Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

kaczorekmc na pewno wszystko będzie ok, nie ma się czym denerwować:) wiem łatwo mi mówić, ja też zawsze mam stresa, ale stres dzidzi szkodzi, więc trzeba trochę wyluzować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila1987 to my jesteśmy w takiej samej sytuacji ja tez mam 20msc synka. :D Teraz jadę mamusię odwiedzić. Wpadnę do was wieczorkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin xxx dziękuję Ci, jesteś kochana... bo się poczułam przez chwilkę jak kompletny dziwoląg na tym forum, a ja serio nie wiedziałam, że to dużo za wózek, bo to moje pierwsze dziecko... my tez sami wszystko i od zera, ale to taka radość !!! Nasze wymarzone i wymodlone bejbi:* już się nawet z brzucha cieszę:) a myślę, że takie duperele, to mało ważne są, byle dziecku nigdy miłości nie zabrakło, tego nie da się kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zazdroszczę, ja jeździłam do Mielna co roku :( i do Kołobrzegu. W ogóle była ze mnie imprezowa dusza ;) ale jakiś czas temu się wypaliłam już jeśli chodzi o imprezowanie itp. ale chętnie bym sobie skoczyła na jeszcze jeden Sunrise Festival ( byłam już na 4 ) ahh.... w ogóle chętnie bym tam po prostu pojechała na wypoczynek elwirka86, ja tam nie mam uprzedzenia do rzeczy używanych, ale nie z allegro, takie rzeczy raczej od znajomych lub znajomych znajomych gdzie wiadomo, że o dzidzie się dbało itp. Nic nie szkodzi wygotować, wyprać, czy odmalować np. łożeczko :) kaczorekmc, będzie wszystko dobrze ! trzymam za was kciuki, po powrocie koniecznie nam opowiedz co, i jak z dzidzią :) może poznasz już płeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc a ja Ci zazdroszczę, bo sobie na dzidzię popatrzysz, a ja dopiero 7 lipca idę... i będzie wszystko super, nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia - a jest zazdrosny o inne dzieci? wczoraj brat przyjechal z synkiem tygodniowym i moj taki zazdrosny byl ze nie moglam bratanka wziasc na rece nawet. a ja mam juz widoczny troche brzuch, w zadne spodnie sie nie mieszcze. az dziwne bo w 1 ciazy jeszcze sie miescilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek chodziło mi o to samo co Tobie:) Broń Boże jakieś używane z all czy powiedzmy z jakichś ogłoszeń z gazety, a właśnie o rzeczy od jakichś dobrych znajomych, które są w dobrym lub bdb stanie... No te wakacje będą nasze chyba ostatnie przez jakiś czas, chociaż my akurat nie mamy daleko, bo do Gdańska jakieś 120 km, no może trochę więcej, jakieś 20 km od nas autostrada się zaczyna, więc nawet w przyszłym roku maluch nie będzie już taki malusieńki więc mam nadzieję że damy radę wyskoczyć, ale to się zobaczy... a teraz jeszcze trzeba korzystać z życia póki można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak piszemy o tych wakacyjnych wyjazdach... a nie obawiacie się że podczas nieobecności w domu przyjdzie kontrola z ZUSu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja tam mam to gdzieś:) i tak już mam problemy z ZUS-em, pamiętacie? Nie wiem w ogóle jak oni spojrzą na moje teraźniejsze zwolnienie dane w ten sam dzień gdy lekarz orzecznik orzekł zdolność do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mamy siedzieć na pupie jak trusie, a może ktoś łaskawie się zjawi ? Ciąża to nie choroba, i podróżować można To jakieś pojepane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie spojrzą, wtedy miałaś zwolnienie na kręgosłup, a teraz masz z powodu ciąży :) to 2 różne zwolnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, ale dla mnie to jest to samo jakbyś np. pojechała na zakupy, a w tym czasie by przyszli - a jeść trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w ciazy na zwolnieniu mozna byc normalnie 6 miesiecy gdy jest zagrozona to i 9 i juz.no ale po 3 miesiacu jest juz sie na tym normalnym wiec oni tego raczej nie sprawdzaja.bo co maja sprawdzic czy napewno jest kobieta w ciazy?chyba ze ja cos zle mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia_cyrunia
hej dziewczęta A u mnie dobrze, troszkę mnie brzuch pobolewa, jutro idę do gin, ciekawe co mi powie, bo ostatnio jak zresztą pamiętacie nie zrobiła mi usg, bo powiedziała, że nie trzeba ehh. No w końcu to 15 tc więc może poznam płeć. Tak bardzo marzy mi się dziewuszka, a Cyrylkowi siostrzyczka. Znacie jakiś fajny przepis na ciasto z truskawkami, zjadlabym. Może teściowa mi upiecze. W sumie jako przyszła samotna matka jestem rozpieszczana, jakas rzecz pozytywna jedna.o pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariowały kobity... byłam tu wczoraj wieczorem i skończyłam na 107 stronie a dziś wchodze i już 113 !!! :D co do wózków to ja najprawdopodobniej będę mieć coś takiego http://allegro.pl/item1076540431_maxi_cosi_mura_4_roasted_br_gondola_cabrio_fix.html nie patrzcie na cene bo to