Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Agneste no to super, że i usg wyszło ekstra i wyniki badań są ekstra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki PAGi:D byłoby już całkiem super gdyby nie "jakaś" torbielka na prawym jajniku...no ale wygląda na zmianę łagodną i tego się z doktorkiem trzymamy:) muszę dorobić tylko marker. A no i waga stanęła:D przez ostatnie 6 tygodni +4 czyli chyba przez te upały -1:) bo człowiek na wodzie żyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes dobrze ze wszystko super :) ja ide na usg 3D i genetyczne w 18 tyg moze juz plec poznamy :) na bol gardla pomoglo mi plukanie z sola, juz w sumie po 2 dniach. Za to katar mam do tej pory ale to jzu chyba jakas alergia no a z alergia moge sie bujac!! teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 z ta płcią to psikusy mogą być:) Jakieś kilka dni temu spotkałam koleżanki córkę, urodziła dwa tyg wcześniej, nachylam się nad wózkiem i mówię: oooo dziewczynka, wypisz wymaluj:) a ona z takim dziwnym przekąsem: no...dziewczynka, a ja na to: a co miało być, a ona: no jak co chłopak:) w 22 tyg lekarz określił płeć dziecka jako chłopak, a potem do końca ciąży już nijak nie chciało się odwrócić, żeby pokazać co tam ma między nóżkami:D a ja w śmiech i pytam: to co wszystko niebieskie? a ona: no prawie:) tak więc....niezbadane są wyroki Boskie:) a wypustka, która sugerowałaby męskie narządy płciowe, równie dobrze może przekształcić się w łechtaczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no tak tez bywa :P:D dzieci juz od samego poczatku moga robic psikusy :) jak Wam minela noc?? bo mi tak se - tylko 3 razy chodzilam sikac, nie moglam zasnac a teraz juz zdchyam od goraca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorekmc
hej dziewczyny chcialabym do Was dolaczyc,termin mam na 22.12 , to moja wyczekana ciaza,staralismy sie 5 lat !!!i sie udalo jestem mega szczesliwa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste Super-cieszę się że usg genetyczne jest ok.że dzidzia rośnie zdrowo:-) W którym jesteś tygodniu? Ja takie badanie mam w środę i już nie mogę się doczekać,-żeby było dobrze:-) kaczorekmc-Gratulacje:-) Witamy Nową Grudniówkę:-) Co do tego gardła-no to muszę zastosować wszystkie sposoby domowe i zobaczymy,mam nadzieję że przejdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Dziewczyny:):) U mnie gorąco jak i u Was:)sprawiłam sobie wiatraczek i daje się jakoś wytrzymać,mam tylko problem bo mieszkam w centrum starówki i niestety otwarte okna to dla mnie abstrakcja ,gdy je otworze nie zasnę na pewno , bo ludzie krzyczą do rana,mam pod oknem z 20 pubów i 2 dyskoteki,które nawet przy zamkniętym oknie słychać:(:(no ale takie są uroki mieszkania w centrum... Poza tym wczoraj mieliśmy taką nawałnicę w Olsztynie że aż strach mnie obleciał,na mój parking runęła ogromna brzoza i zniszczyła 5 samochodów,na szczęście tego wieczora mąż zaparkował w bocznej uliczce bo na parkingu miejsca nie było więc udało nam się inni nie mieli tyle szczęścia i samochody wyglądały nieciekawie.Cieszę się tylko że nikt tamtędy akurat nie przechodził bo mogło być nieciekawie. Tak mi narobiłyście smaku że wysłałam męża i biedak teraz lata i szuka truskawek po całym mieście:):):)Ale za to będą kluseczki z truskawkami i śmietanką,pyszotka i w sam raz na taki upał. Zauważyłam że od jakiegoś tygodnia brzuszek mi się wykluł i już wciągnąć się go nie da:):)także chyba już niedługo nie da się go ukryć ,we wtorek USG genetyczne i ciekawa jestem czy data porodu się nie zmieni na razie nadal 25.12.Fajnie jest mieć urodziny w grudniu:) sama jestem z 6.12,taki Mikołajkowy prezent do buta dla rodziców,a u mnie będzie dzidziuś pod choinkę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorekmc
wczoraj mialam usg ale niestety nie jestem za bardzo zadowolona,pani nic nie chciala powiedziec oprocz tego ,ze jest dobrze ..sama musialam ze zdjecia zobaczyc co jest opisane i tak ; CRL 6.78 cm , BPD 2.29 cm , NT 1,1 czy to dobrze ??jestem w 12 tyg. i 5 dniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorekmc
