Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

o ja tez uwielbiam DZEM !!!!! dzięki Agneste !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka- to -tętno to chyba Twoje było :-) usg genetyczne masz za sobą...super.... będzie chłopak, ja tam swoje wiem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no :P Izydo, mama mi kręciła obrączkę nad brzuchem (na nitce) - takie gusła hehe wyszedl tez chlopak :P No masakra :) chyba pora się psychicznie przestawiać na siusiaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ znowu mialam przerwe w czytaniu, w kazdym razie widze ze piszecie o usg genetycznym, ja mam dzisiaj, drugi raz poniewaz tydzien temu ciaza byla jeszcze troszke za mloda... mam nadzieje zen ie bede sie denerwowac tak jak ostatni... trzymajcie kciuki a ja bede trzymac za was :D buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem tylko, że będę mieć jakieś badania 10 czerwca ale co i jak to nie mam pojęcia. Myślę pozytywnie i tego się trzymam :) jutro jade z chłopakiem do Zakopanego na 4 dni :) może wiecie jak wygląda przejazd przez Kraków od strony warszawy na zakopane? czy są jakieś problemy związane z powodzią? Muszę szybciutko zarezerwować jakieś lokum z ładnym widokiem bo to mają być 4 dni pełnego relaksu a pogodę mam gdzieś :) nawet w deszczaku wdrapię się na giewont :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyczna dynia
🖐️ można się do was przyłączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madi6613
Cześć dziewczyny! Czytam was od samego początku i czuję sie już przywiązana.Właśnie wróciłam od gina,niestety dziś w przychodni i aż sie wkurzyłam!chce pani zdjęcie,to moze pani wyjąc komórkę i zrobić,bo ja nie mam papieru w usg!ale najważniejsze ,że dzidzia do mnie pomachała!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyczna dynia
Uuuu, to rzeczywiście, średnio przygotowana była skoro nie ma papieru do druku usg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ pewnie ze mozna, podajcie swoje imie wiek, date porodu to was wpisza do tabelki :D hyhy Madi-beznadzieja ze nie dostalas zdjecia! ja tez bym sie wpieniła, dziwne to... moze ok 20 ty, kiedy juz bedzie mona poznac plec przejdz sie prywatnie.... przynajmniej bedziesz miala 2 w 1 , zdjecie i poznasz czy to on czy ona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyczna dynia
Agata - 28 lat - 12.12.2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie, to te pierwsze tygodnie nie są aż takie straszne, jak sobie wyobrażałam. Mdłości nie mam praktycznie w ogóle, czuję się całkiem ok, tyl;ko spać mi się notorycznie chcę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dopisuje Marzena79 oraz Apetyczna Dynia do naszej listy :) Niestety nie mogę dopisać jeszcze Kfffiatuszka ponieważ nic o sobie nie napisała oprócz tego, że termin porodu ma w dniu swoich urodzin- niestety nikt nie wie kiedy masz urodziny ;) Oczywiście od razu dopisałam chronologicznie tak jak mamy zaplanowane porody :) NICK/WIEK ...TERM POR Z OM...DATA PORODU...DZIECI...PŁEĆ ...(PRZECZUCIE?) 1. MYSZKA123456/27......1.12.......?...... w drodze.......?.......(dziewczynka?) 2.Kinga30/28..............07.12.......?.......wkrótce... .....?...... 3.goska2010/20...........13.12......?........w drodze......?.....(chłopak?) 4.Zosia80/30..............2-4.12......?........wkrótce.. ......?.....(dziewczynka?) 5.gosienka986/23.........04.12......?........wkrótce.... ....?.....(dziewczynka?) 6.DZIEWCZYNA_Z_NADZ/33.........5.12....?....wkrótce....? .... 7.STAKATO29/29........... 5.12.......?........1 córka(3)......?...... 8.BOTHA/23..................6.12...... ?..........córka(3)......?.....(chłopak?) 9. PAGi/30...................06.12.......?..........w drodze.....?.....(chłopak?) 10.herbata czerwona/26....6.12......?..........w drodze.....?....(chłopak?) 11.madllene /33..........06.12..........?.........syn(16)....?.....