Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

z drugiej strony jak byłam na usg u innego gina to on mówił że ta toxoplazmoza jest rzadko spotykana i nie chodzi nawet o koty, bo 70% społeczeństwa ma z nimi styczność Może jutro albo w pon się wybiorę, bo ja żadnego skierowania na to nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgnieszkaW - mnie tez kluje, wlasnie sie mezowi skarzylam a jestesmy w tym samym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w wynikach mam ze IgG nie wykryto i IgM tez nie wykryto.lekarz mi na ten temat nic nie mowil.kazal zrobic zrobilam zajrzal i tyle.wogole na pierwszej dostalam skierowanie na sporo badan i zadnego nie skomentowal wyniku.nie powiedzial nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam aniu to rodziny razem na wigilie :D hihi fajnie ze jest ktos oprocz mnie z takim magicznym terminem :D:D a jesli chodzi jeszcze o toxo to nie szczegolnie koty a: nieumyte warzywa owoce, stycznosc z ziemią, surowe mięso, a koty podobno najmniej . ja mam az 3 ale mam od malego koty i mysle ze juz przechodzilam. w poniedzialek pojdę zrobic to badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chyba nawet nie konieczne jest skierowanie bo za te badanie i tak sie placi.ale jesli dostaje sie skierowanie to z pewnoscia taniej jest bo ja robilam prywatnie i zaplacilam za to 60zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam ze co do kotow to poprostu jak ma sie w domu to trzeba z daleka sie trzymac od kuwety i nie wolno tego sprzatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzia, ja nawet tak jak Ty chciałabym mieć dziewczynkę:) mąż za to chłopca więc obojętnie co będzie będziemy zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarka powiedziala ze badania ok. byłam 3 tygodnie temu kazała przyjsc za miesiac, no więc ide za tydzien :) troche sie denerwuje zobaczymy co tam sie dzieje ciekawego, bedzie rowny miesiac, wtedy maly mial 7 tygfodni i 2 dni, w sumie to ciąża jest ''starsza'' od mojego dzidziusia 3 tygodnie. teraz jest 13 a on ma 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka- toxo jest niebezpieczne w I trymestrze, ale teraz powinnas uwazac rowniez, i tak jak tutaj wyzej pisza kobietki- myc owoce, warzywa, rece, wszystko!!! mnie brzuch kluje, czasami jak kichne lub zakaszlne... ehh lekarz mowil, ze to jeszcze jest normalne, bo macica wciaz rosnie... czekam na pierwsze kopniecie dzidzi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka to zależy od labolatorium, np u nas w miejscowości koło 30 zł za jedno a bezpośrednio w szpitalu 19 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynkę dam jej na imię Maja, moj maz tez chce chlopaka bo mowil ze bedzie sie z nim bawił kolejką :D:D i brał go na mecze:D ale oczywiscie wszystko jedno byle by bylo zdrowe!! ja czuje ze to chlopak na 100000000% moze w 14 tyg juz sa sie to okreslic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem:) ja akurat mam obsesje na punkcie mycia wszystkiego!:) ja tez chodze do gina raz na miesiac bo raczej jest wszystko w porzadku czesciej mi nie kaze.i tez mam wizyte za tydzien:) i tez mam nadzieje ze cos powie o plci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku chcialam chlopca potem dziewczynke no a teraz wszystko jedno :) ja myslalam tez o Maji lub Jogodce - nuiby mi sie podoba a le nie wiem jak inni beda ba to imie reagowac, wiec ze to jest moja decyzja i innym moze sie podobac lub nie no ale sama nie wiem A dla chlopca a lbo Wojtek, albo Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do imienia to mi sie wydaje ze nie kto cos powie tylko trzeba pomyslec jak to dziecko bedzie sie czulo z tym imieniem....ja dla dziewczynki narazie 2 wymyslilam sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu to daleko bo ja podkarpackie ale czesto jezdze do Wolki Kosowskiej :D a to jest pod warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi powiedzieli ze Maksiu to max czyli jak do psa:( ale i tak tak zostanie. to imie mam upatrzone od 3 lat! i jest ono nawet modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka - ja miałam skierowanie od lekarza na NFZ na toksoplazmozę i nic nie płaciłam. jeszcze za żadne badanie które miałam zlecone nie płaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znam tych bud. ja znam rzeszów a najbardziej łańcut bo do łancuta mam 3 km do rzeszowa mam 15 km. dlatego okolice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do gina prywatnie to i badania musze robic prywatnie i placic.....niestety za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×