Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

kurcze caly czas czytam i tak dopisuję. Co do imienia dla chłopczyka mam kilka imion które bardzoo mi sie podobają, a dla dziewcznki niestety 2 i z mężem nie wiemy na które sie zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to czemu dwa razy toxo natalka?ja jestem w 14tyg i tez mialam dwa.pierwsze na potwierdzenie a na drugim widzialam juz dzidziusia:) a za tydz. mam nadzieje bedzie trzecie bo mam wizyte u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo najpierw miałam tokso igg i igm , a teraz robie tylko ta hmm no czy sie teraz wII trymestrze nie zaraziłam tokso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Marek jestem.a to ja nie wiedzialam ze potem sie cos jeszcze robi.ja robilam te dwie igg igm ale nie wiedzialam ze cos potem trzeba jeszcze.zrobie jak mnie gin wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka, mnie się bardziej podoba Pola, ale Kaja tez jest ładne, rzecz gustu:) A używacie już czegoś na rozstępy? Ja kupiłam jakiś czas temu (jak byłam w 2 miesiącu) krem Zjaja ale on jest od 4 miesiąca, to chyba zacznę go już stosować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie macie imiona dla chłopca,m bo dla dziewczynki mam wybrane albo Aleksandra albo Olivia, a dla chłopca to może Michał, ale za bardzo przekonana nie jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam FISSAN-okropna jest konsystencja! zalecają smarowac sie 2 razy dziennie, a ja sobie tego nie wyobrażam bo jest on tak tlusty że jak sie posmaruje rano to potem musze długoo bardzoo czekac żebym nie miala brzuszka tlustego. Więc kupiłam przedwczoraj krem GERBERA super pachnie i nie jest tak tłusty ma fajna konsystencje a na biust kupilam ujedrniajacy musteli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeslu u nas będzie syn damy mu na imie Kevin. Natomiast podobaja mi sie jeszcze bardzo: Botys, Nikodem, Igor, Gerard... Mójemu mężowi też sie podoba Pola, ale mówi żeby potem się dzieci z niej nie śmiały, że :Pola tu Pola tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola to jak Pola Raksa- tylko zazdrościć takiego imienia:) a ja jak byłam w 3 miesiącu to zaczęłam się smarować oliwka w żelu Johnson'a i dostałam straszne uczulenie, Skóra na piersiach mi schodziła brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak wczesniej mowilam Maja lub Jagoda Filip lub Wojciech ja smaruje sie poki co oliwka dla kobiet w ciazy taka rossmanowska, a kumpela w Irl kupila mi jakies mazidla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfuu jak zwykle robie literówki bo szynko pisze i nie patrzę. Borys mialo byc. Ja jestem z okolic Piaseczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Kate nareszcie ktos z centralnej Polski. Ja też jestem z okolic łodzi. a co do usg to ja też mialam jedno i nastepne ok 20 tyg będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity toście poszalały. Parę godzin mnie nie było i jak weszłam, to nie wiedziałam, czy na właściwy topik. kamila1987 moja siostra też ma maluszka, Jak była u mnie pierwszy raz i jej mały miał niecałe dwa msc to Mój Miś był strasznie zazdrosny, ale jak u niej byłam niedawno, to normalnie aż serce topniało: głaskał go, całował, przytulał, Także ja jestem spokojna że cudny z niego będzie braciszek. Jak byłam w ciąży z Dominikiem, to też mi się podobała Maja, jakby wtedy była dziewczynka, to pewnie tak bym jej dała na imię. Teraz podoba mi się Zuzia, ale dużo tych Zuziów ostatnio, więc chyba się nie zdecyduję. Na razie myślę o imionach dla dziewczynki, bo ostatnio lekarz mi powiedział że najprawdopodobniej będzie panna, a jak będzie na prawdę, to przekonamy się w sobotę. Ja w poprzedniej ciąży nie miałam badania na tokso i w tej też mi lekarz nic nie mówił. Ja chodzę