Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Kill Yourself BANITA

dobry wieczór, jak tam?? pijecie coś z prądem??

Polecane posty

Gość big girl
niezalogowana masz rację kajam się, co prawda wietrzę ale to za mało, od tej pory idę na balkon, nałóg gtrza sobie obzydzić ale wiosna idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big girl: wietrzenie to za mało.. dobra decyzja z chodzeniem na papieroska na balkon :) mam sąsiada, który pali tylko i wyłącznie stojąc w oknie. I nie ważne czy zima czy lato, on zawsze pali tak, żeby inni z rodziny tego nie wdychali. Szkoda, że moi rodzice tak nie robili. No ale cóż.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja palę na balkonie - zawsze moi starzy w domu - strasznie cuchnie w mieszkaniu od fajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big girl
ja już drugiego, ale to cały limit u mnie dzisiaj czosnkiem bo domowe leczenie stosujemy , ostro wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tragos day - ale na szczęście - mam wolny wieczór - to mi poprawi humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big girl
no ja nie narzekam, szef na mnie nawrzeszczał ale przez telefon, mogłam odsunąć słuchawkę od ucha i robić głupie miny :) poza tym bez większych zgrzytów dochodzę do zdrowia po przeziębieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big girl
a ja jestem etatowym samotnikiem i czasem lubię sobie walnąć piwko bez wytłumaczenia... tak po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to myślałam, żeby wieczorem wybrać się na miasto z jakąś kumpelą.. ale każda spędza wieczór z facetem, innym się nie chce - zmęczeni no i teraz siedzę sama ze swoimi myślami. Nie wiem czy coś dobrego z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big girl
to ja to stara dziadówa jestem 86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp e tam, wszyscy młodzi :D całe życie przed nami :D ja mam tyle marzeń, planów, hoho :D nie wiem czy mi życia starczy, żeby je wszystkie zrealizować. Ejj.. tylko my tutaj pijemy? coś nie chcę mi się wierzyć w abstynencję pozostałych ludzi na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×