Daga mi ginekolog przepisala bioparox i szczerze polecam bo mi pomoglo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin dzięki za pocieszenie,uspokoiłam się po twoim poście na temat tej nieszczęsnej cytomegalii,teraz tylko czekam na wizytę u gina i zasypię go gradem pytań:):) Szczęśliwa:)super że usg wyszło git!!a z tymi młodymi ziemniaczkami i fasolką to mnie załatwiłaś;)o niczym innym teraz myśleć nie mogę,chyba zaraz polecę do warzywniaczka:):) Anula :) mnie też globus nawala,wczoraj męczyłam się z 4 godziny aż wreszcie wzięłam 1 tabletkę paracetamolu i pomogło... Pagi :) też kocham lato i mimo upału niech zostanie z nami:):) gagatka:):)nie martw się za dużo wagą i staraj się codziennie przespacerować a na pewno będzie ok,poza tym ja pocieszam się tym że moja przyjaciółka ktora zawsze waży 45 kg przytyła w ciąży 20 i wyglądała jakby spuchła koszmarnie,a już 2 miesiące po porodzie dzidzia wszystko z niej wyciągnęła i teraz taki z niej szczupaczek :):) Jest nawet szczuplejsza niż przed i nie ćwiczyła tylko karmila po prostu. Dodaje mi to otuchy:):) Agneste:):)gratki z okazji udanego USG,fajne te nasze skrzaciki:):) Kaczorek :):)witamy!!!! WSzystkie inne dziewczyny!!pozdrawiam Was w ten ciepły sobotni dzionek!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i nową grudniówkę :) Daga 251183- na bolace gardło nie pij herbaty z miodem. miód jeszcze bardziej podrażnia bolące gardło. możesz pić ciepłe mleczko z masełkiem i czosnkiem. masło działa kojąco. no i płukanie gardła wodą z solą też bym poleciła :) Agneste - super że dzidzia zdrowiutka. Co do pogody u mnie wczoraj przeszła burza i lało tak, że nie było widać świata. normalnie oberwanie chmury, drzew kilka powaliło :o A potem znowu wyszło słońce jak gdyby nigdy nic... W nocy wiało, ale przynajmniej było czym oddychać. dziś na razie jest trochę chłodniej i wieje wiaterek. Na dziś wogóle zapowiadają nieciekawą pogodę, z dużymi burzami i z porywistym wiatrem bo zetrą się 2 fronty. z północy idzie chłodny a z połódnia gorący :o dlatego od jutra już ochłodzenie... mam jednak nadzieję, że tak źle nie będzie :) a teraz coś z serii kulinarnej - dziś na obiadek mam zupkę kalafiorową i kopytka a na jutro robię fasolkę po bretońsku :) mniammmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam, że ostatnio kiepsko się czuję. Mdłości i wymioty mnie atakują i bóle głowy - to pewnie migrena :( I jeść mi się w ogóle nie chce, dobrze że coś piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała wstążka - ja też się zmuszam by coś jeść. mam na coś ochotę, kupię to sobie/ugotuję, a potem nie chce mi się tego jeść. tak jakbym samym gotowaniem się najadła. ostatnio dostałam burę od męża, że nie chcę jeść, postawił mnie do pionu i pilnuje bym coś pożywnego jadła. przychodzi do domu i patrzy po owocach i po lodówce co dziś zjadłam. mówi dzidzia musi być zdrowa więc mama musi się dobrze odżywiać i coś jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę się właśnie zacząć zmuszać, bo faktycznie w obecnej chwili sama o sobie myśleć nie mogę :) Ale już troszkę zmęczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasi mężczyźni mają dobre zamiary nie mają niestety pojęcia jak to jest mieść mdłości od rana do wieczora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiedzą co to mdłości, ale na szczęście mogą postawić do pionu jeżeli chodzi o jedzenie, a raczej o nie jedzenie ... u mnie jest trochę inaczej... ja obiadów raczej nie gotuję, bo mój mąż jest kucharzem i je posiłki w pracy. a samej dla siebie nie chce mi się gotować. dlatego pilnuje bym coś zjadła pożywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie upichcę coś jak on ma wolne w pracy :) a tak zjemy razem śniadanie, on idzie do pracy a ja najchętniej piłabym już tylko wodę i przegryzłabym np. jakiegoś banana... i tak do wieczora...jak idę do lodówki to co by w niej nie było to i tak "nie ma nic do zjedzenia" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie od kilku ładnych dni nie spadła ani kropla deszczu. Dzisiaj ciut chłodniej. Nie ma już 35 stopni tylko 30 :) Z jedzeniem też tak mam. Nie chce mi się jeść. Ale zdrowy rozsądek bierze górę. Ja już pobiegłam do zieleniaka i kupiłam sobie fasolkę- będzie dzisiaj na obiad :) Noc w miarę dobrze przespałam. Nie było już dzisiejszej nocy takiego upału. A na siku nadal wstaje z raz ale to dopiero nad ranem. Prawie z zegarkiem w ręku koło 5 nad ranem :) myszka123456 ale masz cudownego męża :) Jak ja bym chciała, żeby ktoś gotował dla mnie. A tak to muszę się głowić co by tu zjeść :) Dzisiaj męża wyciągnę do restauracji na krem ze świeżych pomidorów. Po prostu jest palce lizać :D A co, mogę go troszkę wykorzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wstążka co się stało two
twojej córeczce? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAGi - hehehe, jak to mówią, szewc bez butów chodzi. tyle się nagotuje w pracy by wykarmić innych ludzi, że w domku to za bardzo mu się nie chce :o ale jak coś już upichci to paluszki lizać... :) a i przyniesie czasem coś z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmm... Kochana, pilnuj takiego męża, to prawdziwy skarb :D Wiem, bo mój tata tak gotuje, że mógłby być zawodowym kucharzem. Ja mojemu tacie niestety do pięt nie dorastam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorekmc
dzieki za mile przyjeci :)kobitki czy ktoras moglaby mi napisac na temat tego mojego usg bo sie denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×