prywatnie ale za badania nie płacę bo lekarz je robi na własną rękę. A za wizytę płacę 65zł, więc wydaje mi się, że to jest spoko. A poza tym mam USG 4D+można powiedzieć że prenatalne przy każdej wizycie i ze dwie płytki przez całą ciążę. No to się rozpisałam ale musiałam nadrobić zaległości z tych paru godzin nieobecności. A tak w ogóle to jest któraś z Górnego Śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek ja niestety Ci nie pomoge w kwesti psa nie znam sie na tym ale widze ze tam Ci ludzie dobrze pisza trzeba cos zrobic i sprawdzic wczesniej reakcje psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy 145 udzerzen serduszka to tez dobrze w 13 tygodniu bo przeczytalam ,ze powinno wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc- u mnie w 1 ciazy u Kubusia bylo prawie zawsze140-150u/min.takrze nie masz sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff , u mnie bylo na kazdym poprzednim usg ok 160...dzieki anula 1000 uspokoilas mnie :)ide ogladac film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc-super że wszystko oki :) natalka1234 -mnie osobiście bardziej Pola się podoba :) i Nikodem :) mnie podoba się dla dziewczynki: Zosia albo Martynka a dla chłopca Kacperek :) ps. ja toxo robiłam przed zajściem i wyniki ujemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny jak mnie nie było, to na forum aż kipiało, a jak wróciłam, to wszystkie wywiało. Jeśli chodzi o wyprawkę dla dzidzi, to po moim Dominisiu skorzystał mój siostrzeniec, a teraz znowu wszystko wróci do mnie. Tylko muszę nowy wózek kupić, bo tak jak pisałam wcześniej stary rozklekotał się w trzy dupy. Ale ja kupię tylko samą gondolę a potem sobie kupię fajną spacerówkę. A co do ciuszków, to nawet jak się dziewczynka urodzi, to i tak te po chłopcu się przydadzą, bo przecież nie wszystko niebieskie:) A sukienki to i tak zacznie nosić jak już troszkę podrośnie. Teraz zmiatam spać!!! Dobrej nocki grudnióweczki kochane 🖐️ 🌼 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie pisalam ale nie nadazam juz z czytaniem Waszych postow,a za bardzo mnie interesuja ,zeby sobie odpuscic;P co do wozka chce miec turkusowy,bo podoba mi sie ten kolor i trzyfunkcyjny np.cos takiego http://allegro.pl/item1068084243_wozek_q12_gleboki_spacerowy_fotelik_f_i_l_m.html imiona mamy juz dawno wybrane:) dla dziewczynki Liwia dla chlopca Wojtuś my tez na razie mieszkamy z rodzicami,mamy swoj pokoj,calkiem spory iwec miejsce na kacik dla naszego niemowlaka na pewno sie znajdzie,po roku planujemy wyprowadzic sie na swoje,na razie szykujemy sie do remontu u nas z pieniedzmi tez jest tak jak jest,ja nie pracuje,bo musialam przerwac studia z powodu choroby,a pracy nie zdazylam juz znalezc niestety,na szczescie moj facet jest zaradny na tyle ze umie duzo dorobic,takze kupimy teraz tez jakies male uzywane autko,mam nadzieje ze sobie poradzimy,no ale szybko bede musiala oddac dziecko do zlobka,podejrzewam ze jak bedzie mialo rok,bo musze pracowac a co do wagi i brzuszka to moj jest spory,bo w obwodzie jest grubo ponad 90 cm, jestem w 16 tyg,przed ciaza wazylam 68kg teraz waze 66,czyli nie jest zle pozdrawiam Was bardzo serdecznie,milej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ale sie rozpisujecie to dobrze jest co czytaC!!super ze u lekarza kobietko bylo wszystko ok:)a co do imion to ja dla dziewczynki mam Carmen/Lil a dle chlopca a ponoc to ma byc chlopiec heh Alan/Kuba....jezeli chodzi o usg ja mam co wizyte czyli co 4 tyg.....a co do terminów to tez mialam na 24 grudnia ale teraz przesunelo sie na 20 z czego sie ciesze bo chciala bym miec dzidzie w domku na swieta:)no ale dzidzilolek sam zdecyduje czy wyjdzie przed swietami czy po;)pozdrawiam kochane!!!!a jest ktos ze ślaska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×