Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

w piatek zaraz po rozstaniu wieczorem nie ukrywam ze jak pisalismy to mu napisałam ze go kocham i zejak da nam szanse to bede walczyc o nas o nasze uczunie ...ale w sobote na spokojnie gdy te pierwsze najgorsze emocje opadły pomyslałamze skoro mnie nie chce t o nie bede sie narzucac ze jak mamy byc razem to i tak bedziemy i wkoncu dotarlo ze odszedł i pomyslałam ze po co mam mu pisac jak bardzo mi zle i ze go kocham przeciez on to doskonale wie ...i masz racje Jego pani nie mogę zmieknac a jestem taka dzieki waszym przeżycia bo tu zauwazyłam dzieki tobie Kamilko i Agacie ze jak sie facetowi pokaze ze nasz swiat sie na nich nie konczy to wtedy oni zaczynaja zabiegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalczego ttoo tak boliii
Ja postanowilam ze daje sobie z nim spokoj.Sam zadzwonil ze przyjdzei jeszcze do mnie o 18 i co nie przyszedl.Nawet nie zadzwonil ani nie napisal.Jak tak mozna sie zachowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asenatko.. ja tez się wiele od Was nauczyłam i wlasnie dlatego uważam że takie forum+odpowiednie towarzystwo to super sprawa ;] Dlaczego to tak boli.. wiesz co? Dla mnie to jest chore że on do Ciebie przychodzi parę razy dziennie,. czy on nie ma innych zajęć? ;/ Ale to już wasza sprawa. ja na Twoim miejsciu powiedzialabym mu czasami że nie będzie Cię w domu albo że nie możesz. a nie takie popychadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze tu wszystkie sie wspieramy to dla mnie bardzo wazne dlaczego to tak boli ---- masz racje olej go nie bedzie cie ranił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie wywialo na taniec z gwiazdami :P hehe ja ide zrobic sobie kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalczego ttoo tak boliii
Wiem.Ale mam wrazenie ze o sama niewi czego chce.Ze ta decyzja o zakonczeniu zwiazku z jego strony nie byla przemyslana. Zadzwonil przed chwila do mnie i mowi ze przeprasza ze nie przyszedl ale niemogl bo jest mu strasznie ciezko.I powoli do niego dociera to co zrobil.Ze teskni za nami ze mu nas brakuje.Ze nas bardzo kocha i nie doprowadzi do tego zeby nas stracic.I nie pozowli abysmy zerwali kontak.Ale potrzebuje czasu aby sobie wszystko poukladac.Dlatego wrocil do rodzicow bo wykanczaly go te ciagle klotnie.Mial tego dosc. W sumie dobrze mi to robi ta nasza chwilowa rozlaka. Mam czasu troszke aby tez przemyslec swoje zachowanie i wyciagnac wnioski ze swojego zachowania. Nawet dzis na spacerze smialismy sie rozmawialismy tak jak kiedys na poczatku zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalczego ttoo tak boliii
M. jest nie mozliwy.Chwile po naszej rozmowie przyszedl.Dzwoni domofon i co mam go nie wpuscic.Zobaczyc czy wszystko u nas ok.Posiedzielismy, pogadalismy.Rozstanie nie tylko z jego ale i z mojej winy.Powiedzial ze niewszystko skreslone ze jeszzce wszystko przed nami.Mowil ze mimo tych klotni to dobrze bylo mu z nami, fajnie sie mieszkalo razem.A na koniec ze czuje ze tu bedzie chcial szybko wrocic.Jutro po pracy ma przyjsc. Ze o kazdej porze dnia i nocy mam do niego dzownic jesli czegos potrzebuje albo cos sie dzieje.M. mowi Ze od teraz musi byc juz tylko lepiej.Obdwoje sie o to postaramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój właśnie zadzwonił :) spytałam czy wierzy jeszcze w nasz związek? Odpowiedział: Oczywiście że taak :) mówił że ma nadzieję że będzie tylko lepiej 🌻 Boże jak DOBRZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalczego ttoo tak boliii
Jego pani- u ciebie tez jest dobrze.Czyli wszystko przed wami. Ja tez jestem szczesliwa ze nas zwiazek ma szanse istniec. A po wyjsciu zadzownnil powiedziec ze juz teskni i " dobranoc kochanie.Do jutra.Kocham cie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
no widze ze uklada sie wam coraz lepiej szkoda ze ja nie moge tego powiedziec o sobie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana... jeszcze niedawno się nie układało... 🌻 u Ciebie najważniejszy jest czas dla niego BEZ CIEBIE. tylko to może pomóc i trzymam kciuki że pomoże! Tylko bądź cierpliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
nom teraz nie podpuszcza mnie zadne jego opisy choc bede je czytac na pewno:) jak bede chciala mu cos napisac to bede tutaj sie zalic a jemu nic nie napisze... teraz jego kolej jest:) tez mam wielkie nadzieje ze bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko :* Opuszczasz nas coraz częściej buu mam nadzieję że zostaniemy jeszcze na tym forum i będziemy sobie tak pisywać :) Ciesze się że nam się układa (Tobie w 100%, mi w 70% :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane moj przyjechał do mnie i od progu powiedzial ze ja jestem ta jego jedyna kobieta na cale zycie ze mnie kocha i nie umie życ beze mnie i jestesmy razem wybaczyłam mu :) teraz bedziemy oboje walczyc o nasze uczucie zeby znowu wszystko było dobrze jestem taka szczęsliwa jutro zaprosil mnie w jakies romantyczne miejsce na kolacje ze śniadaniem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane moj przyjechał do mnie i od progu powiedzial ze ja jestem ta jego jedyna kobieta na cale zycie ze mnie kocha i nie umie życ beze mnie i jestesmy razem wybaczyłam mu :) teraz bedziemy oboje walczyc o nasze uczucie zeby znowu wszystko było dobrze jestem taka szczęsliwa jutro zaprosil mnie w jakies romantyczne miejsce na kolacje ze śniadaniem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastazja i ty bedziesz szczesliwa bo zaslugujesz na to ... nie wiedziałam ze miłość może byc taka trudna ale jak oboje sie stara to miłość jest w stanie wszystko przetrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Asenatka, jak oboje:o bardzo sie ciesze, ze tak Ci sie ulozylo:) teraz musiscie sie starac podwojnie, nic nie ejst proste, ale jak sie chce to mozna wsyztsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×