cierpiących życzę wam żebyście jutro umiały ją tak ładnie zaśpiewać jak Mike Patton , oczywiście zmieniając girl na ty łysy chuju http://www.youtube.com/watch?v=WOdr9FiNZoQ Know it sounds funny but I just can't stand the pain, Girl, I'm leavin' you tomorrow. Seems to me, girl, you know I've done all I can, You see I beg, stole and I borrowed. Yeah! Ooh. That's why I'm easy, I'm easy like Sunday morning. Yeah! Yeah! That's why I'm easy, yeah, I'm easy like Sunday morning. I wanna be high, so high. I wanna be free to know the things I do are right. I wanna be free, just me, uogh. That's why I'm easy, I'm easy like Sunday morning. Yeah! Yeah! That's why I'm easy, yeah, I'm easy like Sunday mo-o-o-o-o-rning.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego to taak boolii
Nawet w dzien rozstania w srode moj poszedl na chwile do siebie do domu do rodzicow.I spotkalismy jego mame wracala z pracy i tak sobie chwile pogadałysmy i zaprosila nas na swieta do siebie.A tu boom synek wieczorem wraca na stałe do domu.Facet 26 lat a zachowanie jak gowniarz.Zamiast rozwiazc problem pogadac to woli uciec i zakonczyc zwiazek. Tak siedze i mysle cos dzis robi moj byly. 2 kolegow wyjechalo za granice.Brat zapewne pojechal do swojej dziewczyny.Albo wracaja do niego na noc albo on zostaje u niej do jutra.Jesli brat zostaje z dziewczyna to moj niema gdzie spac bo ma z bratem razem pokoj.I co we 3 beda spac.2 opcja pojechali na wies do jego siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______
🖐️ Nastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______
🖐️ Nastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______
zaczynam się bać;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______
a wiadomo kto tam po drugiej stronie kabla siedzi?;) jak w tej reklamie co ten obleśniak spocony w podkoszulku z dzieckiem przez czat romansuje:DDDD nawet tekst kazika pasuje hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______
ok to powiem CI na pocieszenie że ja ten gruby Franio spod 9 jak myśle o swoim poważnym związku to nie mogę zachować powagi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a moze my jakies rodzielone blizniaczki :D:D?? wlasnie piszac "powaznych" glosno sie zasmialam, co z pewnoscia patrzac z boku wygaldalo dosyc dziwacznie, dobrze, ze nikogo ze mna nie ma :D wlasnie, Ty o swoim zwiazku nic nie piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______
nie ma o czym pisać, tylko by wam morale spadło;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______
na bliźniaczke to ja troche za stara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______
idealnie poważny a jaki czasowy!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDITHA Tak czułam że kawał chuja z niego. :o i nie łudź się kochana, że ta kobieta to jego nowy nabytek... obawiam się że Cię drań zdradzał... a nie zdziwiłabym się jakby miał i trzecią... Ten koleś szuka miłości u mężatki.. powodzenia mu życzę. wiesz co? On ma w dupie miłość.. dla niego się liczą tylko "motylki" :P Co za ZŁAMAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDITHA Tak czułam że kawał chuja z niego. :o i nie łudź się kochana, że ta kobieta to jego nowy nabytek... obawiam się że Cię drań zdradzał... a nie zdziwiłabym się jakby miał i trzecią... Ten koleś szuka miłości u mężatki.. powodzenia mu życzę. wiesz co? On ma w dupie miłość.. dla niego się liczą tylko "motylki" :P Co za ZŁAMAS! ja bym na Twoim miejscu kopnęła go w jego zawszoną du.pę i nie umawiała się na żadne tapetowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego pani, ja obawiam sie, ze on motylki mka gdzies, tylko szuka wygodnego zycia:o jak sie czujesz przed jutrzejszym spotkaniem?:) czekol... to sie ciesz, ze nie masz problemow! :) niektorzy to maja szczescie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięx, spoko się czuję, co prawda nie wiem jeszcze co będziemy robić i gdzie ale pewnie jutro do mnie zadzwoni na dwie godziny przed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______
nie no spoko tak mi dobrze że przyszłam się dobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczeego too tak boli.
W koncu wieczor.Mala dzis taka marudna ze szok.Wkoncu zasnela i mam czas dla siebie.Caly dzien dzis w domu nie robilam trzeba nadrobic zaleglosci.Przynajmniej nie bede myslec o M.I czas szybciej zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczeego too tak boli.
Własnie przed chiwla dzownil do mnie M.Jak zobaczylam jego numer az serce zaczelo mi walic.Ale nie odebralam od niego telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×