jest nówka... znajomi mają taki za pare miesięcy chcą go sprzedać za 1500-1600 zł. z tego co mówi siostra która go widziała to jest w idealnym stanie... ma moskitierę i gondolkę wersji zimowej" a co do brzuszków to mojego nie da się już ukryć no ale dziś zaczął się u mnie już 17 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie-chwile mnie tu nie było i tyle do nadrabiania :P kfiatuszek-spoko,nie tylko wy-my też odkładamy :) i tak jak elwirka musimy sami wszystko kupić...a jesli chodzi o te body-to zobacz jakie są gatunkowo,może akurat :) no za taką cenę...tylko brać! aaannkkaaa-no właśnie minusem jest to,że rodzimy w zimie-tak jak mówisz,dodatkowe wydatki...tzn.kombinezony,kurtki etc. na bardzo krótki czas dla takiego dzieciątka.No ale-coś za coś ;) kamila-... nie no,napewno będzie dobrze!! :) tym bardziej,że bierzesz leki...Ja z kolei nie plamie i nie biorę leków,a jednak też kazał się oszczędzać...Głowa i uszy do góry...:) musi być dobrze! kaczorekmc -trzymamy kciuki i czekamy na relacje :) paulasz2206 - u nas to samo-pierwsze dziecko,wyczekane...:) Ja generalnie chciałabym niby oszczędzić,ale jak siebie znam będzie z tym ciężko,lubię mieć wszystko nowe,ładne :) tym bardziej,że planujemy mieć kolejne dziecko za jakiś czas,więc...;) jeśli chodzi o pościele to chcę mieć albo z drewexu albo feretti,zabawki są extra z fisher prica albo tiny love :D a z wózków ten jest fajny-turkus http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=454& i http://www.allegro.pl/item1081016529_wozek_coneco_chameleon_fotelik_gratisy.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Dzisiaj byłam na pobraniu krwi na ten test podwójny.Wyniki za 10 dni to ok.28-29 czerwca długo-chyba zaschizuje całkiem... Położna jak mi wypisywała skierowanie,to powiedziała że nie ma żadnych norm co do wielkości NT,wszystko jest uzależnione od dzidziusia i jego wielkości.Powiedziała że mam się nie martwić -i że napewno będzie ok. Oby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyskaa fajne te wózki, zwłaszcza ten pierwszy wpadł mi w oko, fajnie wygląda w wersji spacerowej, zreszta wszystkie linki które dziewczyny wkleiły są ciekawe, coś czuję, że wózek to będzie trudny wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimininijjhjjj
Daga251183 a czy Ty czasem nie miałaś in vitro, bo widziałam Cię na topicu ciąża po in vitro czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka :) sprawdzają ... może nie to czy jesteś w ciąży, ale to czy jesteś w domu i czy nie podjęłaś pracy gdzie indziej (bo zdarzają się takie przypadki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka :) sprawdzają ... może nie to czy jesteś w ciąży, ale to czy jesteś w domu i czy nie podjęłaś pracy gdzie indziej (bo zdarzają się takie przypadki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kfffiatuszek,Anula 1000,Malin_xxx-Dziękuję Dziewczyny że trzymacie kciuki za moje wyniki badań.Mam nadzieję że będą dobre,i nie będzie trzeba się martwić:-) Pyra_83 Witaj:-) Lady Kate-na ból gardła polecam herbatkę z miodem,i tabletki do ssania Propolki(polecił mi gin i Pani a aptece) :-) Mi pomogło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na zwolnieniu od poczatku ciazy bo mam taka prace ze nawet jakbym chciala to bym nie mogla pracowac i lekarz dal odrazu mi zwolnienie bo tak musialo byc.i on tam wpisal w zwolnieniu ze trzeba lezec no bo musial mi w karte tez wpisac ze niby takjakby ciaza zagrozona bo innaczej nie moglabym byc na zwolnieniu.wpisal bole w podbrzuszu.mysle ze jak juz mi wyjdzie te 6 ktore mozna byc to nie wpisze kodu w zwolnieniu ze trzeba lezec.wogole to wyczytalam ze na L4 teraz w ciazy mozna byc 270 dni.ale tez cos czytalam ze moga sprawdzic ale nie wiem kiedy i jak ale pisala dziewczyna ze sprawdzali czy brzuch ma!ale dla mnie to jest chore!!!jak tak mozna!!!brak szacunku do kobiet i ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka która mieszka w Poznaniu miała przez całą ciążę 2 kontrole, pierwszą w 4 miesiącu a drugą w 7... natomiast inna moja koleżanka nie miała ani jednej :) tak więc różnie to bywa :) ale w żadnym bądź razie moim zamiarem nie było nikogo straszyc tYmi kontrolami, po prostu tak się zapytałam z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka - to prawda, na zwolnieniu można przebywać teraz 270 dni. Niestety ZUS coraz bardziej kontroluje zwolnienia lekarskie i to nie tylko kobiet w ciąży - bo jest zbyt dużo wyłudzeń zasiłków :/ No cóż osoba uczciwa przeważnie dostaje w tyłek za nieuczciwość innych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze kontroluja to wiem bo slyszalam. nawet u mnie w firmie tak robili.ale zeby kobiety w ciazy na komisje wzywac to przesada!u mnie jak narazie nikogo nie bylo:) i mam nadzieje ze juz nie bedzie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×