Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

przeważnie przychodzą na kontrolę do domu i podpisujesz jakiś papier, że kontrola była i cię zastali :) a jak cię nie ma to zostawiają papier że byli a ty masz się stawić na komisję w takim i takim dniu i wyjaśnić czemu cię nie było... to tak w skrócie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff przebrenlam :) alescie popisały :) no wlasnie ja tez sie zastanwaiam czy jest sens kupowac wozek wielofukcyjny, bo jedni twierdza ze jak sie chce zrobic spacerowke to jst za ciezki, bardzo sie zniszczy, myslalam zeby kupic tak ja do 1200 :) np taki http://www.allegro.pl/item1068482364_nowosc_v_travel_od_producenta_bezposrednio.html ale moze jeszcze mis ei milion razy odmienic!!! dla chorych polecam taki syrop: - 750ml przegotowanej ostudzonej wody wlac do szklanej butelki - 1 zabek czosnku zetrzec na drobnj tarce i dodac do wody - wycisnc sok z 3 cytryn i dodac do wody - dodac 5 lyze stolowych naturalnego miodu Wszystko dokladnie wymieszac i wstawic do lodowki (moze dlugo stac) Pic 1 lyzke stolowa 3x dziennie. tylko ze ja zrobilam go mniej i pilam czesciej :) ja widac ze przytylam ale jako takiego ciazoawego jeszcze nie mam, raczej pontonik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj ale kobietki sie rozpisały ale nadrobiłam!!:)gagatka85 mi tez sie podoba ten wozeczek co wystawiłas:)ja dzis bylam na badaniu krwi a potem u mamusi i u malego siostrzenca wzielysmy go na spacer i teraz wkoncu jestem w domku i odpoczywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyra_83- ja jestem w 15 tyg. a usg mialam tylko raz a lekarz bada szyjke i czy sie macica odpowiednio powieksza, takrze nie ma sie czym martwic:D Na obiadek dzis gulasz z kasza...mniam a co do wyprawki to jak zaczelismy starac sie o 2 dzidziusia 3 lata temy to jeszcze mialam po Kubusiu(ma 5 lat)oprocz wozka bo ten sprzedalam , ale jak nam dlugo nie wychodzilo to akurat tyle dzieci sie porodzilo w rodzinie i u znajomych ze wszystko oddalam , tylko lozeczko i wanienka zostaly i wtedy zaszlam w ciaze, ale mysle ze szwagierka i psiapsioly troche oddadza:D Lady Kate- przykro mi z powodu znajomych in szczerze mowiac dziwi mnie to bo u mnie jest wrecz odwrotnie, wszyscy dzwonia i pytaja jak sie czuje , jak dzidzia, itd. Malin_xxx ma racje z tym all, najlepiej isc do sklepy wypatrzec cos zapytac o nazwe i model, a pozniej sprwdzic cene na all. kffiatuszek- my mamy zamiar kupic podobny bo dla Kuby taki mialam( i byl niedrogi bo tylko 470 zl. 5 lat temu) , nie ma mowy o zadbych dondolach i takich tam, szwagierka miala z gondola i sprzedala po 5 mieisacach bo sie sruby obluzowywaly i gondola sie zsowala, a wozek nie byl wcale taki tani:0do tego miejsce trzeba miec bo gondola gleboka osobno i spacerowa tez, jedyne co moge polecic to zeby mial duze kola bo te male w zime sie nie sprawdza, bedziecie utykac na kazdej zaspie i dobrze jak ma przekladana raczke bo jak dzidzia usnie to jej slonce nie razi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na plusie mam na pewno 2 kg!! a dopiero koncze 3 m!! no ale juz sie troszke ograniczam - np dzis zjadlam na obiad lody :) heheh tzn mialam jesc normlany ale jakos juz nie mialam ochoty i skonczylo sie na lodach!! jutro sie zwaze :) Daga powodzenia w badaniach :) Pyra ja ostatnio jak bylam na kontroli tydzien temu to btlma tylko na samolocie badana wlasnie i lekarz stwierdzil ze wszystko dobrze wiec postanowilam mu zaufac, we wtorek mialam usg i tez bylo dobrze :) wiec musi byc dobrze i nie ma co panikowac bo to tylko dzidzi szkodzi i tyle. a moja kolezanka to jak byla w ciazy to miala robione na przemina raz fotel a za drugim razem usg !! no ale kazdy lekarz ma swoj sposob. asienka ja chcialam cos w tym stylu zeby kolka przednie byyly skretne i male - zreszta sa momenty ze juz sama nie wiem czego chce!! No ale baba w ciazy i tyle. a dzis w pracy dostalam tak jakby ochrzan bo chce wiedziec jaka plec bedzie!! Bo moje kolezanki nigdy nie wiedzialy ( fakt dzieci maja juz duze i wtedy nie bylo takiego sprztetu) a jak przypadkiem napatoczyla sie jeszcze jedna ktora ma rodzic za 3 tyg i ona nie chce to juz myslalam ze nie dadza mi spokoju!! Nie powiem - myslalam o tym zeby do konca zyc w niewiedzy - ale chyba bym nie wytrzymala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, ja też bym