Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luki24

zakochuje sie w przyjacielu

Polecane posty

i nie wiem co robic. znamy sie 7 lat raz mielismy dobry kontakt innym razem nie ale zawsze wrazalismy do swojej znajomosci. teraz zaczelismy sie spotykac...mile sms itd. boje sie ze sie zakocham a dla niego to bedzie tylko przyjazn... co robic... nie chce stracic przyjaciela ale chce zyskac kogos bardziej niz bliskiego... nie mam pojecia co on czuje. POMOZCIE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze jak go zapytam o uczucia i ewentualnie powiem o swoich to on nie zrozumie albo co gorsza przestanie sie odzywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze jak go zapytam o uczucia i ewentualnie powiem o swoich to on nie zrozumie albo co gorsza przestanie sie odzywac... pomysl chwile, jesli nie powiesz, to bedziesz go oklamywac - to juz nie przyjazn jesli powiesz a on przestanie sie odzywac to oznacza, ze to tez nie byla przyjazn masz tylko dwie mozliwosci - zdlawic te uczucia w sobie i zaczac sie kolegowac lub wyznac uczucia a byc moze on tez podobne uczucia skrywa niestety przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna nie istnieje - jestes tego klasycznym przykladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie... sama juz nie wiem... ostatnio nawet rozmawialismy o wspolnej nocy... kurcze chemia jest a co dalej... nie wiem czy powinno do tego dojsc... ale masz racje powinnam pogadac i wiedziec na czym stoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie... sama juz nie wiem... ostatnio nawet rozmawialismy o wspolnej nocy... kurcze chemia jest a co dalej... nie wiem czy powinno do tego dojsc... ale masz racje powinnam pogadac i wiedziec na czym stoje skoro rozmawialiscie o wspolnej nocy to przestan tu sciemniac o jakiejs przyjazni tylko i wylacznie rozmowa, mozesz wiele zyskac a jesli cos stracisz to oznacza, ze to cos bylo iluzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz racje...dzieki ci bardzo:) napewno z nim pogadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkaciaglapsotka
Poczekaj na Jego ruch. Mozesz Mu zasygnalizowac, ale nie zaczynaj sama rozmowy, jesli bedzie chial, to sam to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×