(chł opak?) 12..LAPORUSHI24/27..........7.12......?..........wkrótce ......?.... 13.beija flor/33..........07.12..........?........w drodze....?..... 14..IZYDO/34..DOPINGUJĄCO-STARAJĄCA SIĘ 2synóW(8i5) 15.. AAkotl/25.................08.12.....?............w drodze....?.... 16.ksf / 23 ...........9.12..........?..........w drodze.......?.....(chłopak?) 17.AGNIESZKAW/23.........10.12........?...........wkrótc e....?.....(chłopak?) 18.ANULA1000/25.........10.12........?.........1 synek(5)...?...(dziewczynka?) 19.PADLINKA/29............10.12......?...........2córki( 3i6)......?......(chłopak?) 20.MAMALOVESME/26........10.12....?.....1córka(1,5)..... ....?......... 21.agus878/23................10.12......?...........wkró tce....?........ 22. SELENEA/30..............10.12......?........w drodze.....?...... 23. lidka87/23.............11.12.......?.....wkrótce....?.....( dziewczynka?) 24. NIANIA30/30...........12.12.....?............1 synek(5).....?....... 25. Apetyczna Dynia/28.......12.12.......?......w drodze.....?....... 26.Relissys/32...............13.12......? ......wkrótce.......?....... 27.DZOANA/28.............14.12.........?.......wkrótce.. ...?...... 28.szczotula/32........14.12........syn(13)......?......( chłopczyk?) 29.explosive/32............14.12.........?.......w drodze....?.....(dziewczynka?) 30.Kamyskaa/23............15.12........?........wkrótce. ....?..... 31.MAMMMA80/30...........15.12.......?.......1 córka(2)......?...... 32.WOLSKA/29................15.12......?.......1 Aniołek......?.....(chłopiec?) 33.LIJONKA/22...............15.12...........?.........1 córka.....?..... 34.Aneczka1981/29...........15.12.........?........w drodze....?..... 35. Agi79/31.................16.12.......?......2synów(10 i 6)....?.....(dziewczynka?) 36. asiulekz.........16.12.........?.......w drodze.......?....... 37.elwirka86/24......16.12.........?...dziewczynka? 38.ewa0505/26......16.12......?.....1 aniołek.........?...... 39. Marzena79/31.....16.12.......?......2 córki (8 i 5)......?..... (chłopak?) 40. łe rety/25..........17.12.....?..........wkrótce.....?....... 41.Excella..............18.12.......?..........w drodze......?...... 42. ewika26/26......18.12.........?........syn(3).....?...... 43. aness2/36.....18.12...........?.....2 synów(15 i11)....?....(dziewczynka?) 44.Madziaaaa2010/20......... 18.12 .......?.......w drodze....?..... 45.asiulka 1981/28............19.12.......?........2 aniołki.....?....(dziewczynka?) 46.moniczka1198/31......19.12.......??....... w drodzex2....?.....(2xchłopak?) 47. ABINIA/36..........20.12..........?.........2 maluchy w drodze.....?..... 48.SZCZĘŚLIWA88/22.........?..........w drodze......?........(dziewczynka?) 49.tośka24/27........24.12......? ............1synek(2i3m)....?..... 50. Agneste/39.........24.12.......?..........1córka ,1syn....?....(dziewczynka?) 51. Natalka1234/21..........24.12....?......w drodze.....?..... 52.ASIENKA23/24............24.12........?.....syn Aniołek.....?.....(dziewczynka?) 53.aaannkkaaa/23.......24.12..........?........w drodze.....?..... 54. Malin_xxx/32.........27.12.......?........syn(3).....?...... (dziewczynka?) 55. Kasia/20.////.....27.12..........?......w drodze.....?....... 56.porcupine/31............28.12......?......syn(4).....? ....(dziewczynka?) 57. agatka85 /25........29.12........?.........w drodze.....?.....(chłopak?) 58. Wiewióra80/30.......30.12..........syn(8).....?....... 59. tylo /34..........30.12.........?.........córka (5).....?.....(chłopak?