nie wytrzymała i chcę poznać płeć dzidzi :) już teraz kogo spotykam to się pyta czy już może wiadomo czy bedzie dziewczynka czy chłopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce wiedziec!:) i tez nie moge sie doczekac!:) ja bym napewno nei wytrzymala cala ciaze w niewiedzy. za ciekawska jestem a poza tym chce wszystko dostosowac kolorystycznie:) zeby miec frajde z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam wszystkich :) długo dzis tu nie zabawie bo zle się czuje i musze co chwila lezeć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzia no fajny :) i nie martw sie jakies 5,6 miesiecy jeszcze mamy :) i nie jest powiedziane ze jak sie juz rozpakujemy to nie mozemy tu pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja mogę na poczatek powiedziec malucha poczełam 7 kwietnia wiem to co do godziny :D:D:D a dowiedzialam się 30 kwietnia jak robilam test jedna kreseczka byla taka bladziutka ale jednak była, teraz jest 13 tydzien i jest wszystko ok, poza wymiotami i tym wlasnie ze vzesto musze lezec, dziwne uczucie bo niewiem dlaczego ani nie ze zmaczenia niewiem :O no i termin mam na Wigilię, i mam nadzieje ze wtedy urodzę a nie np w sylwestra o 23:50 :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz byłam pewna ze chce w styczniu:P ale dookola mnie u sasiadów beda maluchy w tym roku i moj mialby z kim chodzic do jednej klasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a kiedy zrobic badanie na toksoplazmoze? miałyście? bo niby mam skierowanie ale miesiac temu lekarka mowila ze jeszcze nie. a teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczelam jesc jajecznice... jak nigdy :P teraz jajko mogloby byc na sniadanie, obiad i kolajce :D boli Was jeszcze brzuch? Bo mnie czasami kluje i zaboli- nawet mocno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgnieszkaW mnie tak boli brzuch czasem zakuje to boze:O i przy długich spacerach, mialam to dopiero dwa razy. czy to nie jest ucisk na narzady. wczoraj az pisnęłam tak zakuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ja mam pewność, że dzidzia już będzie ze mną na święta :) ja dostałam skierowanie na toksoplazmozę już na pierwszej wizycie potwierdzającej ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na toksoplazmoze dostalam skierowanie na pierwszej wizycie.no i to chyba jakis 10tydz. byl jak robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzia ja jeszcze nie dostalam skierownia na tokso ale jak bylma tydzien temu to mowila ze na nastepnej wizycie bedzie wiecej badan!! AgnieszkaW mnie juz nie boli, choc czasami raz dziennie mnie zakłuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzia witamy:) ja też mam termin na wigilię, ale wolałabym rodzić w styczniu... co do toksoplazmozy to ja nie robiłam, muszę się w końcu zmobilizować, ale mi położna mówiła że to powinno się robić w I trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też brzuch często pobolewa/kłuje. szczególnie jak kichnę lub mocniej kaszlnę, albo gdy przeciągam się na łóżku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli juz powinnam zrobic toxo. zrobię bo mam koty od małego mam nadzieje ze mam przeciwciała bo boje sie tego pasozyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam testy na toxoplazmoze po pierwszej wizycie i bylam wtedy w 7tc! Przeciez takie testy trzeba zrobic jak najszybciej, bo toxo powoduje komplikacje. Oznaczasz sobie IgG i IgM- jak masz IgG duzo do 200 jednostek tzn, ze kiedys przechorowywalas toxo i nabylas przeciwciala i nic Ci nie grozi nawet jak zetkniesz sie z kotem, jak IgG jest niskie lub brak to musisz uwazac, bo to znaczy ze nigdy sie nie styknelas z toxo. IgM- jak jest male to dobrze, jak jest powyzej 2 to zle- znaczy, ze chorujesz, albo niedawno chorowalas. Tak samo z IgG jak masz powyzej 200 jednostek to znaczy, ze nie dawno chorowalas! Mi wyszlo, ze chorowalam na toxo- ale Bog wie kiedy, bo ani kota nie mam, ani nie mam z nim stycznosci, lekarz mi powiedzial, ze toxo mozna sie teraz zarazic wszedzie a objawy sa podobne do grypy, lub ich brak... mysle, ze w miare to wyjasnilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do brzucha to mnie czasami przy gwałtownych ruchach jak np, długo siedzę i nagle się zrywam z fotela... i dzisiaj przy kichaniu mocno mnie zakuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×