Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

myszka - bo w genach mężczyzn jest kucharzenie, nie bez przyczyny są z reguły mężczyźni szefami kuchni :) Mojemu też to całkiem wychodzi z tym, że jemu się kompletnie nie chce stać przy garach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorekmc
mój maż tez jest kucharzem i tez mi pichci pyszne obiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wstążka co się stało two
strasznie mi przykro :( przepraszam że zapytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc ja Tobie niestety nie pomogę. Nie znam się na tym w ogóle, jak gin mi mówi że jest ok to w to wierzę. Tym bardziej, ze ja to usg mam robione na raty ponieważ ostatnio nie udało się pomierzyć wszystkiego, ruchliwy Juniorek był szalenie :D Ale są dziewczyny, które wszystko wiedzą na temat usg genetycznego. Musisz tylko chwilkę poczekać aż się pojawią dzisiaj. A pro po. Padlinka, gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój też ja się uprze to zrobi obiad. I naleśniki robi ektra. Nie ma dwóch lewych rąk, z tym że jest leniem i nie chce mu się nic robić do jedzenia. I ciągle bierze mnie pod włos: bo Ty robisz to lepiej ;) Wybaczam mu to lenistwo tym bardziej, że i tak jestem na zwolnieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc - wyniki masz prawidłowe, ja miałam robione USG genetyczne też w tym tygodniu ciąży i były b. zbliżone :) nie wiem tylko jak ustosunkować się do BPD bo to oblicza się jakimś wzorem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorekmc
dzieki bardzo dziewczyny :)a teraz jade do pracy zawiezc zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorekmc
myszka na tym usg bylo napisane ,ze BPD odpowiada 13 tyg i 6 dn. nie wiem czy to nie za duzo ale maluch tez odpowiada 13 tyg i 1 dniu ....jak myslisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze, że są z nami osoby które się troszkę znają na wynikach badań :) kaczorekmc to Ty też już uciekasz na zwolnienie? I dobrze :) Ja je sobie chwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko - ok :) Ale dzisiaj podobno jest tylko 25 stopni. Mam taką nadzieję, bo jedziemy po 13 do młodej, żeby zabrać ją na weekend do domu i upały takie to raczej moje dziecko ciężko znosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała wstążka- ucałuj córę od ciotek forumowych :) A upały mają się skończyć. U mnie jest niby nadal 30 stopni ale słoneczka jest mniej więc da się funkcjonować. Jutro ma już być około 20 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że ucałuję :) Ciężko dogodzić, jak za zimno to źle, jak za gorąco też nie dobrze. Dlatego uwielbiam jesień i ewentualnie wczesną wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚLIWA 88
kaczorekmc Nic się nie przejmuj wszystko masz w normie to że dzidzi odpowiada więcej niż ty myslisz to nic nie znaczy bo te nasze tygodnie ciaży sa liczone od ostatniej miesiączki bo nikt naprawde nie powie czy zapłodnienie było pierwszego dnia czy sotatniego dni płodnych. tak więc się nie martw. Przeziorność karku to jest od 1 do 2,5mm to jest norma. Serduszko od 160 do 180 i to sa normy adekwatne do 12-13 tygodnia ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ja na obiad dziś powtórka ze wczoraj czyli fasolka w bułce i masełku i młode ziemniaczki z kefirem a zamiast schabowego dziś będą nóżki z kurczaka z piekarnika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię szpinaku... :( Jakoś nie mogę się przemóc... Nie pamiętam, żebym go w sumie kiedykolwiek jadła ale może to jakiś uraz z dzieciństwa mam czy co? Może widziałam jak ktoś bym zmuszany do jedzenia szpinaku... Podobno dobrze przyrządzony jest dobry ale nie mogę się jednak przemóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też szpinaku nigdy nie miałam okazji spróbować, kupić specjalnie to też nie bo jak nie zasmakuje to będzie trzeba wyrzucić a w restauracji wolę zamawiać to co znam i wiem jak smakuje :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko 15 min i do domu wkońcu zasłużony weekend. dość pracy na 1,5 dnia :) dobre i tylke. w Poniedziałek znów trzeba będzie tu wrócić :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane :) U mnie dziś kolejny dzień upałów i remontowego zamieszania. Panowie stolarze właśnie mi instalują mebelki nowe :D mam pokoiki malinowo pisakowy śliczny :P ( skromność moja ) Później zabieram się za gotowanie obiadku. Dziś biały barszczyk z białą kiełbaską, i młoda kapustka z młodymi zmniaczkami + kurczaczek pieczony. Najgorsze na koniec :D czyli sprzątanie po remoncie, i układanie wszystkiego w nowe mebelki. Wybaczcie, ze tak tylko o sobie :( Ps. Witam serdecznie wszystkie nowe przyszłe mamusie, pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc Jak pójdę na wizytę w środę to się zapytam lekarza co sądzi o tym bioparoxie-czy mogę go użyć w razie co.Mam w domu,po ostatnim przeziębieniu jeszcze z przed ciąży. myszka123456 Dzięki za informacje co do tego miodku.Ja myślałam że pomaga.Przynajmniej poprzednio tak bylo. A właśnie zrobiłam sobie sos czosnkowy-i będę zajadać do mięska na obiadek.Może pomoże:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga251183 mi gin, tak jak napisałam na poprzedniej stronie, pozwolił brać bioparox ale Ty się zapytaj. Mi wtedy pomógł bardzo szybko z tym ze na katar, psikałam go sobie w nos. Niestety nadal katrzysko mnie meczy, głównie rano ale to ze względu na alergię. A na to w tej chwili nic poradzę. Moich leków z przed ciąży nie mogę brać. Ale daję radę :) Ta Wasza rozmowa mnie natchnęła to sprawdzenia skrótów wyników usg genetycznego. Tak wiem, niezła matka ze mnie że dopiero teraz to mnie zainteresowało ale jakoś wcześniej nie wpadłam na to :P Miałam wtedy mierzone: BPD; HC; AC; FL oraz DV. Jak rozszyfrowałam te skróty to okazało się, że całkiem sporo udało się wtedy zmierzyć mimo akrobacji Juniorka. Oprócz tego miałam zmierzone: budowę czaszki; twarzoczaszkę; kręgosłup i kanał kręgowy; przepone; żołądek, ścianę brzucha; serduszko oraz u mnie szyjkę macicy i przydatki. Już we wtorek może uda się mierzyć karczek i nosek :) biała wstążka przemyślę propozycję :) Muszę się jednak przemóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka85 ja koło tarnowa mieszkam:) może się na porodówce spotkamy:) u mnie waga + 2 kg, no ale to już 13 tydzień, się pocieszam, ale brzuch ogromny!!! jak w 6 miesiącu:) czuję się słabo, ale od jutra ochłodzenie moje Drogie Panie, to odetchniemy. Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×