Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Kill Yourself BANITA

dobry wieczór, jak tam?? pijecie coś z prądem??

Polecane posty

Gość big girl
a ja to chyba jakaś zbyt pragmatyczna jestem żeby radośnie snuć plany... pierwszy raz piję na forum dotychczas piłam ale inaczej- nie wyobrażałam sobie tego wcześniej więc zapewne to tłumaczy innych którzy piją z cichacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk ja jestem najstarsza - rozpijam młodzież :( ale nie powiem ile mam lat bo nie bedziecie chcieli ze mna pic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parle moi, nie krępuj się :D niektórzy moi znajomi są w wieku moich rodziców :) prawdę powiedziawszy to więcej znajomych mam starszych od siebie. Jakoś lepiej się z nimi dogaduję.. Camp, 3 lata w grę śmigasz? łooo :D ja to od czasu w UT jadę, ale coś mi się z kompem porobiło, bo FPS spadły mi do 30, podczas gdy standart to ok. 90 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja - nie wazne ile człek ma lat - wazne na ile się czuje- a ja sie ostatnio czuje .. tak na 23 hahahaha:):) no to bania ziomy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big girl
bania wiek zdecydowanie nie gra roli to ja nie gram na ten przykład, raz grałam w rpg i mi zacinał ekran to ja to pierdole... ale na początku jak zaczęłam to się tak wkręciłam że mi się to śniło nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PING mam niziutki, na poziomie 30, więc jest bardzo dobry.. sterowniki powiadasz? ja nic przy kompie nie robiłam, żeby coś się poprzestawiało.. Zresztą ja nie bardzo się znam na kompach :O czuję się ułomna w kwestii komputerów, a dokładniej w rozwiązywaniu problemów technicznych. Kiedyś miałam faceta informatyka, więc on się zajmował moim komputerem. Coś tam się nauczyłam, ale i tak jestem lewa :O przydałby mi się jednodniowy kurs przeinstalowywania systemu, składania komputerów. Aż wstyd się przyznać, że takich rzeczy nie umiem, tym bardziej że ścisły kierunek studiuję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami jest tak , ze jak trafi ci się wolny wieczór - to twoi znajomi go nie maja i siedzisz sam jak palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jak palec aaa i jeszcze jedno- jestem kobietą -większość jest innego zdania nie wiem dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezalogowana: reinstal systemu to pestka, zarezerwuj sobie z 3 h, włóż płytkę z windowsem, resetuj kompa, i w biosie ustaw first boot na DVD ROM, następnie postępuj zgodnie z wskazówkami na ekranie, będziesz musiała wybrać partycje, wybierz tą na której był stary windows, sformatuj w trybie quick format, bo na zwykłym to formatuje z 2 h czasem, po czym sam się windows zainstaluje... potem musisz wgrać sterowniki do urządzeń więc lepiej pobierz zanim sformaujesz, noi tyle, konfiguracja internetu może jedynie być kłopotliwa, ale zależy jaki net masz i w czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parle moi - tak jest dzisiaj u mnie - ja mam czas, a reszta znajomych zajęta.. :O poza tym, jak na rasową studentkę przystało, jestem spłukana i wyjście na miasto musiałyby być bardzo ograniczone. Chociaż pogoda ładna, nie pada, to w parku można by było posiedzieć. I tylko patrzeć, czy psy się nie zjawiają, bo madnat do szczęścia nie byłby mi potrzebny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wypije za to , zebym mogla sobie tak po prostu usiąśc w parku i wybic browca pod gołym niebem ... ech te studenckie czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big girl
ja sama w domu z bąblem, więc wyjście odpada a zapraszać nikogo nie chcę jak dziecko sobie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, nawet wiem co to partycja :D z tym, że hmm.. ja nawet filmów z neta nie ściągam, nie mówiąc już o szukaniu sterowników :D poproszę kiedyś jakiegoś mózga komputerowego o jednodniowe nauczenie mnie tych bajerów. Z zeszycikiem, niczym pilna uczennica będę notowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×