Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Kill Yourself BANITA

dobry wieczór, jak tam?? pijecie coś z prądem??

Polecane posty

Gość big girl
pytanie raczej oczywiste też bym zadała, nie ma za co jestem sama a bąbel swoje lata już ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big girl
niezalogowana tobie już poszło w czub chyba z tym a ile dzidziuś ma laty:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja bardzo lubię dzieci :D jestem chrzestną dwojga szkrabów, boskie są :D mam sporo młodszą siostrę, musiałam się nią zajmować, gdy rodzice rozkręcali interes. W sumie od 10. roku życia non stop są ze mną jakieś maluchy. Stąd to moje pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big girl
powinnam sobie to zapisać bo też nie wiem ale mam to w doooopie, bez urazy w sensie nie zajmuję się teraz czymś tak trudnym jak kompiuter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big girl
ja kończę swoje drugie ostatnie:) dzisiaj mi wchodzi jak tralala ale nie idę po więcej bo byłoby przesadą... :( eh ja nie studiowałam i czasem mi żal że nie zaliczyłam tego luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big girl
pijanakura nie pij na smujtno, zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big girl, studiowanie nazywasz luzem? kurde, to ja nie wiem na jakim świecie żyję :D jestem na polibudzie i powiem Ci tak: możesz sobie olać naukę w trakcie pierwszego semestru. Ale jak przyjdzie sesja to uuu... :D jak przez pół roku olewało się np. matmę (jakieś całki, liczby zespolone) to o zaliczeniu przedmiotu możesz sobie pomarzyć. Studia to fajny czas, ale nie ma tak hop siup do przodu. Ja na obecnym semestrze mam dwa razy w tygodniu murowane kolokwia, których jak nie zaliczę, to wywalają z zajęć. Dwie takie wtopy - masz niezaliczony cały przedmiot. Dwa niezaliczone przedmioty (za wysokie pkt), wylatujesz z uczelni. Czasami sobie nucę pod nosem: co ja tutaj robię, uuuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj staram sie:) kupilam sobie piwko :) poklocilam sie z facetem i teraz sie zastanawiam czy nie wyolbrzymiam sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big girl
niezalogowana prawdziwe życie jest sto razy gorsze:) pijanakura wal swoją historie doradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big girl, pomimo swoich latek, wiem jak życie potrafi dać po dupie... :O i wcale nie chodzi o jakieś sprawy sercowe czy coś tego typu. Życie potrafi być paskudne momentami. Ja tylko napisałam o uczelni, która (jak dla mnie) jest dodatkiem do życia. Bo nie tym tak naprawdę się zajmuję. Otwieram własny biznes :D to jest teraz dla mnie priorytetem. pijanakura26, pogadajmy jacy to faceci potrafią być beee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×