Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remontujemy sie

Gdzie kupic tanie meble?

Polecane posty

Gość remontujemy sie

Tylko nie mowice ze Ikea, drozyzna straszna i nie wiem za co :) mieszkam w okolicy Poznania, moze ktos niedawno kupowal meble i moze polecic dosc tani i dobry sklep,chce kupic do sypialni, salonu i kuchni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz iść do komisu z meblami ,tam są ładne meble praktycznie nowe .Nie różną się niczym oprócz ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Red White są dobrej jakości i niedrogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptaszki ćwierkają
Allegro ;) znajomi kupili kanapę za 30 złotych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrobToSam
ja tez sie ostatnio przeprowadzałam i polecam allegro...umeblowałam calutkie mnieszkanie za 4000 tys. a meble sa naprawde dobrej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie tez szukam tanich sklepów z meblami. Na razie upolowałam meblopol.net - faktycznie mają tanie meble i co najważniejsze ogromny wybór. Wydaje mi się, że nawet takie modne nowości można u nich znaleźć. Warto sobie zaglądnąć, jak planuje się zakup mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkka
Nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale mogę polecić hitmeble.pl Mają duży wybór mebli, a z tego co wiem wykonuję też na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Red White dobrej jakości?? Nie żartuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkka
Jeśli są Panie nadal zainteresowane zakupem mebli do mieszkania, to zapraszam na hitmeble. pl W ofercie meble do pokoju dziennego, sypialni, kuchni, pokoju młodzieżowego. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym maja bardzo przyjazne ceny, a meble dostarczą w każdy zakątek kraju ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby mieć porządne tanie meble należy zaopatrzyć sie w gazetkę z Ikei, BRW, albo innego tam Bodzia czy kogoś i poszukać stolarza, który nielegalnie sobie w domu dorabia :) i w ten sposób masz za np 2500 meble takie jak w wyzej wymienionych sklepach, często tańsze a nawet jeśli nie znacznie tańsze to na 100% w o wiele lepszym gatunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horold_34
To prawda najlepiej zamówić meble u stolarza, niestety takie meble przeważnie są drogie. Jeśli szukasz nowoczesnych mebli w niewygórowanych cenach to zajrzyj na hitmeble.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olameble
www.meble.webrynek.pl, zapraszam, polecam, tanie meble, solidne wykonanie szybka dostawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej-kupujący
ja polecam www.solpol-meble.com.pl, zamówiłem u nich zestaw kuchenny i wszystko bardzo fachowo, projekt i doradztwo za darmo, duży wybór i bardzo dobre ceny jak za tą jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotykloszobza
zawsze możesz poszukać w necie, ja ostatnio odkryłam, że na kelman.pl mają bardzo fajne meble a do tego nie są drogie. Myślę, że spokojnie tam można znaleźć meble do każdego pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superkomis
polecam www.outletmebli.net mają meble tańsze nawet o 70 % a te same dostaniecie w znanych firmowych sklepach. Wysyłkę miałam od nich z Zabrza a mieszkam nad morzem w Łebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Studio Prostych Form. Naprawdę dobra firma z atrakcyjnymi produktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiadeknstole23
Solidne tanie meble w kompletach www.meblowyoutlet.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Malicka
Sprawdź w sklepie internetowym http://www.alvako.pl w zeszłym roku jak szukałam mebli tam natrafiłam na fajne meble sypialniane. Dobra cena (dużo taniej niż w sklepie stacjonarnym) i dostawa do domu. Mebelki dobrej jakości do dziś służą. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel33
Szukam osób które kupiły meble na www.plastmet.pl . Czy są tu takowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monneczka
Polecam zakupy w internecie a konkretnie w sklepie Ergoexpert. Posiadają duży wybór mebli każdego rodzaju, oferta oparta na niedrogich produktach tak że można znaleźć coś bardzo taniego i całkiem fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meble "MONSUN" ładne i tanie:) prawie w kazdym sklepie meblowym są, w BRW też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibra
Z tych wszystkich wymienionych sklepów najchętniej odwiedzam agata meble. Kupiłam już tam kilka ładnych zestawów w tym jeden do sypialni i teraz poluję na fotele do sofy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałem przez dłuższy czas problem ze znalezieniem dobrej oferty na meble biurowe, ale w końcu mi się udało kupić po dość dobrej cenie meble w http://www.meblant.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtańsze sa meble Bodzio, ale też jakościowo z bliska to widać :) potem BRW i Agata meble....też nie powalają, ale są tańsze niż w Ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepach beata meble mają tanie sypialnie można zamówić telefonicznie a na licytacji mają od 999zł łóżka na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie tanich mebli, to koniecznie spójrzcie tutaj. Dostaniecie całkiem tanie łóżka: http://www.meblemigdal.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W beata meble maja wszystko tanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do meblemigdal to rzeczywiście jest to bardzo dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli o to chodzi to muszę się zgodzić meblemigdal ma dobre produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×