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja również życzę wszystkim mamusiom- i tym które już mają pociechy, i tym które właśnie oczekują- z okazji naszego święta, wszystkiego naj, naj, najlepszego! Obudziłam się dzisiaj i powiedziałam do mojego Juniorka, że dzisiaj mogę świętować po raz pierwszy taki malutki dzień matki :) A za rok już będziemy razem na całego świętować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to dziwne dziewczyny, oczywiscie wiem ze dzisiaj jest dzien matki, mialam do swojej zadzwonic z zyczeniami, co zaraz z pewnoscia uczynię :) ale wiecie ze o sobie ni pomyslalam wcale, dziwne przeciez juz jestem matką, za niedlugo kolejny raz he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki w dniu mamy :) pisałyście wcześniej o USG genetycznym - ja miałam w 13 tyg. ale ginia powiedziała, że na płeć jeszcze za wcześnie, tak gdzieś za 4 tyg. może już będzie można coś powiedzieć :) ja również zobaczę sowją fasolkę w dzień dziecka, bo mam wizytę u ginia na Usg :) a co do kulinariów po ostatnich gołąbkach (mniammmm....pyszne były) chodzi już za mną od kilku dni fasolka po bretońsku... chyba będę musiała się skusić i zrobie ;) pozdrawiam mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myszka123456 na szczęście jakoś na fasolkę nie mam brania:) ale z tymi gołąbkami toście mnie z padlinką załatwiły:D Mniam pyszne są, bo narobiłam ich z dwa garnki:D a do tego sosik pomidorowy:) A dzisiaj w pracy wciągnęłam już dwa kawałki pysznego domowego serniczka....mmmmniammm pychotka:) Wczoraj weszłam na wagę...ups i znowu +1kg :(ale to i tak lepiej niż ostatnio...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apetyczna dynia no już 5kg ;) ale i tak nie widać:D dobrze się maskuję:P Na szczęście przy moim wzroście 170cm te bagatela 66 kg to pryszcz :classic_cool: Właśnie dzisiaj w pracy zaczęłam pomału oznajmiać, że jestem w ciąży:) mało nie pospadali ze stołków:D tylko moja przyjaciółka się popłakała ze szczęścia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko apetyczna dynia to Ty jak modelka:) super! Ja zawsze ważyłam więcej, jeżdżę konno ( to znaczy teraz chwilowo nie :) ) i nosze rozmiar 36 ale mięśnie ważą swoje:) tylko, ze teraz zamiast mięśni to sadełko mi się odkłada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ale to sadełko jest jak najbardziej na miejscu i prawidłowo, że się robi :) Ja dopiero niedawno rodziców poinformowałam o mojej ciąży, a szkoda, bo taka wiadomość byłaby idealna na dzisiejszy Dzień Matki, szczególnie, że praktycznie nic po mnie nie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madi6613
dziewczyny,wpiszcie mnie też na listę! pierwsze dziecko,czuję,że będzie chłopak, termin 19.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak tylko dowiedziałam się, że będę w ciąży przeczuwałam, że to będzie chłopak, a teraz już sama nie wiem. Macie jakieś specjalne menu? Wcinacie np. tylko słodkie rzeczy czy słone, a może jest wam wszystko jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P ja wlasnie wcinam sushi - kolezanka przyniosla do pracy :D mlask pyycha ale slodkie tez lubie...mmm szarlotunia!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madi6613
Ja na słodycze od początku patrzeć nie mogę a bez ogórków kiszonych nie potrafię się obejść.Dziś nareszcie kalafiorek z bułeczką na obiadek :)Na całe szczęście mdłości coraz mniej mi już dokuczają,ale ostatnie tygodnie dały mi porządnie w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinko, sushi to jeden z niewielu niewskazanych w ciazy pokarmow :-( mnie lekarz ostrzegal by na czas ciazy zrezygnowac z sushi, tatara i serow plesniowych ja ogolnie zaczelam wiecej jesc, a na slodkie mam szczegolna ochote :-) szarlotunie tez kocham ❤️ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam ochoty ani na słodkie ani na kwaśne :D hmmmm.... więc nawet nie mam możliwości wywróżyć z "mądrości ludowych" czy będzie chłopak czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa.... i jeszcze owocow morza zalecil unikac Agneste, starujemy z tej samej wagi, a z tym ze ja 8cm nizsza jestem....przed ciaza troche cialka nabralam i przybylo mi 3kg... +3kg nabyte w trakcie ciazy.... uhu huhu, ale tez jakos zle jeszcze nie wygladam :-) apetyczna dynia, no Ty to jak modelka rzeczywiscie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×