Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

aha i jeszcze chcialam spytac jak sie dodaje te opisy na dole bo ja dodalam i sie nie chce zapisac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc musisz wejść w" moje konto" i tam wpisać co chcesz w sygnaturze/stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez nudy dzis:( ale przyznam ze po wczorajszych atrakcjach to dzisiaj bym najchetniej caly dzien przelezala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, dzień wyjątkowo spokojny... :) Ja pomalutku myślę, co zabrać na wakacje. Jutro ostatnie zakupy i pakowanie. Gotuje mi się właśnie fasolka. Dorobię sobie zaraz frytek z młodych ziemniaków i będę miała wyżerkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez nudy :( jutro zaczynam 13 tydzien ,to juz chyba 2 trymestr ???w roznych zrodlach rozne info.. ANULA 1000 co myslisz o powtornym usg ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc-mi lekarz od usg i moj lekarz prowadzoncy powiedzieli ze jest ok, wiec sie nie martwie i na nastepne usg wybieram sie dopiero po 20 tyg., ale jesli masz byc niespokojna to moze zrob zeby sie tak nie denerwowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zjadlam kolacje - 2 kromeczki z wedlinka, serekiem, salata, ogorkiem i pomidorem :) pyyycha :) moze uda mi sie jutro rano zwlec meza z lozka i wyslac go po swieze buleczki :) wiecie co ale sie dzis wynudzilam - nawet sie ciesze ze jutro do pracy ide!! kaczorekmc ja tez mam 1 lipca wizyte, wtedy bedziemy sluchac serduszka i dostane skierowania na duzo badan. Poki co czeka mnie usg we wtorek dostalam skierowanie, ale wyniki pewnie dopiero 1 lipca. Ci lekarze co je robia sa starsznie dziwni, malo co mowi, a jezeli jzu to strasza!! No ale zobaczymy moze powiedza choc dobre slowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby co to sprawdzam sobie tylko czy w stopce dodała się stronka :) pisałam kiedyś o naszej agroturystyce więc jeśli ktoś jest zainteresowany to powinna się wyświetlić strona z ogłoszeniem na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dzisiejszego dzionka to u mnie wyglądało to tak... wstałam, obejrzałam "kochaj i tańcz" potem śniadanko, spacer i spać... wstałam, obiadek, spacer i ... znowu na filmik :) a teraz się obijam i próbuję się zmusić żeby iść się wykąpać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mogla juz isc spac - maz oglada F1 i choc nawet nie patrze zasypiam na sam dzwiek - jakos tak na mnie formula dziala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja się melduję, nie było mnie jakiś czas i dopiero teraz nadrobiłam zaległości. Ale wszystko ładnie przeczytałam i jestem na bieżąco:). Dziewczyny ja mam pytanie czy można używać samoopalacza? Idę w sobote na wesele brata i nie chciałam być aż taka biała więc pomyślałam ze użyję a podobno nie jest to wskazane, nie wiem co mam robić. I jeszcze drugie pytanie czy przy kobiecie w ciąży można używać odstraszaczy komarów takich do kontaktu? Byłam na wsi i wszyscy panikowali zeby wyłączać jak jestem w pokoju bo to szkodzi dziecku??? pierwsze słyszę. Aha no i 3 pytanie czy chodzicie do kosmetyczki? Ja nie byłam na wiosne na czyszczeniu bo okazało się że jestem w ciąży a teraz moja cera to już się domaga i chętnie bym poszła choć kawitację zrobić. Mama dziś mi nagadała że chyba oszalałam i też już nie wiem co robic?? Będę wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia ja to moge powiedziec tylko tyle ze raczej samoopalacza to mozna uzywac:) ja sama sie smarowalam balsamem brazujacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia 80 ja byłam u kosmetyczki na czyszczeniu w tamtym tygodniu i po prostu nie stosowała prądu, jak powiedziałam, że jestem w ciąży, Ale zapytaj kosmetyczki, z pewnością Ci wszystko wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...a jakos dzis mam smutny dzien mam dola:( ale mam nadzieje ze na dzisiejszym badaniu dzidziolek mi to wynagrodzi i pomacha do mamusi zeby sie usmiechla...ale u mnie burzowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:D a u mnie dzis wreszcie po tygodniu nie pada, zaraz zjem sniadanko i chyba pojade z mezem w trase:D taki mam dzis dobry humorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc po weekendzie :-) sobota u mnie byla upalna i intensywna a niedziela chlodniejsza i leniwa :-) lubie tak! od dwoch dni poluje na czeresnie ;-) dzis w koncu kupie! i fasolki z buleczka tez bym zjadla :-) tymczasem dzis mam chlodnik z jajkiem i spagetti z sosem bolonese ha, bede musiala w najblizszym czasie nauczyc sie weki robic ;-) synus jedzie z Babcia nad morze na dwa tyg, nie chce by Mama nad garami stala, wiec jakies pyszne kotleciki, golabki, sosiki do kaszy i makaronow chce im przygotowac :-) od czasu gdy urodzil sie synek nad polskie morze jezdzimy, nie ma lepszej frajdy :-D jak mial rok polecielismy na Sycylie i uwazam ze warunki dla dziecka sa o niebo lepsze w naszej polskiej cudnej Boalogorze....las...szeroka plaza z mieciutkim piaskiem, wolnosc, ląki coz wiecej trzeba? tez juz sie nie moge doczekac wyjazdu, w II polowie lipca jedziemy, zmieniamy Babcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh laseczki U mnie dół nad doły moze przez obrzydliwą pogode.. moze przez inne czynniki, ale mam ochote siasc i ryczec :O w sumie to chyba głupie pisać na tak radosnym topiku jakie mam okropne myśli, bo przecież wszystkie jesteście w ciazy..wiec powiem tyle że denerwuje mnie powiekszajacy sie brzuch, boje sie co bedzie..idiotka ze mnie bo poczytalam troche tematow na kafe a tam po prostu dola mozna zlapac...typu trzecie dziecko w dwupokojowym mieszkanku..poczułam sie strasznie patologiczna...łeee 😭 ale to wierzcholk gory lodowej :( tak naprawde to moze przez cholernego globusa takie nastawienie mam. tak cudownie bylo w upaly a teraz znow lypa :O ok nie zamulam :) piszszcie jak sie czujecie i co ciekawego slychac cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwirka Paulasz2206 bardzo dziękuję za pomoc. U nas zimno dziś i trochę pada ale fajnie że weekend był ładny. Ja się zbieram na zakupy ostatnie przed weselichem:) A tak w ogóle czy któraś z was była na filmie sex w wielkim miescie II?. Mnie siostra wyciąga w środe ale nie wiem czy warto iść, ciężko mi już 2 godz w kinie wysiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie tez szaro i zimno :(męzus poszedl do pracy a ja chyba z nudow umre :(,dzis bylam na badaniu moczu i jest wszystko oki,ostatnio mialam slady bialka a teraz nie ma mam nadzieje,ze to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×