Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Kill Yourself BANITA

dobry wieczór, jak tam?? pijecie coś z prądem??

Polecane posty

Gość big girl
wiem wiem niezalogowana, to chyba ten jad zazdrości- sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp, na polibudzie byłeś? łatwo jest wylecieć na 1 roku, wiem coś o tym :D panna Cię zostawiła? Jej strata :D a ja wychodzę z założenia, że studia nie są mi potrzebne do szczęścia :D i tak nie będę pracowała w swoim zawodzie, już teraz o tym wiem. W sumie nie wiem po co jestem na tych studiach :D póki co to mam sporo wolnego czasu, ale niebawem się to zmieni. Więc nie wiem co będzie dalej z moimi studiami. Chuj z nimi. Bez nich też sobie poradzę. Wiem o tym, bo byłam już w sytuacji, gdzie pokonałam prawniczkę w objęciu stanowiska managerki :D ha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big girl
pijanakura nie masz ochoty rozważyć tego i owego? to ja ponarzekam, coby nie było. ostatnio czuję się wyjątkowo samotna a dzisiaj zawaliłam sprawę: mam taką ukochaną sędziwą ciocię ona ma dzisiaj urodziny, a ja zapalenie zatok( jestem nie do życia) ja byłam pewna że to jutro a ona dzisiaj zadzwoniła(pewnie była smutna że ja nie dzwonie) pogadałyśmy- przy czym jej prawienie słuchałam i papa i dwie godziny pózniej czyli teraz zdałąm sobie sorawę z megagafy chora jestem, ale mnie to nie tłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big girl
ja się nawet nie smucę, jutro zadzwonię i przeproszę tylko mi głupio strasznie oszczędzam ostatniego łyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurrrewka jasna, mi się już pierdoli w głowie, i z każdą minutą zaczyna bardziej siadać, zaraz padnę:D, wypić nie sztuka, a przyjąć na tarczę ten cios który jest mi właśńie zadawany... alkohol nie wygra!!!! basta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big girl - każdemu zdarza się o czymś zapomnieć.. nie ma ludzi doskonałych. Najważniejsze jest to, że (może to dziwnie zabrzmi) czujesz się nieswojo, że pomyliły Ci się daty. Po prostu zależy Ci na tej cioci. Może zrób jej niespodziankę i odwiedź na dniach z pysznym ciastem? Jak jej powiesz jaka sytuacja była, to na pewno zrozumie {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp, trzymaj się dzielnie! :D no to może i ja się wypowiem odnośnie moich rozsterek etc. ostatnio pokłóciłam się z facetem. W zasadzie nie było powodu do kłótni - po prostu on miał gorszy dzień.. nie lubi jak "jestem w czymś lepsza od niego". A niestety czasami tak bywa.. :O W każdym bądź razie strasznie mnie obraził. Wyzywał mnie od takich i owakich, ja w ciężkim szoku. BEZ POWODU. Nie wiem co kobieta musiałaby zrobić, by zasłużyć sobie na takie obelgi... Nie chcę przytaczać tych słów, bo naprawde są straszne. A ja cenie szacunek. Bez niego związek nie ma racji bytu jak dla mnie. A on mnie potraktował jak ... szmatę dosłownie. Nie pierwsza to była taka sytuacja. I teraz siedzę i zastanawiam się czy to ma dalej sens. Kocham go, ale.. ale boję się co będzie dalej. Obiecał mi poprawę, przepraszał z tysiąc razy, ale niestety w mojej głowie zostały jego słowa. Słowa, które bardzo mnie uraziły. Nikt mi czegoś takiego nigdy nie powiedział. Nie wiem co dalej będzie. A planowaliśmy razem przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że to zły znak.. wiem wiem wiem :( wiem, że powinnam odejśc po takich słowach wiem, że nie zasługuję na takie traktowanie ja wszystko wiem ale ciężko jest tą wiedzę przełożyć na czyny. Niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam jeszcze- niezalogowana nikt nie ma prawa cię poniżać, nie daj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie podniósł na mnie ręki. Tylko by spróbował. Jeden to zrobił, pożałował... Jest bardzo impulsywny. Nie panuje nad nerwami, potrafi powiedzieć to, co mu ślina na język przyniesie. Bez zastanowienia się nad konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tłumacz go jest dorosły i powinien postepować odpowiedzialni, czy my się nie zastanawiamy co mówimy? no sama pomyśl ja bym zrobiła porządek do chooja, bo nie toleruję facetów którzy nie zachowują się z szacunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp - ja słucham naprawdę przeróżnej muzyki :D ale przyznam, że ten Twój kawałek, na dzień dzisiejszy średnio mi przypasował. Ale ja to dziwnie mam.. Czasami mam tak, że dopiero za 10-tym razem wysłuchania piosenki, zaczyna mi się ona podobać, podczas gdy za 1 razem w ogóle mi się nie podobała :D specyficzna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może chłopak się czymś stresuje i jest nieznośny dlatego, jak nie bije to znaczy że jest człowiekiem, a skoro jest człowiekiem to może zrób tak by mu było smutno że cię obraża, wpłyń na jego sumienie, jak raz mu będzie przykro że ci mówił brzydko to potem się postara gryźć w język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big girl Strasznie trudno jest mi podjąć jakąkolwiek decyzję. Sporo czasu i wysiłku włożyłam w ten związek. Dałam mu ostatnią szansę. Gdy znowu się sytuacja powtórzy to odejdę z rykiem. Z rykiem, bo go kocham, bo będę bała się rozstania.. ale nie pozwolę sobie na takie traktowanie.. Jestem pełna podziwu dla kobiet, które po latach małżeństwa potrafią odejść. Szacunek dla nich. Ja wymiękam nawet bez ślubu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spójrz na jego dobre strony(jeśli ma) potrafi być czuły i kochany?? pewnie tak, a że jest agresywny w stosunku do otoczenia to mechanizm obronny przed jakimś problemem, ja wiem bo też jestem chłop, on nie ma na myśli tego co gada, wierzę w chłopa, weź go na piwo i pogadaj, porusz temat, powiedz że ci przykro, ż nie chcesz by tak mówił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×